Svadba v auguste 2011 v moteli Kamenec

9. aug 201120

ahojte,hladam osobky,ktore maju svadbu tiez na Kamenci,ja mam zatial vybavenu len salu a uz ma zacinaju stresovat,ze treba cim skor kameramana aj hudbu,nepoznate nejakeho dobreho kameramana v blizkosti MI za "rozumne" euro? dakujem pekne 🙂
 podelit sa so mnou o napady,rady,.... 😉

• ahoj monika2210, rada by som sa opytala, aka je kapacita na Kamenci a ak smiem vediet co stoji sala.
    dakujem 🙂

• no,my mame okolo 120 ludi a povedali nam,ze v pohode-ale neviem do kolko....... 🙂 a co sa tyka saly-za salu sa neplati,len za menu na osobu-nas to stoji 20 € na osobu,a potom su dalsie poplatky-ked chces vyzdobu od nich,co je 230 € + cokoladova fontana 30 € asi tak nejako
    no ale ked chces na kamenci-treba tam ist cim skor,my sme boli rok a pol predtym a len-ze sme nieco mali.......

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov