Menu Forum

Sála pre 160 ľudí v Trenčíne a okolí

30. mar 2020  • 
fotoportrét
fotoportrét
bantu
Registrovala sa 25. marca 2020 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 5 príspevkov. Okres Trenčín.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
bantu
Registrovala sa 25. marca 2020 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 5 príspevkov. Okres Trenčín.
  • Nevie kedy bude svadba
 Viete mi, prosím, poradiť sálu, do ktorej sa vo FEBRUÁRI vmestí bez problémov 160 hostí? Prípadne aj ubytovanie pre približne 90 ľudí... Ďakujem.
25. mar o 04:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
ajja22
Registrovala sa 24. februára 2014 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 1 príspevok. Okres Nové Mesto nad Váhom.
  • Svadba bude 1. augusta 2020
fotoportrét
fotoportrét
ajja22
Registrovala sa 24. februára 2014 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 1 príspevok. Okres Nové Mesto nad Váhom.
  • Svadba bude 1. augusta 2020
 @bantu Ahoj, my budeme mať (ak všetko dobre dopadne) teraz v máji v spoločenskom dome v NM, cca 110 hostí, ubytovanie nám ponúkol za dobrú cenu hotel Diana, je to asi 500 metrov od seba emoticon
25. mar o 11:28  •  Svadba bude v auguste 2020  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bantu
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
bantu
  • Nevie kedy bude svadba
 Ďakujem. A držím vám palce, nech to dopadne čo najlepšie. emoticon
27. mar o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
thegrandviglas
Hotel The Grand Vígľaš
Ing. Barbora Hricová PRO

Obrad a hostina - Okres {name}
10

“Milé nevestičky, pozdravujem vás z hotela The Grand Vígľaš**** a teším sa spolu s vami, že nám bolo konečne povolené usporiadať svadby do 100 hostí! :) Keďže sme presúvali viaceré svadby mesiacoch jún a júl, máme dostatok voľných termínov v týchto mesiacoch ale aj na rok 2021. Pre viac informácií alebo zaslanie nezáväznej cenovej ponuky ma prosím kontaktujte mailom na”
(Pred 5 dňami)

fotoportrét
fotoportrét
thegrandviglas
Hotel The Grand Vígľaš
Ing. Barbora Hricová PRO

10

“Milé nevestičky, pozdravujem vás z hotela The Grand Vígľaš**** a teším sa spolu s vami, že nám bolo konečne povolené usporiadať svadby do 100 hostí! :) Keďže sme presúvali viaceré svadby mesiacoch jún a júl, máme dostatok voľných termínov v týchto mesiacoch ale aj na rok 2021. Pre viac informácií alebo zaslanie nezáväznej cenovej ponuky ma prosím kontaktujte mailom na”
(Pred 5 dňami)

Dobrý deň,pracujem ako svadobná manažérka v hoteli The Grand Vígľaš**** pri Zvolene, cca 2 hodiny autom od Trenčína. Máme k dispozícii sálu pre 150 hostí a ubytovanie pre maximálne 130 ľudí.

Hotel The Grand Vígľaš**** je ako stvorený na splnenie sna o rozprávkovej svadbe na zámku. Rozmanitosť priestorov, vynikajúca gastronómia a profesionálny prístup personálu je zárukou toho, aby ste sa cítili počas Vášho veľkého dňa ako kráľovná.

U nás nájdete všetko pod jednou strechou:
· výnimočné zámocké prostredie
· možnosť civilného aj cirkevného obradu
· svadobná hostina v jednej z troch svadobných sál
· noc v novomanželskom apartmáne grátis
· zvýhodnené ubytovanie pre všetkých hostí
· raňajky, wellness a parkovanie v cene ubytovania
· možnosť fotenia v celom areáli zámku
· privítanie F&B manažérom, rozbíjanie taniera a novomanželský prípitok
· koordinácia svadby

V prípade záujmu o nezáväznú cenovú ponuku alebo osobnú prehliadku priestorov ma prosím kontaktujte mailom alebo telefonicky.
30. mar o 10:54  •  www.grandviglas.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
fotoportrét
fotoportrét
thegrandviglas
Hotel The Grand Vígľaš
Ing. Barbora Hricová PRO

10

(Pred 5 dňami)

fotoportrét
fotoportrét
thegrandviglas
Hotel The Grand Vígľaš
Ing. Barbora Hricová PRO

10

(Pred 5 dňami)

30. mar o 10:58  •  www.grandviglas.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to