Svadba v Nitre. Poraďte peknú lokalitu

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Čaute baby, neviete poradiť nejake pekne miesto na svadbu v Nitre? cca 35 ľudí, nič náročné. Díky. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
babýýýýýý kde ste sakra. začínam pomaly stresovať. neviem nájsť sandále. buď nemajú číslo na moje lyže alebo sú príliš vysokánske. čo budem robiť? a ešte mi poradte ako si mám vybaviť volno na svadbu ked som v skúšobnej dobe? šéfka o tom ešte nevie, nemám nejako odvahu
Odpovedať
Profilova fotka
nestresuj katka... ved mas este caaasss.. sandalky najdes... neboooj... ja som este nebola kuk, takze moc asi neporadim... ale vsetci ćhodiia do deichmanu.. a skus v tej agenture wedding na mostnej... vraj tam maju dobre veci.. alebo v salonoch.. a hladas biele sandale? a myslim, ze sefka svadbu pochopi... ak to nie je nejaka blbana zakomplexovana.. nebooj..
Odpovedať
Profilova fotka
sajbi: no práveže ja nehladám biele. keby áno tak ich už mám na každý prsr desať ale ja potrebujem bledé zlaté. lebo všetky krémové ktoré som skúšala boli príliš bledé oproti šatám :( no a zlatých moc na výber nie je. Deichman namám moc rada lebo sú velmi nepohodlné a tvrdé. za to v Altere som si jedny vybrala ale mali ošúchanú podrážku v sandále tak som váhala či ich kúpiť. skúsim pozrieť Altero v Trnave ked tam pôjdem. :( no a s tou šéfkou dúfam že máš pravdu, zatial ma chváli že som šikovná a rýchlo sa učím tak hádam bude súhlasiť ved len 2 potrebujem. lenže ešte predtým sa snou musím dohodnúť, že potrebujem ísť pár krát na pol dňa do školy na skúšky ( to si chcem nadčasy čerpať) tak uvidím ako vyjde v ústrety
Odpovedať
Katka a ake cislo nohy mas? Ked pises, ze lyze, xixi. Ja mam 39-40, pri tohtorocnych skusanych modeloch topanok mi to vychadza na 40 a tiez mam vacsinou problem najst nieco pekne a aby to nevyzeralo ako lod.
Odpovedať
Profilova fotka
aveline: no ja mám 40 a niekedy aj 41 takže špicáky sú pre mna tabu. :-) aj tak su pohodlnejšie okruhle špičky ale volakedy ked boli v mode tie špicáky tak som trpela :D
Odpovedať
Profilova fotka
aha, no kati tak to je problem... hmmm... sa ti ani necudujem.. mozno budes musiet urobit nejaky kompromis... ja rano odchadźam do TO satky skusat... som zvedava... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
sajbi: tak daj potom vedieť alebo foto pridaj. držím palce nech sa ti niečo zapáči
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ahoj.. no kati... tak som v TO celkom pochodila.. jedny satky sa mi pacia, len som sa rozhodla ich predsa radsej este nezajednavat.. som okrem toho salonu poriadne nikde nebola... tak sa chcem este niekde popozerat, ci nenajdem nieco este krajsie a potom sa rozhodnem... a nechcem to na web davat, nebolo to ono po velkostnej stranke, treba upravy, na ktore sme si uz aj termin dohodli... uvidime... som vyberava, ale nebudem davat 9000 len tak hocikde, no nieeee? § pekne sviatkyyyy.. a vela lasky a pohody, to je najdolezitejsie...
Odpovedať
Profilova fotka
sajbi: to je super že sa ti volačo zapáčilo ale máš pravdu, nezajednávaj hned v prvom salone. radšej si ešte niečo pobehaj a potom sa rozhodni aby si nelutovala
Odpovedať
Profilova fotka
baby želám vám (aj ked trošku neskoro) krásne sviatky a veselý velkonočný pondelok. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky - pekne Vás pozdravujem poobede Veľkonočného pondelka, dúfam, že ste dobre vyoblievané, vyšibané a vyvoňavkované... ;-) sajbi: ako to vyzera v TO? Ja som totiž ešte v podstate žiaden salón nenavštívila, aj sa len chystám a chystám, a stále si aj si myslím, že mám čas.....až ho nakoniec mať nebudem :-| irisska: dám si "do diára" aj wedding....vďaka za info :-) katka708: aj pani šefka musí dodržiavať zákonník práce a podľa neho: sa skúšobná lehota predlžuje o čas prekážok v práci na strane zamestnanca (§ 45) a ďalej - (§ 141)zamestnávateľ poskytne zamestnancovi pracovné voľno s náhradou mzdy v sume jeho priemerného zárobku alebo bez náhrady mzdy - a tam sú uvedené dôvody medzi ktorými je aj - vlastná svadba - pracovné voľno s náhradou mzdy sa poskytne na dva dni na vlastnú svadbu, z toho jeden deň na účasť na svadobnom obrade. Takže neboj.....a držím palčeky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kati ake dobre infosky od andreyci pre teba o pracovnom volne... supeeeer... no andreyca, v TO bolo fajn, pekne vecicky mali, len sa mi cena nepozdavala... bolo to 8000 a som pocitala, ze to nebude tolko.. ale na moju velkost ze nieco mali, to som bola rada.. ale idem zajtra nieco kuk tu v NR, ale nie do Niceole ani Diamondu, ale do Marie a Wedding agentury... a chystam sa este zanedlho do LV a TN... tam mam tiez nieco vyhliadnute....
Odpovedať
Článok sa načítava...
andreyca, ako to je teda s tym volnom podla zakonnika prace? Pozerala si to v novelizovanej verzii? Ja som si to zistovala uz mesiac dozadu a nasla som len toto: "pracovné voľno s náhradou mzdy sa poskytne na jeden deň na účasť na vlastnej svadbe a pracovné voľno bez náhrady mzdy sa poskytne na účasť na svadbe dieťaťa a rodiča zamestnanca" a z toho mi vychadza len tolko, ze kedze svadbu mam v sobotu a mam narok na jeden den volna na ucast na vlastnej svadbe, tak ziadne volno s nahradou mzdy mi neposkytnu, kedze v sobotu mam volno vzdy. Alebo ako? Zatial som si napisala do planu dovolenku na stvrtok, piatok pred svadbou, ale ak by sa to predsa len dalo, tak to bleskem prepisem:)
Odpovedať
čaute baby čo nového?
Odpovedať
Profilova fotka
lucik203: jééj ahoj, máme hotové obrúčky len sme ich ešte neboli kuknúť ale určite tento týžden pôjdeme tak potom prípadne hodím aj foto. Ty brďo, zistila som že som ešte neriešila organistu. asi by som sa sním mala spojiť. tebe ako idú prípravy? baby ako je to s farárkom? čo je vhodné mu dať? zákusky? peniaze?????? ten náš nám zatial nič nepovedal tak neviem..... andreyca: vdaka za info. dosť pomoholo. kedže mám svadbu v piatok tak by som to mohla mať aj zaplatené a vo štvrtok by som bola vdačná aj za volno bez náhrady mzdy.
Odpovedať
Ahojte! nechcem vam kecat do temy, ale kam davate piect kolace??? My uz mame 2 roky po svadbe, teraz chystame krstiny a potrebujem poradit nejaku dobru cukrarensku vyrobu v NR a okoli, aj kontakt. Piste do IP. DAKUJEM!!!!
Odpovedať
ahojte nitrancanky, tiez sa chcem spytat na zakusky. Kde si davat piect? Nemate skusenosti s Tesedikovom? Ja som pocula na nich aj dobre aj zle, tak neviem...
Odpovedať
Z Tesedikova mala moja kamaratka na svadbe minuly rok, dost vela druhov mali, ale mala som pocit, ze vacsina z nich bola naplnena rovnakou plnkou, ale mozno som to len zle vyhodnotila ;-) Chutovo celkom dobre, cenovo tiez asi celkom vyhodne.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mariposita - my mame zakusky z potravinarskeho ucilista..mam na nich len dobre referencie..zalezi vsak kedy je svadba pretoze cez leto nerobia
Odpovedať
Profilova fotka
dupinka, mariposita: my si dávame piecť zákusky a torty pani Bálintovej do Kýru. zatial som jej zákusky neochutnala ale počula som na ne chválu. stretla som sa s nou osobne, je sympatická a vie výborne poradiť. Sama nám odporučilia aby sme si dali urobiť 15 druhov zákuskov (fakt som bola šokovaná) na výber má okolo 30 druhov ale prípadne si môžete povedať aj vlastné (teda ak vás niečo nové napadne) a torty robí prekrásne, aspon podla fotiek súdim. osobné odporučenie budem môcť dať až po 5 júne :D
Odpovedať
katka708- mohla by si mi prosim poslat do IP kontakt na pani Balintovu? A ako to vychadza cenovo? Je to taky priemer alebo je drahsia?
