Svadba v Nitre. Poraďte peknú lokalitu

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Čaute baby, neviete poradiť nejake pekne miesto na svadbu v Nitre? cca 35 ľudí, nič náročné. Díky. :-|
Odpovedať
aj ja sa pridavam ku skupine nestihajucich, pomoooooooooc. Tiez davam dokopy pracu do skoly, dozariadovavame byt a este aj svadba. Najnovsie mame dilemu, ci starejsieho alebo nie. Doteraz sme boli na 100% presvedceni, ze naco, ale ako sa svadba blizi, rozmyslame, ci to nebude predsa len lepsie. Ako ste na tom vy?
Odpovedať
Ahoj Katka 708 tak ja mám ten istý problém nestíham s diplomovkou a ešte aj svadba a to nemám ešte jednu skúšku a trošku robí problémy lebo už sú neni termíny a dúfam že nebudem musieť robiť štátnice v septembri lebo by som tú hambu neprežila. :-(
Odpovedať
Ahojky aveline my starejšího nebudeme mať chceme aby to tam bolo také uvoľnenejšie a keď niekto nechce tancovať tak nech netancujeme nechcem aby to bolo také silené.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj dievcence... ja som sa odmlcala... mala som dilemu... nevedela som, ci fakt svadba bude... a nakoniec som sa dozvedela, ze ma predbehne moj otec, ktory mi v nedelu oznamil, ze sa 18.4. zeni.. fuuuu... no a ja teda v auguste.. aj s macochou tam... pane boze... starejsieho by som aj ja chcela... ale neviem, nejako ma nic nebavi pripravovat.. a nemam na to ani nejako cas... nemame este vobec nic.. ani len u farara sme neboli.. ani saty nemam... neviem, co sa deje...
Odpovedať
Profilova fotka
lucik 203 a aku skolu koncis, kde studujes? no inak tie stresy ti nezavidim, vsetko nakopu...
Odpovedať
Profilova fotka
sajbi: čoooo? Tak to máte veselé - 2 svadby... Asi ti macocha závidela, tak ťa chcela predbehnúť ;-) . A čo so šatami? Veď si už mala zajednané, čo sa zmenilo?
Odpovedať
Profilova fotka
no gabi, vobec to nie je vesele... ale asi mi zavideli, tak aby neboli pozadu... a saty? nie su zajednane a ani neboli... ale ved ja nieco vymyslim... nestresujem...
Odpovedať
Ahoj sajbi končím ekonomiku na SPU a trošku sa to serie tak dúfam že ju skončím.
Odpovedať
No sajbi neviem čo by som robila keby mi môj tato zahlásil že sa žení ale tak ja sa spolieham že sa to nestane. Teda aspoň dúfam lebo tak to by som z toho nebola moc nadšená. Ak vychádzaš s macochou tak ako ja tak to máš veselé ale tak hovorím že ešte že to nie je naozaj moja macocha ale šak stať sa môže čokoľvek.
Odpovedať
ahojte dievcence, ja som tu nova, ale zaujima ma kde si poriadujete saticky nevestovske? ja zijem v prahe, ale zaujima co ponuka nitra, popr. okolie, kedze tam budem mat svadbu, dakujeeeem
Odpovedať
Tak ťa tu vítame andrejulinka. V okolí nitry je milión svadobných salónov od tých najdrahších až po také lacné. Prečítaj si aj staršie príspevky a keby niečo napíš ešte.
Odpovedať
Profilova fotka
no baby studentky mate fukoty ako vidim :-N , otazka moja je opakovane ci nahodou neviete odporucit na nechty nejake studio, ci tak nejak co mate dobre skusenosti ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
heppy : euronails je dobre v maxe .. ja som tam bola a lubilo sa mi t...:D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
heppy: už máš všetko vybavené? o mesiac ťa to čaká. ja idem potom asi hned po tebe :D ostatné sú letné :-D babule neviete mi poradiť kde nájdem zlaté remienkové sandálky (ale nie na vražednom opätku. stačí mi tak do 10cm) sajbi: fúha to je zvláštne. ja som myslela že takí starší partneri dávajú prednosť spolužitiu a nie svadbe. preboha a prečo si si myslela že vaša svadba ani nebude. to s takým ani nestraš lucik203: a kedy máš štátnice?
