Svadba pre 100ľudí v LE, SO. Poznáte nejaké miesto?

ahojte,chcem sa opytat,ci nemate niektora dobre skusenosti s nejakym hotelom alebo restauraciou v Levoči alebo Spišskej Novej Vsi kde by sa dala urobit svadba cca pre 100 ludi.dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj simonne ja som mala svadbu na Družbe v SNV a bola som celkom spokojná...:-) vojde sa tam viac ako 100 ľudí.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
awoj somonne ja budem mať v hotely Cingov. Kngresova sala ma kapaciti az do 150 ludí.
Odpovedať
kaculiatko88 ano viem ako to vyzera v hotely Cingov bola som tam na svadbe,pacilo sa mi tam.Len trosku dalej je to od mojho bydliska,tak este uvidim.
Odpovedať
Profilova fotka
no my tam máme cca 10 a viac km
Odpovedať
co vravite na kastiel vo Fricovciach?
Odpovedať
ahoj :) my mame sobáš v kostole sv. Jakuba v Le a hostinu v Hoteli Čingov aj s ubykom :) mali sme zaujem aj o kongresovu salu divadla v levoci. je blizko kostola a je nadhernaaa a da sa aj u Bigoša , no mne sa to tam nepáči... a potom na Čingove aj v hoteli Flora, a hotel Metropol v SNV ale poviem vám, ze kebyze mame malu svadbu (cca 30 ludi) tak by som chcela hostinu v restauracii Na streche v SNV . velmi pekne a zaujimave...najme ta terasa x-)
Odpovedať
no my máme zatial 109 ludí a budeme to mať v metropole v snv. kamarátka bude mať 47 ludí a bude to na streche v snv. sme sa tam boli minule najesť a poviem vám že fakt krásne. moderné a elegantné. v tomto plne súhlasím s kamilou.
Odpovedať
prosím vás nevedeli by ste mi poradit nejaku dobru kaderníčku (najlepšie spojenú s manikúrou a masážou) v SNV alebo v Smizanoch.
Odpovedať
kamila.k ani mne sa to nepaci v Gastrodome u Bigosa,uz take nemoderne to tam je...
Odpovedať
Neviete poradit niektora fotografa?
Odpovedať
pripajam sa k nazoru ze na strecha je fakt pekne ;-), skoda ze to neni vecsie. my sme mali na flore, ako mne sa sala az tak velmi sama o sebe neaci, ale bolo to tam krasne. bola som s nou spokojna. inak tiez sme mali obrad v levoci a hostinu v slovenskom raji, v hoteli flora aj s ubytovanim pre par hosti.
Odpovedať
kamila: kadernicku s manikurou ti poradit neviem. ale ja som bola u kadernicky denis (sidlisko zapad) a bola som velmi spokojna. tiez som tuna na fore citala ze bigos v meste je dobry kadernik. ale neviem ci tam ma aj doplnkove sluzby.
Odpovedať
Článok sa načítava...
dakujem malajana. velm spissku nepoznam, iba centrum a stanicu. Takze sa pri hladani budem motat niekde tam :) simonne 1 : my máme fotografa Brodnanskeho...velmi sa mi pacia jeho fotky. ale aj Fera Kollara si pochvaluju...skus kliknut na www stranky. Inak je to asi vacsi problem...lebo dobreho fotografa som v okoli nenasla (asi nemaju ziadnu reklamu, lebo pochybujem ze dobri fotografi tam niesu) a tomu nasemu musime preplacat cestu, ale vide to okolo 50€ tak to sa da... Ale ked som ja hladala, tak som nasla viacerch dobrych z Ke, ktori boli ochotni cestovat ale uz si nepametam ktori to bolo ... boloto davno
Odpovedať
simonne1: ja som fotografa mala pala bigosa, mozes kuknut na nase fotky. pochadza asi z novoveskej huty.
Odpovedať
janka musí sa nechať že fotky ste mali fakt pekné. asi sa nechám vašimi inšpirovať. :-)
Odpovedať
malajanka: pekne fotky pozriem si jeho stranku. kamila.k : tiez si myslim ze asi bude problem v tom,ze maju slabsiu reklamu alebo nemaju web stranky.Dost malo fotografov som nasla v mojom okoli
Odpovedať
ešte dosť vela dobrých fotografov je v poprade napr. aj marek hajkovský alebo vladimír citriak. majú peknú robotu len si za to aj pekne zapýtajú.
Odpovedať
simonne1 a ako sa ti páčili fotky toho čo som ti písala do IP?