Odpovedať
Ahoj Katka aj my si dávame robiť koláče a tortu u pani Balintovej a dokonca sa mi zdá že je lacnejšia ako učilište a ževraj robí aj veľké porcie a chuťovo poviem až po 9. máji lebo spolužiačka má svadbu tak tam ideme. Teším sa len ešte predtým musím porobiť všetky veci do školy a z toho mám stres pes. Tým vaším obrúčkam sa teším a organistu nemáme ešte ani my doriešeného. Už mám konečne domka závoj tak sa mu strašne teším.
Odpovedať
Piatok už nastupujeme do kostolíka a dúfam že sa stretneme aj s lucinkao lebo by sme to mali mať spolu. Piatok budem mať ťažký deň :-S
Odpovedať
Profilova fotka
mariposita: máš poštu lucik203: potom daj vedieť ako bolo a čo ma nové lucinkao. už sem vôbec nechodí a ty to máš ako s kňazom? čo mu dáte?
Odpovedať
je tu niekto kto bude mat svadbu v novej mladosti? Alebo mate s nou nejake skusenosti?
Odpovedať
My mame zlu skusenost s Novou mladostou, uz som to tu pisala, ale v skratke asi tolkoto: od augusta nam tvrdili, ze spravia dobru cenu (ved su nasi znami), este aj kostol sme zajednali u piaristov, nech je to blizko. A ked prislo na lamanie chleba a konecne vypracovali cenovu ponuku, tak sme skoro odpadli a narychlo sme museli vsetko zmenit. Nebola s nimi ziadna rec o nejakych kompromisoch a este sa nas uzasny znamy vyjadril, ze ked nemame na svadbu, tak ju nemame robit ]-( Od kamaratov som tiez nepocula vela pozitiv, ale mozno je to nahoda. Pravda vsak je, ze priestory maju pekne (ale to je vsetko co mozem pochvalit, u mna si to pristupom definitivne pokazili). Treba v kazdom pripade vyskusat, dat si spravit cenovu ponuku, ochutnat ako varia. Tak vela stastia ;-) Nad cim inym este uvazujes?
Odpovedať
aveline, my uz mame novu mladost zajednanu, dali nam aj cenovu ponuku cca. 30 EUR/osoba. S tym ze este sa dohodneme na podrobnostiach, mozno nieco doplnime do menu a tak...a vyzdobu nam vraj tiez spravia oni (samozrejme za priplatok). Ale kedze nikto znamy nema s mladostou ziadne skusenosti, tak sa radsej pytam tu. A aku cenu vam dali na osobu? My sme sa rozpravali s majitelom aj s prevadzkarkou a zaposobili na nas dobre, ale jasne ze to moze byt len prvy dojem a nakoniec bude vsetko inak...
Odpovedať
Profilova fotka
mariposita ja poznám z mladosti aj spokojných aj nespokojných zákazníkov. Aj keď je pravda, že tí čo tam robia takéto väčšie akcie (ako napr.svadba) sú väčšinou nespokojní. Čo sa týka jedla je v pohode, s tým mám skúsenosti. Ale počítaj s tým že tá cena sa určite navýši. Ale na svadbu je to bez pochyby veľmi pekné miesto... Držím palce
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som mala svadbu v mladosti a nemozem povedat jedno zle slovo na nich. Vsetko nachystane podla zelania, jedlo super, obsluha tiez, este nas aj vcas upozornili, ked sa zacalo velmi rychlo minat vino, tak svokor behol na vinohrad po dalsi demizon :) Nakonci nam vsetko, co vystalo z jedla, pitia vratili...takze ja som bola velmi spokojna.
Odpovedať
Profilova fotka
mariposita... no ja nemam skusenosti s mladostou, ale nasli sme novy penzion v cabaji - Penzion salas cabaj, tam budeme mat svadbu... je to tam krasne-nove, dobre varia (ak poznas salas cabaj) a ak nebudete mat viac ako 70 ludi tak by to bolo super... a urcite sme sa nedostali na hodnotu 30 eur... je to okolo 800 korun max s povinnou konzumaciou..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?