Svadba v Nitre. Poraďte peknú lokalitu

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Čaute baby, neviete poradiť nejake pekne miesto na svadbu v Nitre? cca 35 ľudí, nič náročné. Díky. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no čo je s vami nevestičky? Ja mám takú otázku pre tie ktoré budete mať svadbu v kostole. Budete dávať farárovi aj nejaké peniaze. Mám sa ho spýtať čo som dlžná, alebo mu mám dať sama niečo? Alebo nič? A ak áno tak koľko?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj gabi... no ja vobec neviem, ale spytam sa pani, co nas evidovala na sobas.. ona snad bude vediet ako to chodi.. povedala, ze spevakom ci organizstovi sa dava... o fararovi neviem... a uz mam aj satky a DJa.. sa tesiiiim, konecne mozem pokracovat v ostatnych pripravach... huraaaa....
Odpovedať
gabriellka, nasi znami ked mali svadbu, tak farar si sam vypytal na poslednej nauke, myslim ze cca 1500Sk dokopy pre farara a organistu.
Odpovedať
Profilova fotka
mariposita Koľko???? :-o Ja som myslela že nejakých 500. No ale dík za radu. sajbi tak to sa teším s tebou. A z kade budeš mať šatky? Ty si nechcela najprv tiež toho DJ-a čo budeme mať my Jozefa B? A bude aj tá živá hudba? Rozpíš to nejako, som zvedavá... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no gabi, mala som mat... ale nemal volno uz... a potom sa to nejako zamotalo, lebo nikto nechcel hrat na polovicu so zivou hudbou... budeme mat aj tu zivu hudbu... a nasli sme DJa, symposa... bude hrat aj s hudbou aj robit DJa... sa tesiiiiim.... bude hrat v maji tam, kde mame svadbu, tak sa na neho pojdeme kuknut... a satky mam zo salonu z Vrboveho (pri PN)... mali tam krasne nove satky a na mna... a to potrebujem take vacsie... :-D som s nimi velmi spokojna a za dobru cenu su.. a velmi mila a ochotna pani tam bola... ale ked som sa odhlasila zo skusky v salone, kde mi mali saty upravovat, co som si predtym akoze chcela dat, tak mi pani vynadala, ze som vydajachtiva nevesticka, co beha po celom slovensku... ale ja som nebola neseriozna... takze take mam skusenosti.. a mi to bolo luto... ale hlavne, ze satky uz mam a som spokojna... a teraz si pojdem najst topanocky a balerinky, na tie sa tesim najviac... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sajbi tak si mala tetulenke povedať, že ona je zase potvora, čo chce za každú cenu niečo predať. A navliekla by ťa aj do dupačiek a presviedčala o tom, že nikto nevyzerá tak skvele v dupačkách ako ty. Takéto neznášam... Teším sa s tebou, že si našla pekné šatky... Topanky som kúpila v daichmane a som z nich doteraz unesená...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky holky, katka708: to zlatníctvo určite navštívime....a čo sa týka toho voľna, tak to platí aj v tvojom prípade (teda skúšobnej dobe) - veď máš podpísanú riadnu PZ (s vyčlenením skúšobnej doby). corrola: nie na dovolenkový lístok, ale "Žiadosť o pracovné voľno" - pokiaľ si u zamestnávateľa v pracovnom pomere, tak tol platí aj na Teba (na celú dobu trvania PP) sajbi: blahoželám k šatkám...ja som dostala kúpele od budúceho týždňa, takže sa mi výber šatiek oddaluje... čo sa týka platenia v kostole (farárovi), viem, že sa niečo dáva, ale vôbec neviem koľko a ani nemám predstavu... ale tých 1500SKK sa mi zdá veľa. My máme zajednaného sobášiaceho (ku nám) z kalvárie, ale neviem čo a koľko mu dáme, ale sme ho aj volali na svadbu....
