Priestory- 130 hostí

Ahojte, plánujeme svadbu budúci rok na leto. Obaja máme veľké rodiny, preto počet hostí máme až 130. Vedeli by ste nám odporučiť na Slovensku nejaké miesta, ktoré majú takú kapacitu a finančne tiež je výhodné? Ďakujem 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@nicolettep Myslím, že 130 hostí sa zmestí do priestorov typu kultúrny dom a môže to byť aj finančne výhodné.
Odpovedať
To ale vsetko zalezi od toho, v akom kraji by ste chceli mat svadbu, na akom mieste, restauracia, kulturny dom a tak. Ako podla mna to vobec nie je ejaky extremny pocet hosti, takze by ste sa mali v pohode vsade podla mna zmestit. Zalezi aj od financii, ktore do toho chcete investovat a od samotnej predsatvy konceptu
Odpovedať
Nevylučujeme žiadny kraj, len nech je to na území Slovenska. Boli sme pozrieť 2 kultúrne domy ale finančne neboli výhodnejšie, ako napr. Hotel Bratislava. A dosť veľa odpovedí som dostala typu, že majú kapacity len 45-90 ľudí. Preto ma napadlo sa tu opýtať, lebo možno o nejakom mieste nevieme. 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@nicolettep Mne sa páči Pod Gatankou - https://www.podgastankou.sk/, ale cenovo to vychádza myslím, že za priestor od 2000. Neviem čo všetko v tom je.
Odpovedať
Profilova fotka
Maranello-ristorante v Bratislave s kapacitou 130 osôb. NApíšte nám mail na info@maranello-ristorante.sk ale ďalšie infomácie na telefónnom čísle 0948 080 180. Prajem pekný deň Zuzka 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
a rozpočet na túto položku máte už vyčlenený? nejak neviem či som to prehliadla alebo si to ani neuvádzala
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?