Svadba v Leviciach - Hotel Lev - skúsenosti

Profilova fotka
Ahojte, chýba tu názor ohľadom svadby v hoteli Lev v Leviciach. Práve tu sme mali včera veselicu, ktorá dopadla nad všetky očakávania. Musím povedať, že komunikácia so zodpovednou osobou bola absolútne bezproblémová, pričom priestor v hoteli je doslova famózny. Jedlo je za prijateľné ceny, fľaše, zákusky atď si môžete priniesť sami, korkovné sa platí na osobu. Jediné, čo musí ísť od nich, je prípitok a bonaqua. Predjedlo, polievka a hlavné jedlo chutili snáď každému, nebol problém prispôsobiť stravu. Výzdobu sme riešili cez externú dodávateľku, vyzeralo to priam rozprávkovo. Za zálohu sme tam mohli byť do 4, ďalej sa platí za každú hodinu plus. Čašníci perfektní, ochotní, profesionálni. Ak si niekto myslí, že tento priestor je "nedostupný", "predražený" a nemá zmysel sa nad ním ani zamyslieť, robí obrovskú chybu. Je cenovo dostupný a omnoho krajší ako akýkoľvek iná sála v okolí Levíc. Samozrejme, ide len o môj názor. Musím však povedať, že nám to vďaka ich stenám a výzdobe vyzeralo naozaj luxune a boli sme nadmieru spokojní. Na svadbe sme mali cca 90 ľudí a všetko šlo hladko, netlačili sa, tanečný parket bol akurát prispôsobený, nemám naozaj žiadnu výtku. Jedine, že bolo strašne teplo, nakoľko nemajú klimatizáciu, ale august je august, mohli sme to očakávať. Za mňa teda hotel Lev 5/5!
Odpovedať
Profilova fotka
@dianaht je fajn, ze sa tu zjavuju aj pozitivne hodnotenia dodavatelov. vas prispevok vyzeral velmi nadsene a spokojne. az kym som neprisiel k poslednej vete. KLIMATIZACIA JE ZAKLAD. ak chce niekto robit svadby, klimatizacia a vzduchotechnika su elementarnymi a nevyhnutnymi zlozkami, ktore musi riesit ako prve. tak ako je pisanie a citanie zaklad pre kazdeho cloveka, klimatizacia je zaklad pre kazdy svadobny priestor. realita je vsak taka, ze je to financne a technicky velmi narocne, preto na to viaceri kaslu.... to, ze LEV nema klimu, je tazky pruser a prave preto, ze august je august, tak je neospravedlnitelne, ze klimatizacia v tychto priestoroch chyba. ludia su spoteni aj v klimatizovanych salach, ak sa nahodou dostanem to priestorov, kde klimatizaciu nemaju, tukam si na celo .... vase hodnotenie 5/5 je preto neobjektivne a vsetky ostatne spominane pozitiva chybajucu klimatizaciu neprekryju. boli ste spokojna, mozno vam to neprekazalo, ale verte mi, toto je neakceptovatelne a ide o vazny profesionalny nedostatok :)
Odpovedať
Profilova fotka
@photostancik kto chce, problem si vzdy najde.. my sme si svadbu isli uzit a nie hladat negativa.. napisala som svoj objektivny nazor.. ja sa pre par kvapiek potu nezblaznim..
Odpovedať
Profilova fotka
@dianaht viete, keby mi vadila farba obrusov alebo cervene ponozky obsluhy, to by bolo hľadanie negativ.... chýbajúca klíma je proste vážny problém. aj keby to vám nevadilo, bez klimy by si ten podnik nemal dovoliť fungovať
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
@dianaht ahoj. Mňa by zaujímala cena? Ďakujem
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?