Svadba v Nitre. Poraďte peknú lokalitu

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Čaute baby, neviete poradiť nejake pekne miesto na svadbu v Nitre? cca 35 ľudí, nič náročné. Díky. :-|
Odpovedať
kocky ahojte ja sa do tejto temy pridam len tak naokraj, povodne som z NR, ale ak ste si zatial nahodou nevybrali satocky a chcete mat nieco neobycajne, trochu extravagantne a luxusne, skuste spravit kuk 8-) do mojho svadobneho albumu - mam svadobne saty objednane z Pariza, a viem vam doporucit salon v NR kde si ich mozte pozriet nazivo, vyskusat a pripadne aj zarezervovat. a kedze nemozem robit reklamu tu priamo, co je pochopitelne tak ak chcete napiste mi do IP a dam Vam podrobnosti :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Katka v maxe japonci? nepoznam, to kde na poschodi niekde? salon nejaky :-N
Odpovedať
Profilova fotka
heppy. áno je to na prvom poschodí. ja som to našla len nedávno. Rovno oproti Toscane. má to nejaký americký názov. tuším USA style alebo American style robia tam takí 3 chlapi s rúškami na ústach a tuším 1 žena. a vždy ked som šla okolo tak mali plno. no ja tam asi pôjdem skúsiť. ved nechcem nič zložité len jemne namalovať a pretrieť vrstvou gélu. snád sa nejako dohodneme. :D
Odpovedať
Profilova fotka
;-) , ja tiez len jemne, francuzsku manikuru ci ako sa to vola, a mozno nejaky ornament ale len na prst kde je snubny a kde bude obrucka, aj to zvazim este 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte , tych japoncov mozem odporucit pred mesiacom som si u nich dala robit manikuru s nejakymi ornamentmi a lepenymi diamantikmi su ochotny a vedia poradit ... chcela by som sa aj spytat ci neviete poradit ohladom miesta na svadobný obrad nieco pekne .. ani neviem ake su tu kostoly a tak ... alebo niiekde v okoli nitry bo by sa mi v celku pacil napad so svadbou vonku ... plus neviete niekto pekne miesto na hostinu pre 100 ludi???? dakujem za odpovede
Odpovedať
Profilova fotka
a prosim mate niekto skusenosti s fotenim od oreškovej alebo jej mamy... alebo s tym fotoatelierom na zaciatku pesej zony ?
Odpovedať
Ahoj macko pu. No s tým obradom vonku to je tak že ide len o civilný sobáš lebo kostolný sobáš robia len v kostole a sála pre 100 ľudí. No napadá ma len Nová mladosť, PKO, možno kniežaťa Pribinu na Kyneku, kaštieľ v Mojmírovciach cca 15 km od Nitry a iné ma nenapadá. A my máme fotografku Katku Zverkovú tak ti neviem podať info o oreškovcoch.
Odpovedať
Profilova fotka
hmm a nevies o nejakom peknom miestecku v okoli nitry kde by som mohla mat ten civilny sobas... bo strasne by som cela svadbu vonku no neviem kde.. a ziadna zahrada pekna napr. botanicka ma nenapada :-)
Odpovedať
Macko viem že tieto sobáše robia v kaštiely v Mojmírovciach je to možné v záhrade je to tam celkom pekné. Videla som tam svadbu vonku a bolo to pekné. Červený koberec na zemi, lupienky z ruží atď. Alebo aj tam kde budem mať ja svadbu robia civilné sobáše a to v zámku u Grófa ale tam sa vojde len asi 80 ľudí ale keby to bolo vonku no neviem veď treba sa spýtať alebo si pozri na nete aj kaštiel Mojmírovce tam najdeš a aj u Grófa alebo možno Beladice ma napadli ale to zas neviem ako je so sobášmi. Hmm no veď skús a uvidíš.
Odpovedať
macko pu - foto od oreskovcov, teda od jej mamy poznam, moj brat ju mal, myslim ze boli sokojni a budem ju mat aj ja
Odpovedať
Macko: pekne je aj pri Drazovskom kostoliku, ale asi tazky pristup pre svadobcanov a v prip., ze by nevyslo pocasie, niet sa kam schovat.
