Svadba v Nitre. Poraďte peknú lokalitu

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Čaute baby, neviete poradiť nejake pekne miesto na svadbu v Nitre? cca 35 ľudí, nič náročné. Díky. :-|
Odpovedať
katka 780 ja mam saty zo sale, stali ma 120 eur a som velmi spokojna ;-) urcite krajsi vyber ako v nr, a aj cenovo pristupnejsie.. v Nitre v diamonde som sa stretla s tym ze som si na satach vsimla zlte flaky pod pazuchami a na jednych si mamina vsimla dva cervene flaky od vina... tak neviem, to je moja skusenost, ja by som saty z nr asi nechcela.. zbytocne predrazene a znicene 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
nadush: ja som s mojimi spokojná. len spodný lem mali trochu rozstrapkaný od zeme ale vraj to pred svadbou vymenia a dajú tam nový tak dufam že budú ako zo škatulky. len teraz mi začina byť trochu luto že som sa tak ponahlala a nešla sa pozrieť aj do tej šale. ale ktovie či by tam mali také úžšie jednoduché a hlavne krémové. už je zbytočné nad tým rozmýšlať :-D len som sa na to pýtala lebo doma do mňa rýpu že som sa unáhlila. kočky normálne sa už začínam tešiť. s kamoškou som pobehala mesto a nakupili sme nejaké vecičky na výzdobu a začíname mať už celkom ucelenú predstavu ako to bude vypadať. S drahým sme zajednali obrúčky - za 2 týždne by mali byť hotové našla som kvetinárstvo kde mi urobia kytičku presne podla mojich predstáv a za rozumnú cenu. (bb design som zavrhla, zlú ponuku mi spravili lebo ked som ukázala fotku kytice v druhom kvetinárstve, tak mi hned povedali že to je ich kytica. a ked som zistila cenu tak nebolo o čom rozmýšlať. aj s pierkom ma vyjde minimálne o tisicku lacnejšie ako v BB designe)
Odpovedať
Profilova fotka
katka708 - ja som tiez uz bola par kvetinarstiev okuknut, ale zatial som si nevybrala, lebo ked som povedala svoju predstavu tak na mna tlacili plus nejaku svoju k tej mojej ]-( lebo moja bola asi dost jednoducha :-D a ze to neukaze, alebo takto je tolepsie a podob a blabalbal, uz som nepocuvala, proste musim najst takych kde bude hned ok a nebudu sa snazit mi nieco pridat do tej kyticky, vsak predsa ide o moju predstavu, ... n oo ale biznis je biznis... pre nich zas... 8-( . Ak by si mohla rada by som vedela, kludne na IP kde si sa rozhodla pre kyticku, a pripadne foto ocenim tiez, ako ukazku ich prace. Ja mam svoju vybranu, mam tiez foto, ale je v podstate jednoducha, napriek tomu ceny boli uplne ine v kazdom kvetinarstve ]-( .
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcence,,... konecne som sa sema dostala... mala som kopu prace a nic sa netykalo mojich resp. nasich priprav na svadbu... :-( no ale snad sa zacne... len v piatok som stihla ist prvy krat aj s kamoskou, ktora ma posmelila, do svadob. salonu, ze vyskusame saty.... boli sme v Trnave....no aj som mala trochu blby pocit, ale teda sme sli... no a moje obavy sa potvrdili... stretli sme neprijemne, ale hrozne neprijemne zeny v svadob. salone FEMINA v TT.... no moj zazitok bol otrasny ako aj pristup tychto zien... vnucovali mi nieco, nechceli dat skusat, vraj len ked si mienim saty zajednat... no ale potom sme sa dostali do dalsieho saonu, ze nech to vykompenzujeme... tam boli tety mile a poukazovali mi, co sa dalo... no a chystam sa aj ja do Sale... asi v piatok by som sla... uvidime...
Odpovedať
Profilova fotka
heppy: maš ip ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a co ste katik kupili na vyzdobu,??? ja som tiez nieco pobehala, ale robila som si len nejaky obraz... este som nic nekupovala... stale nemam saty, najprv chcem tie a potom budeme doladovat vsetko ostatne...
Odpovedať
Kati, prosím Ťa, pošli aj mne do IP adresu toho kvetinárstva. Ďakujem. Už mám len mesiac a pár dní do svadby a ešte som kyticu nezarezervovala. Chcem úplne jednoduchú z pivoniek. Vraj pivonky dlho nevydržia, ale veľmi sa mi taká páči, tak sa nedám odradiť ;-)A ešte som sa v kvetinárstvach stretla s tým, že akonáhle povie človek, že ide o svadobnú kyticu, tak im oči zasvieti a povedia automaticky vysokú sumu ]-( V Šali aj v Galante (prepojené salóny, jeden majiteľ) som bola aj ja. V Šali celkom dobré, v Galante ešte krajšie (aj salón sa mi zdal na vyššej úrovni), tam by si vybrala asi každá nevesta. Ceny neporovnateľne nižšie ako v NR. Ak niekto chce dávam do placu rezerváciu do Galantského salónu.
Odpovedať
Profilova fotka
katka dakujem za IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Katka a aveline poslala som vam IP 8-)
Odpovedať
kati708 ano mali tam aj z kremovych na vyber a boli aj uzsie :-N ale uz som ticho :-x :-D baby kde si davate robit tie kyticky? =-)
Odpovedať
ahoj katka. Napíšeš mi prosím ťa kde si bola v tom kvetinárstve a aj akú kytičku chceš a koľko ti povedali že stála. Lebo ja som bola vtedy v tom bb designe a bola som spokojná ale kľudne zmením aj názor. Ďakujem. Ináč čo máte nového?
Odpovedať
heppy, dik za IP. Moja znama mala odtial tiez kyticu, ale vraj bola draha. Skocim tam, opytam, uvidim :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
takže pre všetky nevestičky. nechce sami to rozpisovať každej do IP. to kvetinárstvo asi každá poznáte, je to Randez vous na Kupeckej ulici. Kyticu mi budu robiť tú, ktorú mám ako poslednú v albume - krémové ruže a frézie. cena cca 1500-2000sk spolu aj s pierkom pre ženícha. v BB mi povedali že minimálne 3000 ale určite aj viac. a hoci možno s dobrým umyslom ale mne sa to nepáčilo, ma aranžérka presviedčala že do tej kytice treba všeličo pridať na odlahčenie :-| Na kupeckej nemali žiadne výhrady pretože vraj tá kytica na fotke je ich originál. Len dúfam, že ked pôjdem pre kyticu tak nenavýšia sumu. to by bolo nemilé.
Odpovedať
Profilova fotka
nadush: veru tak, ticho! sajbi: nakupila som také pekné kamienky-sklička na dekoraciu, dekoračné hrubšie sviečky, sklenené podnosy pod sviečky, atlasovú stuhu na ozdobu, vybrala som si vázy na stôl po 5 eur (ešte musim vybrať kytičky do nich) ale s tým sa tak neponáhlam lebo ma napadla celkom skvelá veci. že by som miesto kytic na stôl dala malé črepníčky z čajovými ružami, cenovo to vychádza rovnako a mohlo by to byť zaujímavé. dalej som našla skvelý plot obrastený brečtanom takže ho nemusím kupovať v kvetinárstve, nemilé prekvapenie bolo že zrušili predajnu Duni v novej mladosti, a nikde inde nemali velký výber servítok. všade som videla bud pestrofarebné alebo s takou drsnou texturou a ja chcem hladké. neviete o niečom?
Odpovedať
Na Mostnej ulici v byvalej Ferenitkeje je obchodik so servitkami aj svieckami.Je to pre velkoodberatelov ale predaju kazdemu kto tam pride.
Odpovedať
Profilova fotka
irisska: si poklad. :-D velká vdaka za info. tam by ma hladať nenapadlo
Odpovedať
Diky Katuš. Ja mám len jeden problém že nemám taký obrázok ako by tá kytica mala vyzerať, ale viem že by mala byť z tulipánov a frézií. No len keď to tak rátam tak budem potrebovať svadobnú kyticu a pierko to je jasné a plus ešte tri kytičky pre družičky, dve pre mamičky také stredné a asi 8 väčších pierkok. Fúú dosť je toho a to som si ani nemyslela. No veď uvidím lebo v BB designe mi vtedy tuším povedali cenu 2000 alebo 3000 kytica plus 10 väčších pierok tak neviem. Ak tam budem mať cestu tak sa tam zastavím. A Katka neviem koľko chceš do tých servítok investovať ale také trošku mne sa zdá že predražené majú aj na Farskej v takom modelárskom obchode, ale neviem či tam ešte je.
Odpovedať
Profilova fotka
lucik203: vdaka za tip. ten obchodík tam tuším ešte je. celkom som zabudla že aj maminy dostanú kytičky. a kedy im to budeš dávať? a čo sa pri tom hovorí?
Odpovedať
tak mi to máme také trošku divoké. Lebo asi určite nebudeme mať ani pýtanie nevesty od rodičov a tak. No jak sa poznám tak im to dáme so slovami že je to namiesto pierok. Šak čo budeme zbytočne hovoriť. U nás je naozaj taká divočina. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no ani nebudeme mať odobierku. len neviem kedy im mám dať tie kytičky. budete mať aj podakovanie mamkám? vtedy by sa to asi malo dať ale ja nie som velký rečník tak to podakovanie asi nezvládneme. no ved ešte uvidíme. zas keby im mam dať tie kytičky pred kostolom ked sa budu davať pierka tak je mi to také blbé len tak pichnuť kyticu mamine do ruky. tak možno tie kytičky ani nebudeme mať
Odpovedať
no ja dám kytičku mojej mamine u nás doma a nastávajúceho mamine asi pred kostolom alebo neviem. Šak ja ani neviem ako to bude lebo ešte neviem ani ako pôjdeme s autami a možno že. Rodičia môjho zlatíka prídu k nám a tam im dáme tú kytičku a pôjdeme do kostola no ja neviem. Ale hlavu si z toho nerobím. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lucik203: a ved máš pravdu. volako už len bude :-D ;-)
Odpovedať
Servítky majú aj v Polygóne v papierníctve v budove vpravo na poschodí, sú tam aj kusovky, aj namotané na takých valcoch, ktoré treba strihať. Musím si ísť dať zmenšiť obrúčku :-(
Odpovedať
Profilova fotka
aveline: v ktorej budove? ešte v tej starej? a čo ti tu obručku zle spravili alebo ti schudol prst??
Odpovedať
Profilova fotka
servitky maju aj v max jednote v casti tam kde su aj noviny a sviecky, ja som tam kupila nadherne bordove s ornamentmi 30x30 cm duni ci tak nejak sa volali, co som nahodu narazila na to ze take vobec maju tam, mozno maju stale neviem...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby len tak som to tu omrkla a mozem poradit... pre ADKA092 ak ma tvoj drahy len krst tak stale mozete mat obrad -sobas v kostole.....len nebude s omsou bude to len obrad tak 30.min ja tak budem mat a moj neni ani pokrsteny ..........musis ist len na faru za fararom a dohovorit to a potom pojdete len na sedenie predmanzelske a je to.........to sa da pred svadbou stihat ak nebude zenich na SK. Skus!!! 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
heppy: skusim aj tam. vdaka za tip
Odpovedať
Kati, áno, v tej starej budove. Obrúčku mi spravil podľa objednávky - veľkosť 51, keď som si ju objednávala, bola mi trošku voľná, ale chcela som pribrať tak 1-2 kg a bolo by to akurát, ale asi som schudla a je mi už dosť voľná, ale keď si ju dám zmenšiť o číslo, tak sa zase bojím, že mi trochu opuchnú prsty (alebo naozaj priberiem) a už ju nenavlečiem. Jáááááááááj, to je dilema :-S
Odpovedať
ahoj aveline ja som mala zas taky problem s obruckou ze som ju natiahla len vecer ale rano mi bola mala tak som si ju dala zvacsit o pol cisla a uvidime ze ci bude dobra na svadbe ale tiez som mala dilemu ci to dat urobit alebo nie ale tak dufam ze do svadby ju uz nebudem musiet dat upravovat.
Odpovedať
Profilova fotka
no kočky, ja som tiez bola popozerat obrucky, ale co sa mi pacili, boli len v katalogu... kde ste si prosim objednavali obrucky za nejaku rozumnu cenu? kolko beru za gram zlata...? poradte prosiiiim... dnes sme mali ist konecne aj za fararom, ale zasa nam to nevyjde, maju uradne hodiny len do 18H A TO NESTIHAM...do kelu... a nic ine ani nemam... dokonca aj DJ nam vybuchol... ale nejako sa nestresujem.. hmmm..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?