Svadba v Nitre. Poraďte peknú lokalitu

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Čaute baby, neviete poradiť nejake pekne miesto na svadbu v Nitre? cca 35 ľudí, nič náročné. Díky. :-|
Odpovedať
Ako riesite dopravu? Myslim autobus, ktory odvezie hosti z kostola do restauracie.
Odpovedať
ahojte baby, potrebujem pomoc s priestormi pre malu svadbu cca 25 ludi hladam nieco v prirode alebo blizkosti nej, nechce, ziadny vyumelkovany hotel...poznate nejake krasne miesto v okoli nitry, mojmirovce, topolcianky a beladice som vylucila...kludne by to mohla byt utulna restika s dvorom....moc vam dakujem. Som tu novacik tak dufam ze sa budem vediet orientova
Odpovedať
ahojte baby vie mi niekto poradit priestory na svadobnu hosti pre 25 max.25 ludi? Chcela by som nieco pekne a utulne s moznostou terasy posedenia vonku, nechcem ziadny hotel ...viete o niecom???svadba bude v septembri 2009 diky moc pa mata
Odpovedať
matulat, pozri si postu
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesticky. P R O S I M O P O M O C Prosim poradte nejaku velmi velmi dobru cukrarku na svadobnu tortu. Aby aj vyzerala super, ale aj super chutila. Zatial vsetko co sme videli v cukrarnach nic moc. Takze ak poznate nejaku DOBRU CUKRARKU, čo pečie CHUTNE SVADOBNE TORTY, prosim poslite mi kontakt do IP. SURNE, sme na Slovensku uz iba do 6.5., to je uz menej ako tyzden. DAKUJEM.
Odpovedať
Profilova fotka
matulat tak teda vitaj na MS. Veľmi pekne je u grofa na zobore. Pre 25 ľudí by mohlo byť reštaurácia friends na špitálskej. A kedy presne v septembri to bude? Ešte by som mala jeden tip, kde je tiež celkom pekne... aveline kedy budú zverejnené fotky? Vyšlo všetko podľa tvojich predstáv? Zabávali ste sa do rána bieleho? elvis máš nejakú predstavu? Mala by byť penová, alebo nejaká iná dobrá? Alebo máš fotku podľa ktorej by si si to predstavoval?
Odpovedať
fotky mam zatial len amaterske a ako narocky, skoro ziadna nie je dobra ]-( niektori sa spoliehali, ze fotakov bude dost, niektori zabudli priniest a ti co fotaky mali akosi zabudali fotit, ale ospravedlnuje ich to, ze zabudali kvoli tomu, ze sa zabavali ;-) takze ked dostanem fotky od fotografa, pridam (cez vikend?) Inak sme boli strasne unaveni, este do skoreho vecera som to zvladala, ale ako sa oneskorievalo (dobry vyraz, nie?), mozog prestaval fungovat, ledva som vnimala. Najviac som si z celeho dna uzila fotenie, to bol naozaj cas len pre nas dvoch. V kostole bola sranda, lebo nas sobasil farar s neprehliadnutelnym rusinskym (alebo neviem akym) prizvukom, zabudol nam dat prijimanie a ani nas nevyviedol z kostola. Asi sobasil prvykrat, ale vdaka nemu nasi hostia na svadbu len tak lahko nezabudnu, xixi. Na hostine sa sice netancovalo do pretrhnutia, ale ludia boli vacsinou spokojni a to je hlavne. Ved nech sa ludia bavia ako im vyhovuje. Kuchar bol super, kazdy si pochvaloval ako a co bolo navarene a zakusky tiez vsetkym chutili. A uz okolo 22:00 sa vypil vsetok alkohol :-D tak sme boli dokupovat. Domov sme prisli asi o 4:00 rano.
Odpovedať
Profilova fotka
aveline: páni, to je super že vám to tak pekne vyšlo. a už sa fakt neviem dočkať fotiek. a tie zákusky si mala od koho? možno by to elvisovi pomohlo :D a kde ste sa boli fotiť? ako dlho trvalo fotenie? a gratulujem vám !!!!!
Odpovedať
kati, dakujeme zakusky sme mali z ucilista, naozaj sa im vydarili (okrem puncovych vsetky) a este 3 druhy od jednej cukrarky (ma alergiu na muku, tak ma len mini ponuku pre znamych). Fotit sme sa isli okolo 13:30, najskor pri drazovskom kostoliku, potom pri takom polozrucanom dome na Krvavych senkoch, pri zltom repkovom poli, na vlakovej stanici a este pod hradom na Pribinovom namesti. Vsade sme boli len chvilku a uz okolo 15:30 sme fotenie ukoncili, este sme potrebovali pred obradom o 16:00 skocit na wecko ;-) Bolo to take akcne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aveline: a akého fotografa si mala? to v tom repkovom poli môže byť pekné, práve minule som na také pole pozerala :D a kde si Krvavé šenky? to počujem prvý krát
Odpovedať
Profilova fotka
aveline: a kolko alkoholu ste rátali na hlavu??? ja si s tým neviem rady, každý vraví niečo iné a tak neviem, či ho budeme mať dosť :-D
Odpovedať
Krvave senky su smerom na Hlohovec (kusok za Hofferom)
Odpovedať
Článok sa načítava...
dannula, IP
Odpovedať
Profilova fotka
lidičky nemôžem uveriť tomu ako som nasratá. fakt som netušila že sa mi niečo môže totálne posrať mesiac pred svadbou. Dnes sme boli zajednať menu v Hájovni a hned na uvod som zistila že o 12:00 tam má pred nami 20 ludí obed (v saloniku kde mám ja svadobnú večeru) vraj som im nepovedala že to chcem na celý den. takže fakt netuším kedy to mám stihnúť ozdobiť. samozrejme sa mi ponúkli v reštike že to vyzdobia za mna ale za 1. neverim že to bude také podla mna a za 2. určite to nespravia zadarmo. Dalšia vec a tá najdôležitejšia je, že nás parádne oklamali s hostinou. pred pol rokom som sa dohodla s prevádzkarom že si môžeme priniesť nealko a možno aj tvrdý alkohol ak budeme mať od nich prípitok, jedlo, kávu a víno. no a dnes mi bolo povedané, že si môžeme priniesť len pagáče a zákusky. skoro ma ranila mrtvica. vraj aj oni chcú niečo zarobiť. Nová pani prevádzkarka mi sllúbila že sa spýta majitela ale moc tomu neverím. Urobili to náročky lebo vedia že máme mesiac pred svadbou a môžu s nami teraz vydžubať. hlavne že ked si v penzione Hoffer prenajmeme stoly pre 10 ludí tak sa dá s nimi dohodnúť že si môžeme svoje nápoje priniesť tak nechápem prečo v Hájovni nie ved je to1 majitel. no nič. idem hladať novú reštauraciu a pokial nam nevyjdu v ustrety aspon s tým nealkom tak to tam asi zrušime a končíme s nimi. Boli sme ich pravidelnými hosťami už 4 roky ale radšej sa začneme stravovať niekde inde.
Odpovedať
Profilova fotka
kati mas IP odo mna...
Odpovedať
konecne mam aspon cast fotiek, jupiiiiiiiiii.
Odpovedať
Profilova fotka
gabriellka: sa mi zda ze si povedali, organista 350sk, a farar akoze na vyzdobu 500sk + kolace a flasa...ale to uz je na Vas ;-). Verim ze vsetko stihnes, ved ty si mala vzdy organizacne schopnosti pod palcom :-) . Myslim na Vas, drzte sa!!
Odpovedať
Profilova fotka
katka708: No tak to by bol nasraty asi kazdy...dufam ze bude vsetko o.k. Nemali ste ziadnu zmluvu snimi?? Ja by som im potom spravila krasnu reklamu, ze sa nehanbia ]-(
Odpovedať
od nas si organista vypytal 20,-€ ]-( a mali sme len obrad! v kostole sme platili za vyzdobu 1000,- Sk.
Odpovedať
Profilova fotka
aveline...bola si krasna nevesta... :-) no vidim ze eurom ceny stupaju... v ktorom kostole ste mali svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
avelinka... krasne fotecky mate... a ja som zistila, ze poznam tvojho mazelika... on uci an UKF nie? sme boli spolu na konferencii... a so Zuzkou Savovovou... sranda... vsetko naj Vam zelam... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aveline: tie fotky vypadajú skvele a ty tam úplne žiariš :D kde si si dala robiť kytičku? skvelá je. kolko ste mali ludí?
Odpovedať
ahoj kati ako sa mas???? ja som sa dnes s mojim drahym nastahovala do podnajmu :-D :-D tak upratujem ako blazen :-D uź to mas len za mesiac ci nie??? naschystane mas uz vsetko???
Odpovedať
ahojte baby, kde sa budete fotit ak bude nepriaznive pocasie???
Odpovedať
Profilova fotka
matulat my sme mali fotografa z Ba a svadba bola v Nitre takze sme tiez riesili co ak bude nepriaznive pocasie...A mali sme vymysleny nahradny plan keby prsalo boli sme dohodnuty v hoteli Capital ze by sme sa tam prisli fotit...Je tam velmi pekne prostredie.Pozri si ich stranku.Ale chvalabohu nam na koniec pocasie celkom vyslo takze nebolo treba.
Odpovedať
obrad sme mali u sv. Urbana (na Zobore), spolu 62 hosti, kyticka bola od draheho znamej p. Szabovej z Velkeho Kyru (povodne mali byt pivonky smotanovej farby, ale prisli v takom zlom stave, ze ich museli poslat na reklamaciu)
Odpovedať
Profilova fotka
lucinkao: no práveže ešte nemám všetko ale hádam to zvládneme. gratulujem k novému bývaniu. a ktorej časti si? na chrenovej? aveline: aj ja som dnes riešila kyticu a konečne sme sa dohodli s kvetinárkami tak že bude splnená moja predstava ale nechala som si aj od nich poradiť. len musím zohnať stuhu v takej farbe akú budem mať aj na šatách tak to musim ešte vyriešiť. a dosť som premýšlala nad krémovými alebo bielymi pivonkami ale nakoniec som sa rozhodla inak.............zatiaľ heh :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sa vam vydava na jar, ked su najkrasie kvietky... a co mi v lete? zeby slnecnice? xixixi budu asi orechidey.. no co uz... sa ale tesiiimm.
Odpovedať
kati, co to bude? ruze a frezie? ak by som sa vydavala v lete, tak by som chcela nejaku lucnu zmes ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mohla by byt aj lucna zmes avelinka, ale budu gladioly na stoloch ako vyzdoba...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?