Sála pre 250 ľudí - Sabinov, Lipany

8. máj 2017150

Vie niekto o nejakej sále pre 250 ľudí v okolí Sabinova, Lipan alebo Prešov?

• fúha 🙂 ale Vás je! Mňa by zaujímalo koľko stojí svadba pre 250 ľudí 🙂 . My budeme mať len 50.

• No veru ze fuuuha 😃 presne cislo je 218 ...a to sme radi , lebo sme pocitali s este vyssim 😃

• zimny stadion.....alebo to presunte na leto a dajte na futbalovy.... 🙂

• Sponzor fóra
  • @carey   neviem ak sa dobre pamatam,tak v Krasnej Luke je take nejake zariadenie ,kde sa robievali aj detske tabory, tak snad tam by mohli mat taku velku salu. alebo, ak sa nemylim, tak teraz novopostavili v Pecovskej Novej Vsi taky kastiel ci ako to nazvat a vyzera to obrovske...ci je to v Cervenici? 😃 no a v presove urcite nieco najdes, PKO? ci kde sa to robia stuzkove, som videla fotky zo zopar svadieb a je to tam celko pekne prostredie 🙂

• hacienda červenica tušim ktosi pisal že tam maju jednu velikansku salu ale tam je menu 30 eur je tam nobleesne no to by va iba svadba menu vyšla nenormalne peniaze moja to počet hosi sa neda zreduovat bože dnes sa už take svadby ani nerobia ešte ma napadlo že v Lučke pri lipanoch

• No havienda cervenica sa vobec nevyplati 🙂 ako sa hovori- nieje vsetko zlato co sa blysti...asi tak po skusenostiach s cervenicou 🙂 zredukovat pocet ludi sa da,ale max 20 ludi...a to pozyvame len tych co naozaj musime...svokrovci su z velkej rodiny...jeden 8 surodencov a druhy 7 ....

• ja plánujem svadbu presne tam v Červenici, môžeš mi prosím ťa napísať prečo sa to tam vôbec nevyplatí?

• @carey  ja plánujem svadbu presne tam v Červenici, môžeš mi prosím ťa napísať prečo sa to tam vôbec nevyplatí?

• menu v červenici je 35,.EUR

• Obec Lúčka pri Lipanoch, kapacita sály je 240 ľudí a 13€ na osobu 🙂

• Ahoj, skús areal dobrej pohody v sarisskych michalanoch... pekny priestor, bola som, super jedlo, velka zrekonstruovana sala... drzim palce

• Ahojte prosim Vás kde v cervenici to robite akos a to vola neviemt o vobec najst dakujem

• a neviete mi prosim niekto dat email na tu salu v lucke...?????

• a XXL v Lipanoch ? neviem sice kapacitu,ale je to velka sala.. my mame cez 160 ludi

• Ahojte 🙂 vedel by mi prosim niekto dat kontakt na svadobne saly v Lucke, Dacove a Sabinov - kulturny dom? Pripadne ceny menu v jednotlivych salach. DAKUJEM

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov