Svadba v Nitre. Poraďte peknú lokalitu

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Čaute baby, neviete poradiť nejake pekne miesto na svadbu v Nitre? cca 35 ľudí, nič náročné. Díky. :-|
Odpovedať
ahojteee tak ja sa vam hlasim uz ako mlada pani :-D pocasko na fotenie nam vyslo jedine na konci trosku poprsalo, ale este sa mi aj sen na kabriolete splnil bolo fakt uplne super do kostola prislo strasne vela ludi, dokonca aj spoluziaci zo stavebnej, kazdy s bielou ruzickou, co sojm fakt necakala no proste bolo super oslava sa vydarila, dobre jedlo, zabava jedine nas Misko odisiel uz o siestej, bol tam mrzuty ale doma mu bolo lepsie dokonca ma aj uniesli, najskor do frenkieho, no skonstatovali sme ze je to pajzel potom do tantry na mostnej, slusny podnik ale zastrceny, tam by ma lubo nenasiel tak sme potom utekali do devilsu, kde ma hned jeden podnapity chlapik stiahol, ze on chce tantovat s nevestou a zrazu sme tam boli 4 nevesty tam si ma potom uz lubo nasiel, ale len za pomoci byvalych spoluziaciek, ktore mu nahodne povedali ze ma videli utekat do devilsu ale bolo super teraz o desiatej este ideme do mediacafe, zostalo tam plno jedla a pitia a moje kvety vsetky kyticu chytila kamoska, tak do roka a do dna ideme na svadbu hadam
Odpovedať
Profilova fotka
naduch super gratulujem, a tesim sa ze vsetko vyslo ako malo ;-)
Odpovedať
ahojte kocky... mna to caka buduci rok..takze bud sa niekto prida, alebo tu budem kecat sama zo sebou... :-D naduch, super ze to vsetko tak dobre vypalilo. Nasla som Vas az teraz, tak ked mi synacik zaspi tak budem mat co citat... Mali ste niekto svadbu na zamku u grofa?
Odpovedať
zajo tusim tu niekto bude mat svadbu u nich... my sme mali v media cafe, bola som nadmieru spokojna co sa tykalo jedla aj obsluhy.. bolo nas tam okolo 50, zo zaciatku sme boli sice trosku natlaceni, ale ved najskor sme aj tak len jedli... :-)
Odpovedať
my mame dve varianty, mala svadba do 35 ludi... alebo svadba so vsetkymi ktorych svokrovci chcu zavolat...LEBO AKOBY TO BOLO, AK BY TAM NEBOLI TII A TII...a to je cca 65 ludi. je to moja druha svadba, cize ja to beriem sportovo, chcem co najmenej ludi, z mojej strany mam len 5ks ludi... :-N nemam naladu ani chut sa vadit zo svokrovcami, tvrdia ze si to zaplatia...tak mi to je uz jedno. Paci sa mi zamok u grofa, ale neviem ci sa tam vsetci zmestime, buduci tt tam mame jednu rodinnu oslavu, tak sa popytam na kolko ludi sa to da u nich spravit. Pozerala som aj mediacafe, vyzera to dobre...aj to je alternativa. Mame spolu syna, takze naozaj to berieme sportovo, uz som aj pozabudala co treba povybavovat...saty maju myslim cas, hlavne zajednat salu...matriku a ostatne nejako zbuchame :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky. hlási sa vám mladá pani A....... júúúj bolo to super. obávala som sa že to bude malá tichá svadba ale po jedle sa to rozbehlo aj bez tanca a starejšieho. bavili sme sa asi do 11 a potom som s manželom odišla do hotela kde sme strávili pravú svadobnú noc. do kostola ma prišlo pozrieť tolko ludí, ktorích som ani nečakala. som bola milo prekvapená. včera sme pokračovali u svokrovcov kde boli pozvaní všetci z rodiny, aj tí čo neboli pozvaní na hostinu, tak sme oslavovali asi do 12 a dnes doobeda ked sme upratovali stoly, tak prišli ešte susedia z dediny a znovu sme to trochu oslavovali čiže som mala svadbu 3 dni :D a neskutočne sa teším na fotky, bolo to úúúplne skvelé a fotenie sme si po chvílke začali užívať. Kým budem čakať na fotky, pokusim sa stiahnuť z našho fotaku nejake to foto a hodiť ho sem na chvíľu. vy máte čo nového? lucik203 prípravy v plnom prúde ?
Odpovedať
Katka208, srdečne blahoželám, všetko dobré do manželského života x-)
Odpovedať
ahojte uz mam nejake fotecky, zatial nam fotograf poslal len par :-) tu su http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovedať
Ahojte katka a nadush srdečne vám gratulujem. No prípravy išli trošku bokom teraz na to nemám čas lebo domček je v plnom prúde a všetkú pozornosť venujem našej stavbe ale tak len do chvíle kedy prídu robotníci ťahať múry a potom sa vrátim späť k svadobným prípravám.
Odpovedať
Ahoj Zajo79 my máme svadbu v zámku u grofa a budeme mať asi 70 ľudí a kapacita je asi 85 takže sa nemusíš báť že by sa vás tam 65 nezmestilo. No a po svadbe podám info ak budeš chcieť že ako bolo.
Odpovedať
nadush, aj Vám zo srdca gratulujem ;-)
Odpovedať
nadush, smiem sa ťa spýtať, odkial ste mali hlavnu svadobnu tortu? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
vcielka juuuuj mamina vravela ze nejaka 80 rocna ppani ju piekla.. zistim odkial :-)
Odpovedať
nadush gratulujem, máš aj nejake foto z mediacafe ja tam budem mať svadbu v septembri. Ake chody ste mali a kolko ste platili??????