Odpovedať
Profilova fotka
katka708: A po tebe som ja :-) . Ja som si minulý rok kupovala v maxe v JG, ale teraz ešte majú asi skôr zimné. Skús ešte aspoň mesiac počkať a potom hľadaj, ešte vyložia letné. Do 10 cm opätok? To podľa teba nie je vražedné. Ja veru nosím opätky, ale 10 cm je podľa mňa dosť...
Odpovedať
Profilova fotka
katka708 .. no veru uz sa to nebezpecne krati, mala som taku fazu divnu min.tyzden, proste stresovu, :-N ale uz to prechadza zatim... no uz sme mali 2.nauku, som poucena az az 8-) , chybaju prstene, tie sme objednavali ako posledne z tych hlavnych veci :-D , bo sme si nevedeli vybrat = mali by dorazit niekedy v aprili v strede, uz sme zabookovali zakusky tento week, co take este aaaa, kupila som si balerinky krrraaasnucke na prezlecenie, kati oporucam kuknut daichmanne v HTes, mali vselijaku obuv aj ten na chrenovej max skus, inak aj mne vraveli pred mesiacom ze mam pockat, ale uz maju vyber jaj a skus humanica v centre, tam som si kupila svadobne a nelutujem, aj ich vynosim aj su pekne tak posudili viaceri 8-) 8-) 8-) . no caka ma krajcirka, lebo saty treba zuuuuuuuuuuuuuuuuzit :-N , som schudla, co este, no take veci ze kytica furt nemam ]-( , tento tyzden uz musim vybrat.... potom take malickosti ako kosele pre draheho, pierka pre svedkov a podobne, ikebanky na stol to chcem robit cez velku noc..... dufam....
Odpovedať
Profilova fotka
macko pu - to su ti ze japonci , niekto mi to uz oporucal,... mas osobnu s kusenost ? vies ja som si niekdy take nedavala robit tak neviem :-N
Odpovedať
Profilova fotka
gabriellka: no ja som to myslela tak že nad 10cm to byť nesmie. idealne by bolo tak 5 cm ale všade čo som pozerala tak mali také tenulinké a asi 12cm vysoké. v tom by som ani stáť nevedela. heppy: v deichmane som pozerala minul. týžden a mali samé športové a len 1 zlaté ale bohužial malé čisla. humanicu som tiež ešte nevidela nič zlaté a remienkové. ešte skusim počkať a koncom aprila nejaké kupim.
Odpovedať
Profilova fotka
a v maxe taka obuv na prizemi john garf. tusim sa vola? skusala si
Odpovedať
Profilova fotka
skušala ale mali tam len jedny a na asi 1cm vysokom opätku, mám velké nohy tak mi v tom trčali ako lyže. vypadala som smiešne, to by mi trčali asi aj spod šiat :D
Odpovedať
Katka ja ti ani neviem povedať kedy mám štátnice ale promocie sú že vraj začiatkom júna, ale hovorím ja mám takú obavu že sa k tým štátniciam ani nedostanem ani nevieš akú. Ešte mi chýba jedna skúška a nie len mne ale trošku dosť ľuďom chýba tá skúška tak neviem ako to bude ďalej riešiť ale tak zjavne ho to netrápi tak naozaj neviem. Som z toho stres pes.
Odpovedať
Profilova fotka
katka inak aj mne sa taka kytica paci ruze a tie male kvietky okolo ;-) a nadherna suprava nahrdelnik a nausnicky, mozem vediet ci sa take da niekde dostat, mne sa to moc paci, ak to teda nie je original, ak ano tak sorry neviem take posudit na pohlad :-) bola som v dore, podobne mali .... ale neviem nejak este vaham... a tiez sa mi usnicky pacia take vysiace, nieco podobne som si vyhliadla ale tiez vaham... co ked budu este nejake este samlepsie... ale kedze sa mi to krati, uz len 39 dni :-N , nejak budem musiet... uz sa rozhodnut
Odpovedať
lucik203: uff, dakujem za privitanie, ale neviem najst dostatok odhodlania listovat na 106 stranach hladajuc, kde su v nitre salony...:)) momentalne checkujem internet, pretoze hladam inspiraciu a naviac ma vabi myslienka saty kupit nie len pozicat..
Odpovedať
Profilova fotka
heppy ahoj ty si bola v dore to je kde?? neni to madarsko,, ja sa tam chystam ze tam maju super ceny nepoculi ste nic??