Odpovedať
Profilova fotka
no baby už sme aj my boli na náuke! poviem vám že to asi neprežijem. boli sme tam 1,5 hodiny!!!!!!!! a hned prvu nauku sme schytali o sexe, pudoch a ženských veciach. cítila som sa ako na gynekologii a v prítomnosti môjho partnera a dalšieho páru to nebolo bohviečo. prednášal tam bývalý doktor a vyžadoval aktívnu účasť čiže sme museli aj reagovať. ja tam už nejdeeeeem. ale nabuduce to budeme mať už s farárkom a bude nás tam ovela viac tak snád to už bude v pohode. sajbi, teším sa s tebou. to máš dobre že si našla niečo čo ti vyhovuje a na tú druhú predavačku sa vykašli. iba ti pokazila den, mrcha jedna. andreyca: super a tú "žiadosť o pracovné voľno" musím vypýtať u zamestnávatela alebo si to mám napísať doma??? dúfam, že so šefkou mať problem nebudem. takmer všetky skušky si porobim cez soboty tak tá svadba nebude problém.
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem holky... sa teskam, ze som satky nasla... a gabi, som sa snazila tete povedat, ze som chybu neurobila, ale bola fakt dost nechutna... som tam bola na velkonocnu sobotu aj to mi vycitala,ze ani nemala mat otvorene.. som sa jej pytala, ze ked jej to vadi, nepridem... a ze nie nie, to je v pohode.. a nebolo... pojdem si aj ja kuk tie topanocky, ked bude chvilocku cas...
Odpovedať
sajbi, a to si si kde predtym skušala šaty, ked ťa takto odbili?
Odpovedať
Profilova fotka
kati, ta žiadosť má formu ako dovolenkový lístok, len je to s nadpisom "žiadosť o pracovné voľno" - používa sa aj pri návšteve lekára - na jednej strane sú údaje o zamestnancovi, dôvod žiadosti o prac. voľno a podpisy: zamestnanca a vedúceho (že to prac. voľno schválil) a na druhú stranu potrvdzuje lekár príp. iná inštitúcia - len neviem v tomto prípade, kto to potvrdzuje, keď je dôvod prac. voľna vlastná svadba... a teraz ma tak napadlo , že príslušný úrad môže dať nejaké potvrdenie...lebo pri účasti na pohrebe stačilo potvrdenie z obecného úradu (oni už mali vytlačené také "formuláre")... sajbi, daj varovanie v ktorom to salóne bola tá "príjemná" pani.... ;-)
Odpovedať
chcem sa spytat: menovky na stoly si vyrabate same?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
mariposita: menovky si robím sama :D andreyca: no asi sa najskôr popýtam šéfky a potom si zavolam na personalne oddelenie že čo mi poradia, akou formou to spraviť. vdaka za infošky
Odpovedať
ahojte baby :-) chcela by som vás poprosiť o pomoc zháname zákusky na svadbu neviete mi poradiť nejaké dobré cukrárky? dakujem za rady :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vcielkamaja: bola som v TO v salone Regina.. pani bola velmi mila, ked som tam bola a snazila sa a ja som mala dobry pocit z toho... ale rozhodlla som sa pre ine saty a to uz bol velky problem... no co uz....
Odpovedať
Profilova fotka
kvietok24 pani Anna Kaluzova z Jarku... to je pani cukrarka a tie nadherne a fantasticke zakusky.... my os nej berieme na kazdu prilezitost...
Odpovedať
Profilova fotka
inak mam horznu depku dnes... je hrozne, ked vas milovana osoba sklame, nie? hmmm....