Odpovedať
Profilova fotka
dala som už pár fotiek pre tie ktoré sú zvedavé. som nadšená len si na ostatné budem musieť počkať. toto je len taký predkrm :-D koncom týždna vložim aspon naše amaterske fotky
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
kacena fotky maju znami, nedkor hodim... kolko budete mat ludi?? ja som bola nadsena, jedlo super, obsluha prijemna, vo vsetkom nam vysli v ustrety... chody sme mali klasicku sunkovu rolku plnenu chrenovou slahackou... polievku slepaciu hlavne jedlo sme mali gordon bleu, brav. maso na sam. omacke s opekanymi zemiakmi a ryzou druha vecera pecene kur. stehna a ryza+kompot a v noci kapustnica... ;-) na osobu sme platili 750 sk s tym, ze alko a nealko sme si mohli priniest... dali sme si u nich spravit aj ovocnu misu, co bol skvely napad, lebo nie kazdy mal chut na zakusky... ;-)
Odpovedať
my budeme mať okolo 35, tancovali ste v miestnosti vedla hned vedla hlavnej miestniosti?Ja by som chcela mať oddelených gratulantov od hostí a parket by som chcela dat v hlavnej restike teda miestnosti pred barom a v tej miestnosti vedla dat gratulantov.Maslíš že ten parket pred abrom bude dosť pre nejake tanceky? :-)
Odpovedať
myslim ze tak ako to spravili oni, teda ze v tej vedlajsej miestnosti bol parket bolo super... lebo nas bolo cez 50 a boli sme natlaceni, kym neodisli napr. stari rodicia a pod. ale skus to navrhnut tomu majitelovi, ked budete robit rozlozenie stolov... vas bude 35, to je si myslim tak akurat na ten priestor...
Odpovedať
a ešte jedna otázka zostalo vám aj nejake jedlo ktoré ste si potom zobrali domov???Pýtam sa pretože je kopec reštík ktoré to maju tak zaužívane
Odpovedať
kacena ano, jednu tacku stehien sme si brali domov a cely kotol kapustnice tiez ;-) im sme tam nechali tiez daco, aj zakusky, aj napoje nejake a cipsy a oriesky, co uz boli v miskach tiez :-)
Odpovedať
nadush, diky moc za odpovede.Ak budem mať ešte niečo tak by som sa ťa ešte popytala ak možem.
Odpovedať
kati kludne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ahoj dievcence,... tak sa hlasim po odmlke... katka aj nadush boli nadherne nevesty.... my sa chystame prave rozposlat oznamenia.... hmm,...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby :) Salon Diamond vam urcite neodporucam, platila som tam po svadbe za zasitie 3 dierok pri patentkach a jednej vacsej po stupeni na vlecku /cca 5cm/ pokutu 165€ !!!/4970SK/. Cize zapozicanie ma vyslo 565€ /cca 17 000Sk/!!! V inych salonoch som si zistila ze sa taketo veci toleruju, kedze je to zaratane v zapozicani siat. Posudte sami...
Odpovedať
Profilova fotka
zuzkaznr: to ma mrzi že máš takú zlú skusenosť. prvý krát to počujem. a nemhlo tam byť tých poškodení viac, napriklad nejaké velké znečistenie alebo roztrhaná látka? ja som im šaty vrátila celé špinavé a lem rozstrapkaný a povedali že to nič nie je vraj mávajú 100x horšie. ohradila si sa na to alebo si sa spýtala prečo tak vela účtujú? čo ti na to povedali (ja som bola so salonom Diamond osobne veľmi spokojná, najlepší prístup a ochota v Nitre a asi aj najkrajšie šaty) takže za seba odporučam
Odpovedať
kati aj ja ssom si povodne chcela pozicat z diamondu... ale ked za najlacnejsie saty pytali 330 eur, pritom boli spinave na sukni od cerveneho vina a na viacerych satach som si vsimla zazltnute flaky od potu.. otocila som sa na opatku a odisla som... nakoniec som mala saty zo sale, obsluha mila- co sa o diamonde neda povedat, nedajboze som si chcela vyskusat viaacero typov siat alebo som sa spytala na cenu-... v sali pani mila, ustretova... saty tam boli vyvonane, pekne vsetky vyzehlene a ked som si po ne prisla pred svadbou este mi ich zehlila, lebo ze akurat prisli z cistiarne... teda ich cistia hned po svadbe a este raz pred svadbou.. taktiez som ich mala na spodku roztrhnute ked som zakopla, prvykrat asi 10 cm druhy asi 30 cm, taktiez dole na sukni... samozrejme ze boli spinave a ked som sa pytala co som dlzna za to roztrhanie tak mi povedali ze nic... a za nahrdelnik, saty, stolu a kabelku som zaplatila 135 eur
Odpovedať
Profilova fotka
nadush krasne fotky, pekny parik, aj saty super, :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Katka tych poskodeni tam viac nebolo, ved ako som jej ich odovzdavala tak si ich detailne obzrela predavacka. A k tomu na zmluve je napisane ze naklady na opravu hradi zakaznik, a hned z fleku mi povedala 165€, sikovno to vyratala majitelka... Este som si od nich pozicala aj popolnocne saty a vestu pre zenicha, cize zarobila na nas az az... Aj zla reklama je reklama... myslim ze stratila uz o mnoho viac vdaka zlym referenciam...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?