Odpovedať
lucka06: velmi pekne fotky zatial ma vsak najviac zaujali fotky na bigi skoda, ze tam nie je cennik. Uvidim co mi odpise fotograf
Odpovedať
a odkial je ten bigoš?
Odpovedať
bigos je myslim z novoveskej huty. ale zije v brne. aspon myslim. no ruku do ohna by som za to nedala. viem ze si neuctoval za cestu. snad to ma rovnako aj tento rok.
Odpovedať
Neviete o nejakom kameramanovi a fotografovi okres Levoca,SNV?
Odpovedať
my budeme mať kameramana dzurmana z levoče a fotografa hederu z popradu. daj do googlu, majú aj internetové stránky s ukážkami práce ale viem že v levoči je kameraman čo robí aj foto Griger a kameruje aj Adamkovič (toho mi ale neodporúčali, no ale to je každého osobný názor). ale keď si pozrieš forum nevesty sp. nová ves (alebo tak nejak) tak tam si pozri tie diskusie a nájdeš toho viac. dosť sa o tom baby bavia. veľa šťatia. ak by si chcela viac info o dzurmanovi a hederovi - napíš IP ;-)
Odpovedať
milá simonne1 kameramanov v LE a SNV je habadej no ja stále tvrdím že sú strašne,ale strašne pozadu.Skús si vypýtať nejaké DVD z posledných svadieb ktoré natočili a porovnávaj.Uukážky na ich stránke sú dva či tri klipy ktoré sa podarili no celá svadba môže byť celkom iná.Ja osobne neznášam tie 5 min.úvody-dom,plot,zasa dom a zasa plot,záhradka,studňa.chodník a zasa záhradka atď.Katastrofa.Nikto na stránke neukáže aké má menu.Asi pred týždňom som videla svadbu.Vložím DVD do prehrávača a tam kapitoly : úvod,sobáš,zábava.Až TRI kapitoly.Reku opäť niekto zaspal dobu.Načo máme tie DVD.Totižto nie vždy platí že niekto je lacný a niekto drahý. Príklad.Niekto zoberie za svadbu 330 € a nemáš ani kapitoly no a chlapík kameraman o jednej mizne domov. Niekto zoberie 350 € a na jednom DVD máš 20-25 kapitol,klip spravený so svadobných fotiek,potlač na DVD,klip z predsvadobného fotografovania,klip zo svadobného fotografovania a kameraman odchádza medzi poslednými. .Ver mi aj také som už videla.No neboli to videa zo Spiša.Bohužiaľ.Tak kto je taras lacnejší ????? OPlatí sa doložiť tých 20euráčov ????? Takže na záver ešte raz.Zožeň si celé DVD zo svadieb a porovnávaj, porovnávaj,porovnávaj.Prajem šťastný výber.
Odpovedať
Ahoj nevesticky, co sa tyka fotografa, tak my sa rozhodujeme medzi p.Hederom a p. sevcikom, ktori su obaja z Popradu. Kedze byvam v Anglicku, tak cakam na osobne stretnutie s oboma, aby som sa rozhodla. Mate nejaka skusenosti so spominanymi panmi? Inak my budeme mat svadbu v juli.V piatok je obrad a obed dole v Ratusi pod Radnicou a v sobotu mame afterparty na Kolibe Biely Potok v Hrabusiciach. Minuly rok sa vydavala sesternica a svadbu mala na hoteli Flora, co sa mi tiz velmi pacilo, pretoze maju velmi peknu terasu, kde si mozete dat drink a kde sa ludia mozu vyvetrat, ked je horuco po tancovani. Kadernicku mam priamov cinziaku, takze to si starosti nerobim, ale stale hladam kozmeticku, ktora by prisla ku mne domov. Keby ste o nejakej vedeli, tak by som sa potesila.
Odpovedať
Ahojte baby, aj ja sa pridam. Co sa tyka miest na hostinu, druzba ma vraj teraz noveho majitela a vraj sa vsetky svadby rusili, neviem , co je na tom pravdy, ale citala som tu od inych nevesticiek, a cingov vraj nic moc a zly pristup. Inac na streche je super, tam vrelo odporucam, bola som tam na svadbe a bolo to uzasne od zaciatku az po koniec. A co vravite na kameramana daniela kristla z popradu. zatial som pocula na neho same chvaly, ale nevidela som este ziadne dvd.
Odpovedať
powers: v LE je vraj perfektnou kozmetickou pani Anka zo Studia Ann, skus si najst kontakt na internete. Vraj pride aj k neveste domov a ma dlhorocne skusenosti. pocut na nu iba chvalu
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?