Sála pre cca 150-160ľudí v PO? a nejaká dobrá hudobná skupina?

Profilova fotka
Baby mám prosbu... Viete o nejakej peknej a trošku aj na úrovni sálu pre tak veľký počet ľudí? Skúsila som na pár miesta zavolať, ale majú obsadené termíny. Čiže ak niekoho napadá niečo, tak rada by som bola, ak by ste mi pomohli. Najlepšie by bolo v PO max. pár km po okolí. Stan určite nechceme a sály ako sú PKO, OZKN, DUKLA sú obsadené. Ďalší problém je skupina... Neskoro sme sa spamätali a majú obsadené termíny až do zimy. Takže vie niekto o skupina, ktorá vie zabaviť? a je niekde z východu? Vopred ďakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj sálu ti poradiť neviem ale skús skupinu ECHO....https://www.facebook.com/echo.hudobnaskupina?fref=ts vedia velmi dobre zabaviť sú ústretový atd :-)
Odpovedať
sala Kronospan ma este napada, potom sport -solivar, ale je otazka ci sa tam zmesti tolko ludi, to si prever...chces iba kapelu?lebo DJ all for event je super....
Odpovedať
Profilova fotka
ten Kronospan nemôžem nájsť fotky ako to tam vyzerá a ani som nepočula o tom, že tam robia svadby:) ale zistím si:) a čo sa týka solivaru, tak šport určite sa tam nezmestí a Plaza Beach má kapacitu 120:( a chceme vyslovene kapelu:) takže ECHO si kuknem;) ĎAKUJEM:)
Odpovedať
Ahoj skupina domino z bajdejova je paradna a co sa tyka saly skus mladost pod kalvariou
Odpovedať
Profilova fotka
na mladosť sme pozerali, ale nechceme školskú jedáleň... chceme už niečo krajšie:) čiže niečo na štýl PKO, Dukla, Hotel Polo alebo Plaza Beach... len viac na tento štýl nás nenapadá:(
Odpovedať
Este je krasny zamocek v cervenici pri sabinove ale to je asi uz daleko:-)
Odpovedať
@nelnel od saly kronospan ale nic moc necakaj, tiez je to na styl Mladost a pod....a mozno este horsie...este ma napada kastiel Pechy, ale to je stan a to si pisala ze nechces....co tak zmenit datum?kedy to vlastne chces?
Odpovedať
@nelnel http://www.mojasvadba.sk/forum/miesto...
Odpovedať
Profilova fotka
chceme september poprípade október:) len pre tak veľký počet ľudí je to asi fakt problém:(
Odpovedať
Profilova fotka
@nelnel nie sme sice z vychodu, ale urcite polovychodnarska kapela ( kapelnik je vychodnar ;-) ) ... skuste pozriet profil :-) a ak zaujme, nevahajte a kontaktujte nas ...
Odpovedať
@nelnel v oktobri v Dukle nie je nic volne?ani september?hmmm my mame v novembri v Dukle....
Odpovedať
@nelnel a DKROH si neskusala?popripade velka sala je v Širokom, potom este Fričovce, alebo sar. michalany http://www.arealpohoda.sk/svadby.html alebo este v smere na kosice je vraj nejaka velka sala ale neviem ako sa vola, kronospan ani nepozeraj tam vojde max 120ludi
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@snehovagula1 Dukla je voľná, ale len hore kongresová miestnosť a na 150-160ľudí je to strašne malé:(
Odpovedať
Profilova fotka
@luk25 DKROH sa nám nepáči:( (ak myslíš to na trojici) a šikové, fričovce to je už ďaleko a nechcem si predstaviť riešiť pre toľko ľudí odvoz (lebo aj tak väčšina bude chcieť piť) čiže lepšie nám tu okolie, aby aj ubytko sme poriešili pre takmer polovicu ľudí... a čo sa týka toho linku, tak to som aj ja pozerala:) tak tam budem musieť zbehnúť a poinformovať sa, že ako by to vyzeralo na taký počet:(
Odpovedať
Dievcata a viete o tom, ze mladost je uplne zrekonstruovana? Mali sme tam vianocny vecierok a bola som milo prekvapena ako to tam vyzera. Skuste skocit pozriet :D
Odpovedať
Profilova fotka
@ibissa88 tak to tam potom zájdem pozrieť ;D
Odpovedať
@nelnel chces povedat ze dolna sala neni volna od septembra do knca oktobra ani jeden vikend?si si ista?
Odpovedať
Profilova fotka
@snehovagula1 včera som tam volala a povedal mi, že keby som zavolala pár dní skôr, tak ešte voľné bolo....
Odpovedať
Profilova fotka
@ibissa88 našla som si fotky na nete... a fakt to už nevyzerá ako typická školská jedáleň... zajtra tam zavolám a ešte raz ďakujem:)
Odpovedať
@nelnel skoda, dukla je podla mna taky dobry kompromis, najma polohou....vsade blizko aj sluzby a ceny sa relativne daju....
Odpovedať
Profilova fotka
Ešte na Sigorde je taká veľká sála a je tam hneď aj ubytko, ak by to bolo treba.... a DKROH je tiež celkom pekne opravené.... a v Mladosti je teraz ozaj pekne :) držim palce :) Lexel je uplne skvela kapela, ale neviem ci este maju nieco volne :) drzim palce :)
Odpovedať
Profilova fotka
@juliana7221 Sigord má kapacitu len 120osôb, takže tam by sme sa aj tak nepomestili:) a čo sa týka skupiny Lexel, tak majú 2termíny voľné, jeden veľmi skoro a druhý zase neskoro :) tak uvidíme či sa to podarí
Odpovedať
Profilova fotka
:) Na Sigorde mala teraz kamaratka svadbu a mali 170 ludi, tak ja neviem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nelnel skusila si Šarišské Michaľany - Areal dobrej pohody?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?