Odpovedať
Profilova fotka
verca je v novych zamkoch, v nitre v centre a tiez v komarne, ceny ok slusny vyber, ja tam kupujem casto. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucik203: fúha tak to máš čoskoro. nezavidim. ja sa zas strašne bojim že nedokážem pozliepať bakalarku. všetci už majú nejakých 30 strán a ja som stále na 7. držím palce nech sa ti darí aby si nemala stresy. mne raz tak začali padať vlasy že odvtedy si davam pozor a snažím sa byť ako tak v klude. heppy: hah tak tie perly určite original nie su, až tak dobre nezarabame aby som si mohla stotisicove šperky kupovať :D kupila som ich v salone fantastic flower v tescu, mali tam na výber aj menšie aj väčšie spolu s naušnicami okolo 12 eur a dal sa dokupiť aj naramok k tomu. nikde inde som nenašla nič čo by sa mi trošku hodilo a páčilo. iba 1 naušky sa mi zapačili v salone Collet, krásne visiace perlové ale zas k tomu nebol nahrdelnik andrejulinka: najväčší výber - Diamond, Nicole, Collet, Fantastic Flower, menší výber ale pekný - salon Oľga, salon v hoteli Zobor, zaujímavé šatky v salone Daisy na Priehradnej ul (za Diamondom) určite som ešte asi 4 salony nespomenula ale nespominam si na názov
Odpovedať
Profilova fotka
lucik203 ja viem, je to na prd, ale ohlasil nam to len v nedelu a o dva tzydne to je... a myslim, ze moj vztah s macochou je este ooovvveeeelaaaaaaaaaaaaaa horsi ako tvoj.. no a co ti to za skusku chyba? napis mi do IP... som z fachu... zeby vyskoskolsky pedagog??? :-)))
Odpovedať
Ahoj Sajbi tak to by som sa radšej k tej téme nemala vyjadrovať lebo vieš ako to je. No a k tej macoche len toľko že ja sa s tou mojou nerozprávam už asi siedmy rok takže tak a ani neviem či príde na svadbu kvôli mne by ani chodiť nemusela ale šak keď tatino bude chcieť aby prišla tak čo už zbláznim sa??? A buď rada že vám to aspoň povedala a tak dva týždne na stres sú dosť nemyslíš? predstav si že by si to vedela ale pol roka dopredu no neviem či by to bolo lepšie.
Odpovedať
Andrejulinka aj ja som si chcela kúpiť svadobné šaty ale keď som videla aké šaty sa dajú kúpiť za peniaze ktoré som mala tak som povedala že šak načo mi aj tak budú a radšej si požičiam a tie požičané sú 100% sú prekrásne jak rozprávkové ale keby som si mala kúpiť šatky tak sú neni ani z polovice také pekné lebo šak za tie koruny čo požičiaš sa zázraky robiť nedajú a nadruhej strane zas cez net som si nechcela objednávať lebo šak budú sa mi hodiť? budú mi dobré? a čo keď sa nebudú dať rozšíriť alebo zúžiť a nechcela som to zas riskovať keby sa to nedalo veď vieš ako to je že na svadbu zberáš každú korunu a všetko sa počíta. Ja mám požičané zo salónu Diamond v BA. Ešte je salón Katka v dome služieb a baby tu aj spomínali salón v Šali ja idem s mojou potenciálnou švagrinkou asi v piatok po salónoch v okolí Nr tak potom môžem dať zoznam kde sme boli až teda pôjdeme.
Odpovedať
Katka708 a lucik203, boh Vam zehnaj:)) hned si to poznacim do diarika, lebo buduci pondelok idem do nitricky, konecne!! od statnic som doma nebola!! tak sa tesim ako male dieta. Co sa tyka kupy, no ja co som pozerala krasne saty, co by som brala hned boli okolo 15tis (samozrejme bez rukaviciek, zavoja a tychto hluposticiek). To je vyhoda ze v prahe su velke salony a oni robia vypredaj aktualnej kolekcie uz niekedy od konca augusta..Co som ale patranim zistila ze satky z netu, napr. z usa a pod. maju aj v tuzemskych salonoch, takze sa to da vyskusat tu a potom za lacne objednat:)) na americkych strankach je priemer okolo 300 dolorz, co je dooost slusne:) uvidime..:) tak prajem prijemny pracovny den
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?