Svadba v Martine, september 2011. Poraďte miesto!

13. mar 201130

Ahojte 🙂
Mám otázočku na dievčatá ktoré sa vydávali v Martine v Turčianskej galérii. Musím si termín isť vybaviť na Matriku na Mestský úrad a doniesť OP oboch a rodne listy?
A Ďalšia otázka:
Kde v Martine by sa na hostinu pomestilo približne 90 ludí? Viem o Hoteli Turiec ale to bude asi drahé a potrebujem polovicu ľudí aj ubytovať. Prosím o rady lebo som zúfala a mám pocit ze to v martine s tolkymi ludmi bude nerealne....

• Ahoj. Na Matrike musíš ma oba OP a aj rodné listy. Ja budem mať hostinu v Hotely Luna v Priekope, skús sa opýtať tam akú majú kapacitu ľudí. Potom ešte v hoteli Viktoria ale tam to je cenovo asi rovnaké ako v Turci.

• @girl177   Dakujem, hotel Luna je maly. Kolko ludi budete mat vy? Viktoria je draha to viem.

• @alex.p  My budeme mat do 40 ludi, takze pre nas je to ok.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    AZUL****
    Partizánske
    Radi Vám pripravíme svadobnú hostinu vo Vami vybranom štýle, v hotelovej reštaurácii alebo v spoločenskej sále
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Reštaurácia Four 4in je ideálnym miestom pre Vašu svadbu. Pripravíme Vám nezabudnuteľný večer plný dobrého jedla a pitia v príjemnej atmosfére.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov