Sála 130 ľudí, Nitriansky kraj

Profilova fotka
Ahojte dievčatá, vedeli by ste mi niektorá odporučiť sálu/priestor/miesto v Nitrianskom kraji pre 120-130 hostí (najlepšie pri okrúhlych stoloch) alebo poprípade by ste my vedeli dať tip na svadobný stan, ktorý nezruinuje rozpočet 🙂. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@elena_ela_bielikova takýto veľký počet hostí sa zmestí do PKO Nitra, ale popravde, ja by som si tam svoju svadbu neorganizovala. Potom mi napadá Svadobný stan v Zlatom kľúčiku, tam je naozaj pekne a vedela by som si tam predstaviť svoju svadbu, ale pravdepodobne tomu bude zodpovedať aj cena. Inak, moja sestra mala svadbu s podobným počtom hostí a mali ju v reštaurácii Aragosta v Preseľanoch. Nevýhoda je, všetci hostia sa nezmestili do hlavnej sály, takže to bolo také rozčlenené a niektorí boli na terase vonku - tá bola na tú hlavnú terasu napojená a bolo leto, takže to hostia aj oceňovali a aj hostia zvnútra chodili často von, tak sa to tak premiešalo a koniec koncov to ani tak nevadilo 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Myslíš, že v tejto situácii sa ti oplatí hľadať a prípadne si aj zajednávať taký veľký priestor, ak nevieme ako to vlastne bude ďalej?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?