Svadba U Hricka v lete 2021

Ahojte, je tu niekto, kto má rezervovaný sobotný termín svadby v Hanušovciach u Hricka v lete 2021?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj my mame v juny
Odpovedať
A našiel by sa niekto, kto by bol ochotný odpredať sobotný termín na rok 2021? Na cene sa dohodneme
Odpovedať
@akinaa ponukam termin 5.9.2020 ak by mal niekto zaujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
@dia_01 Ahoj, my máme tiež termín 19.6. riešili ste už s nimi niečo ? 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@michalao ahoj , nie zatiaľ sme nič neriešili
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Ahojte, ešte nikdy som nepisala do takéhoto fóra, ale chcela by som pomôcť švagrinke. Svagrinka bola zasnubena po velmi kratkej známosti (4 mesiace) a bola aj dotlacena do termínu svadby, ktorý sa určil na 12.9.2021. Je to nedeľa, keďže sme veriaci a z tohto hľadiska im bol odporúčany tento deň ako.najvhodnejší. Samozrejme 500€ zálohu zaplatila.zo svojich nasporenych peňazí a keďže.je.sštudentka, tak je to pre ňu privysoká suma. Mladí sa.rozišli, ale zálohu jej samozrejme nikto.nevráti. Preto som sa.rozhodla napísať v jej.mene a ponúknuť tento termín. Keby som nebola 10 rokov vydatá, tak by som si sama zvolila túto nádhernú romantickú stodolienku, keďže je uplne podľa môjho vkusu a tak verím, že sa.nájde.snubenecky pár, ktorý sa rpe covid este nemohol zobrať alebo ktorý sa.práve teraz rozhoduje o.rýchly termín. Preto ak niekto taký ste, kto práve čítate moju správu, tak mi kedykoľvek zavolajte 🙂 volám sa Jana a moje číslo je 0944 123 610
Odpovedať
Ahoj, ja mam.voľný termín z.dôvodu zrušenia svadby. Termin 12.9.2021. Je to nedeľa 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?