Odpovedať
sajbi, a je to skor smutok či už depka? lebo to už je podla psycho hladiska choroba, a ja dufam, že to nemas ;-) smutne to je, bolestive, ale časom sa všetko vyrieši. problemy su na to, aby sa riešili. smutne je aj to, ked ťa milovana osoba opusti a necha ťa tu samu (ako v mojom pripade) :-( a ta pani zo svad.salonu v Topolčanoch bola majitelka či len predavačka? lebo ak predavačka tak je dosť možne, že dojde o premie z požičania šiat( ak teda nejake ma), možno preto ten otrasny pristup. inak je zaujimave, ako sa ludia dokažu otočiť o 360 stupnov behom chvilky...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj vcielkamaja no je to asi smutok... ty si sama momentalne, ci akoze uplne sama...? to je hrozne... aj ja sa citim opustena... vies, niekedy staci, ked je clovek opusteni psychicky.. a to som... nie je asi rovnaka vlnova dlzka.. ale hovorim si, ved ja ti budem dobra... a to som vzdy, ked ma potrebuje... fuuuu.. sa mi to nepaci... co sa salonu tyka, pani bola majitelka... a vazne ma ta reakcia jej velmi prekvapila...
Odpovedať
ja som ostala sama - nutene, priatel musel odisť na pol roka na vojensku misiu a hoci sme sem-tam spojeny mailami, niekedy mam pocit, že mam vzťah s PC. do septembra je ešte daleko :-| inak chcem sa spytať, že ak je sobaš v kostole, kolkokrat sa musi chodiť na nauku pred sobašom?
Odpovedať
Profilova fotka
vcielkamaja najprv sme boli na fare sa spýtať, či majú termín. Z tade na MU - na matriku a znovu na faru s papiermi z MU. Keď vybavíš všetky papierovačky, tak potom ešte 4 nauky. Každú sobotu jedna, 4 týždne po sebe. Ale to je individuálne. Záleží aj od farára podľa mňa... sajbi a ty čo si taký pesimista? Nespoznávam ťa...
Odpovedať
Profilova fotka
veru gabi... ani ja sa nespoznavam... ale je toho rodinne na mna v poslednom case vela... nasi su rozvedeni a bojuju o moju a brachovu priazen... a my sme uz dospeli.. ale ja sa nejako neviem branit... des... ale snazim sa nejako obrnit proti tomu.... aaaaale neva.. uz som optimista.. len ma dnes ukrutne boli hlava... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
aveline no čo ako vám to dopadlo? Kedy budú fotky nevestička???
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeeeej ozaj ved z Aveline je už vydatá pani :D dúfam že sa skoro objaví a hodí prvé fotky :D baby inak tie pochmúrne myšlienky sú asi nákazlivé. aj ja som sa pristihla že strácam chuť do života. ako keby ma už nič zaujímavé nečakalo. zo dna na den sa so mna stal pesimista. sme to rozoberali už aj v práci a aj v škole a nie som v tom jediná. hádam to bude len nejaká forma jarnej únavy
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Gabrielka,...tak ako uz vybavene? Cas sa ti uz krati:) Fararovi aj organistovi nachystaj obalku :-o
Odpovedať
Ahojte, hlasi sa vydata :-) fotky sa posnazim pridat co najskor. Bolo dobre, ale kedze sme si vybavovali uplne vsetko sami, boli sme strasne unaveni. Ale mame pozitivne ohlasy od mladych aj starsich, tak sme spokojni. Pocasie tiez vyslo, nic zasadne sa uz v sobotu nepokazilo, takze pohodicka.
Odpovedať
Profilova fotka
haloooooooooooooooo dievcence.. a co keby sme si vsetky dali zavazok, ze budeme optimistky....? ved to nemoze byt pred svadbou take zle...! co potom bude po nej...???? :-o takze hore hlavu a uuuuuuuuuuuuuuusmev prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim ;-) :-D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sabina83 ahoj no s prípravami je to lepšie, nemáme ešte všetko, ale už je to lepšie. Ešte mi chábajú popolnočné šatky, ženích nemá topánky, kravatu a tak. Ale nestresujem sa, za (skoro) 2 mesiace.. A ty ako sa mávaš? Fajn? Tomu organistovi a farárovi si dávala koľko? Oni si ti povedali sumu, alebo podľa čoho si im dávala peniažky?
Odpovedať
katka708: ako sa mas?? uz stresujes ?sa ti to krati .... ja som zrusila svadbu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lucinkao: čooo? aj ste sa rozišli? Alebo ste svadbu iba presunuli?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?