Odpovedať
dievcata, pri NR mate aj krasny kastiel v Beladiciach. viem, ze robia obrady aj vonku. dokonca som tu v niektorom albume videla aj foto, kde mali aj hostinu vonku. len ak by ste pocitali aj ubytovanie, tak to je tam drahsie, takze to rozpocet dost navysi. inak pristup maju velmi profesionalny.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lucik203 dakujem za radu :-) pozrem sa jul11 nema ich tu uverejnené ? corolla ani neviem ... beladice ??? skusim pozriet dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
macko_pu: svadba v záhrade je nádherná. pokial rodina netrvá na kostole tak určite majte svadbu vonku. to je čistá romantikuš. Lucinky: už vám začali náuky? nám začína za 2 týždne a ešte furt som nebola na matrike. začínam byť nervozna. z roboty to nemôžem ísť vybavovať a po práci už majú zavrené
Odpovedať
ahojte, ten hotel v beladiciach sa volá tartuf, ale je to tam príšerne drahé, len za fotenie si pýtajú 1000,- sk na hodinu :-|
Odpovedať
Profilova fotka
lucka_ceryova: to máš tak všade. myslím že aj zlatý klučik tolko učtuje. tie pekné hotely vedia, že ludia im tolko zaplatia.
Odpovedať
ahoj katuška ešte sme nezačali. začíname tuším druhý aprílový týždeň. ja mám sobotu skúšku z účtovej závierky tak mám trošku stresy a ešte diplomovka do toho tak som teraz svadbu odložila bokom ale šak to sa ani nedá lebo sa tak strašne teším už na august. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
katka708 jj strasne by som chcela jaa som priserny romantikus :-) :-) :-) lucka_ceryova no asik vedia preco pytaju .. ze tam budu ludia cet ist
Odpovedať
macko_pu: ano je to tartuf, natacali tam nevestu pre milionara. ja som tam povodne preto ani nechcela ist. ale napokon sme tam isi a velmi sa mo to pacilo. v mojom pripade by sme vsak pre vsetkych potrebovali ubytovanie a ako som uz pisala, to je pomaly vacsia suma, ako dame za jedlo a pitie :-S ale myslim, ze ak tam mas svadbu, tak potom sa za fotenie neplati, ale nie som si ista ale skuste baby pripadne aj topolcianky. tam je to myslim s fotenim trosku lacnejsie. neviem. je to vsak muzeum, takze to iste obmedzenia moze mat ...
Odpovedať
ahj lucinka akurat dnes som pozerala uz sa nam to krati a ja prichadzam na to ze mi chyba este milion veci :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ten hotel tartuf sa mi velmi paci .. bohvie ake maju ceny .. nemali ste tam niekto svadbu alebo svadobnu hostin u
Odpovedať
Profilova fotka
macko_pu: kukni na ich stránku. za ubytovanie majú šialené ceny. my sme chceli apartman na svadobnú noc ale 3700 na to nedám ani keby na to mám. to radšej do zlatého klučika. ten je aspon o tisicku lacnejší. a určite majú podobne vysoké ceny aj za hostinu.
Odpovedať
Profilova fotka
no to jo .. ani ja nechcem take drahe .. hm ale koho by nelakala romantika :-) no budem musiet pozriet nieco kde je pekne kde si mozem urobit moju peknu vysnivanu svadbu ktora nebude za miliony ...
Odpovedať
Baby podľa mňa v tartufe, kľúčiku a podobných reštikách pýtajú nehorázne ceny, taká stredná cesta je najlepšia, aj keď keby zarábam milióny je pravda, že by som si tam svadbu urobila aj ja, ale veď aj fotenie napr. v parku pod hradom v Nitre nie je na zohodenie, no nie? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to hej lucy .. je tam krasne ... hm tak teraz mam total dilemu kde tu svadbicku?
Odpovedať
Profilova fotka
lucinkao: bože buď ticho. ja to mám za 2 mesiace tak nestresuj že sa to tebe kráti :-D inak skús mi povedať ten milion veci čo ti chyba. lebo mne chýbajú asi 2 miliony veci vybaviť ale nenapadá ma aké. ja totiž nemám žiadnu predstavu čo treba všetko vybaviť na svadbu. na svadbe som bola len raz v živote tak mi skúste poradiť čo tam také treba. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
dajte niekto zoznam uplny a bude to vybavene.. :-) :-) :-) aj mne by sa zisiel :-)
Odpovedať
Babenky a čo je s vami prispali sme na vavrínoch, či sme už vyčerpali témy?
Odpovedať
Profilova fotka
lucik203: ved sem už nechodíte. :-( a mám nejakú lahšiu formu depresie lebo nestíham bakalarku ani svadbu chystať
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevestičky. Ešte som tu nenašla tému "starejší". Použijete aj jeho na zjednodušenie svojej svadby? Poznáte niekoho o kom viete, že rozprúdi zábavu na vašej svadbe? Ak niekoho poznáte, prosím pošlite na neho kontakt v ip. Ďakujem.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?