Svadba v Gall café - skúsenosti

Prosím mal niekto svadbu v gall café? Aké máte s nimi skusenosti? Mali ste aj onpen bar? Miesto sa mi zatiaľ najviac páči, asi je to také vysnívané. Zaujal ma ak ten open bar, len reálne netuším či sa oplatí alebo nie. Nemám ani páru koľko nealka vypije 70 ľudí? V podstate máme už aj nejaký alkohol kúpený, len neviem či by to nebolo jednoduchšie mať open bar a bez starosť. Ďakujem pekne za postrehy
Odpovedať
Ahoj. My tam máme mať svadbu, ale až na budúci rok, nakolko sme boli nútení zmeniť termín kvôli korone. Osobné skúsenosti s nimi nemám, ale pár známych tam už bolo na svadbách a všetci boli spokojní. My sme tam boli zatiaľ iba na jednom osobnom stretnutí, kde sme sa stretli s prevádzkarom a prešli sme si všetko čo ponúkajú. Zo stretnutia sme mali veľmi dobrý pocit , mne vyhovuje že skoro všetko spravia za mňa, nie som totižto typ nevesty ktorá sa v týchto svadobných veciach vyžíva. Vedia spraviť komplet výzdobu aj s kvetmi a tak isto sa mi páči aj možnosť open baru čo sa týka nápojov. Pre nás je to výhoda, nakolko sa nemusíme zaťažovať kupovaním alkoholu, ani rozmýšlaním nad množstvom a druhmi.. Cena je 25 eur na osobu, pre deti je cena 15 eur. Zahŕňa to alko, nealko, kávu, čaj, pivo, alkohol.. okrem vína a myslím že 4 druhov alkoholu z ich celkovej ponuky. Takže my to berieme a čo sa týka vína, to si zabezpečíme a je tam korkovné 150 eur.
Odpovedať
Ahoj, my sme tam mali svadbu minulý rok v septembri a boli sme veľmi spokojný. Priestor nádherný, všetko riešiš s p.Sivákom(prevádzkovateľom), ktorý nám vo všetkom poradil či osobne alebo telefonicky. My sme mali obrad v kostole v Lozorne a potom sme sa tam presúvali, takže neviem ako to je s obradom vonku na dvore ale vyzerá to super. Nám sa všetko páčilo po každej stránke, možno mne ako neveste menej výzdoba ale to zase je aj moja vina, že som ju odkladala. Problém bol v tom, že výzdoba bola v balíku, takže ušetríš na živých ale je to na tebe ako to chceš, čo si predstavuješ. Hlavne to rieš od začiatku lebo ja som chcela výzdoba do bordova a kvety také nemali a obrúsky a mašle sa neskoro objednávali. Inak priestor nádherný, jedlo tiež vynikajúce, obsluha taktiež. Čo sa týka pitia my sme si víno a tvrdé priniesli. Z ostatného alkoholu sme povyberali čo si hostia môžu vybrať, z každého určitý počet fliaš(ak by sa počet prekročil tak by sa nás prišli spýtať). Z nealka boli priamo na stole citronády. Ak chceš vedieť viac kľudne napíš správu čo ťa presne zaujíma.
Odpovedať
@misikule ďakujem za reakciu, nakoniec som si vybrala ine miesto. Ale môžem sa opýtať ešte na súbor na cepcenie?
Odpovedať
Jasné, my sme mali súbor z Lábu . Bolo ich asi plus minus 10, prišli asi tak na 23:30, najskor mali 3-4 tance na ludovky a potom zacalo cepcenie. Super program.Ked pridem domov z prace ti pošlem kontakt na pani ktora ich ma na starost
Odpovedať
@deniskaaa26 posielam kontakt na pani čo má na starosť súbor p.Grelíková 0948 502 629
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Ahojte, prosim Vas, aka bola kapacita priestorov? Na internete uvadzaju 150 ludi, ale kamaratka mi povedala, ze uz pri 90 to bolo plne podla nej...Vy ste mali kolko hosti? Ake mate skusenosti? Dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Koľko vás vyšla svadba cca v gallcafe?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?