Sála v Humennom pre 120 ľudí

Zobraz úvodný príspevok
prpsim vas neviem niekto v humennom o sale, kde sa zmestia cca 120 ludi?
Odpovedať
1
2
och kde kde??, neviem o nicom takom, na ranc som volala a tam v oktobri pre 120 len vonku, dnu sa tolko nezmesti...:chcemicky internet, u Polovnika, neviem nic o tom...neviem mi prosim poradit, alebo fofo? kde to mam hladat? dakujem
Odpovedať
@puffu jj skusala som im tam volat....sala pre 70 je mala a robia tam teraz velku, ze vraj to stihnu do oktobra....ten Aston, tak neviem , poradte?, rezervovat si to tam a dufat ze to do oktobra spravia??,
Odpovedať
@matulika tak podla toho v akom stadiu je stavba...treba sa s nimi dohodnut co v pripade ak to nestihmu zrealizovat, co potom, ci ti zozenu nahladu alebo ako sa k tomu postavia..skusaj este hladat nieco a ak nie tak potom zober toto...neviem..mas to tazke ale mas este dost casu do oktobra a len treba hladat a urcite sa nieco podari najst...ppripadne presunut svadbu skor/neskor podla saly a inych dodavatelov...kebyze si napriklad mala svadbu skor tak mozes zobrat aj ranc vo velopoli na svadbu vonku, len tam uz bude problem sdodavatelmi ci maju volne...
Odpovedať
no skusem volat dalej a zhanat, len na to je najtazsie to, ze nie som v HE,a domov casto nechodim, lebo mam daleko...no ale na nete hadam nieco vyguglim.... co ine mi ostava...:(
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?