Svadba v Martine, september 2011. Poraďte miesto!

13. mar 201130

Ahojte 🙂
Mám otázočku na dievčatá ktoré sa vydávali v Martine v Turčianskej galérii. Musím si termín isť vybaviť na Matriku na Mestský úrad a doniesť OP oboch a rodne listy?
A Ďalšia otázka:
Kde v Martine by sa na hostinu pomestilo približne 90 ludí? Viem o Hoteli Turiec ale to bude asi drahé a potrebujem polovicu ľudí aj ubytovať. Prosím o rady lebo som zúfala a mám pocit ze to v martine s tolkymi ludmi bude nerealne....

• Ahoj. Na Matrike musíš ma oba OP a aj rodné listy. Ja budem mať hostinu v Hotely Luna v Priekope, skús sa opýtať tam akú majú kapacitu ľudí. Potom ešte v hoteli Viktoria ale tam to je cenovo asi rovnaké ako v Turci.

• @girl177   Dakujem, hotel Luna je maly. Kolko ludi budete mat vy? Viktoria je draha to viem.

• @alex.p  My budeme mat do 40 ludi, takze pre nas je to ok.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov