Svadba v Nitre. Poraďte peknú lokalitu

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Čaute baby, neviete poradiť nejake pekne miesto na svadbu v Nitre? cca 35 ľudí, nič náročné. Díky. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahooooj Lucinky. no ved už sa konečne dohodnime. ale v piatok nemôžem :( máme prvú stretávku zo ZS po 9 rokoch inak by som vám mala byť k dispozícii
Odpovedať
gabi, ako? podaj spravu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievky, tak ja už som 2 dni vydatá... Počasie nám veľmi neprialo, ale teším sa že sa trošku schladilo zrovna vo svadobný deň, inak by sme sa zaisto uvarili. Na fotení nám počasie vyšlo ale keď sme išli z kostola tak lialo ako z krhly. Ale všetci hovorili že to nám prší šťastie, tak dúfam, že je to tak ;-) Ľudia sa super zabávali, ale ja som si to veľmi neužila. Bola som celý čas taká nejaká nervózna, veď predsa sa nevydávam každú sobotu. Ale teraz je všetko fajn, manželík je hrozne zlatý a užívame si jeden druhého. Keď budem mať trošku času určite pridám pár fotiek...
Odpovedať
tesim sa na fotky. inak asi maloktora nevesta si to uzije naplno, ci uz kvoli nervozite, unave alebo inemu. ja sa tesim na najblizsiu svadbu, na ktoru budem pozvana :-D zabava bez starosti 8-)
Odpovedať
Ahoj Katka no konečne mám trošku času pisnúť sem. Bola si nádherná nevesta a fotky a video máte no to už ani nekomentujem proste perfektné aj môjmu nastávajúcemu sa neskutočne páči a dokonca ho musel pozerať až dvakrát po sebe čo sa mu tak páčilo. Vy ste mali aj kameramana či to vám urobili len taký krátky klip z fotenia? A ak by som sa mohla opýtať ako veľmi sú vyťažení resp. vyťažená fotografka ktorú si mala? A čo ťa to asi cca vyšlo lebo šak ani neviem koľko to stojí myslím fotenie.
Odpovedať
Profilova fotka
gabriellka: gratulujem vám. a tiež sa teším na vaše fotky. ja som si zas na moje prekvapenie svadbu užila. v kostole som bola totalne nervozna a dojata ale potom to zo mna spadlo a už bolo dobre. len si pekne vychutnavajte novomanželsku pohodu a jeden druhého....... lucik 203: IP
Odpovedať
ahojky katka vieš čo sa chcem spýtať? tí chalani čo ich máš na poslednej fotke v albume tak na pravom a ľavom kraji nechodili na obchodnú akadémiu alebo aspoň ten na ľavej strane?
Odpovedať
ajjojte baby musím uznať boli ste všeeeetky uplne perfektne mna to čaka v septembri. katka708.....kde ste sa boli fotit???Dokonale uvolnene zabery super prostredie
Odpovedať
Profilova fotka
gabi.... aj ja sa samozrejme pridavam ku gratulantom... srdecne blahozelam.... mne sa zacinaju komplikovat veci a vobec sa mi to nepaci...som z toho velmi smutna... nejako mi okolie nepraje a velmi sa ma to dotyka.. komplikuje sa vsetko, co sa da...
Odpovedať
Profilova fotka
lucik203: ten druhý zľava určite chodil ale ostatní neviem kacena395: na DD ranči
Odpovedať
Profilova fotka
sajbi čože takto pesimisticky? Hlavu hore, všetko bude o.k. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sajbi: kašli na ostatných. dôležité je čo chcete vy dvaja. viem že sa to lahko hovori ale taka je pravda. skus myslieť pozitivnejšie a uvidiš že sa to rýchlo vyrieši. snád to nebude také vážne ako si myslíš
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
gabi a katka: dakujem Vam za povzbudzujuce slova... som mala vcera velmi zly den... dnes sa to uz dalo dokopy.... nasla som aj spriaznene duse, teda oni boli, len som ich oslovila...a s nimi vsetko zvladnem... a kati, ja viem, ze je to o nas dvoch... len ked je okolo vela ludi, ktori nas nahlodavaju... ale vsetko bude dobre, verim v to... a uz som optimista gabi, neboj... ja som vzdy... len to prave teraz bolo tazke.... :-( :-)
Odpovedať
sajbi, neboj, bude dobre a bude to len a len Vas den x-) x-) x-) nooo, my uz mame termin 8.5.2010. Boli sme vcera u grofa, april obsadeny cely, a v maji volne len 1.5. a 8.5.... a to som tam isla s tym,ze ako skoro to ideme objednat.
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem vam dievcence... ze by ste boli anjelikovia strazni? sa mi situacia polepsila... a co gabi, kde mame fotos? sa ukaz, nevesticka....
Odpovedať
Čo je baby nejak to tu pospalo :-) Čo máte nového? Mne sa nič nejak nechce a mám toho ešte toľko ach jaj no čo už.
Odpovedať
Profilova fotka
lucik203 tiež si všímam že to tu nejako utíchlo. volakedy tu za den aj 3 strany príspevkov pribudli. každý ma asi vela roboty. aj ja sa snažím dokopať tu bakalarku. ty máš čo nového?
Odpovedať
ahojte kocky luci a kati ... uz sa musime dat to rande ..co mate nove??? ja osm teraz sama doma iba sa s drahym striedame doma lebo robi nocnu a ja cele dni v praci tak sa menime medzi dverami ... kati ake je byt vydata?? jaj baby niekedy mi je tak luto ze sa nevydavam ??? ale nie za byvalym ale za tou chvilou ..inac teraz budeme mat s drahym rocne vyrocie co sme sa prvykrat stretli tak sa tesim
Odpovedať
No čo baby nejak to tu pomrelo. Ja mám modré obidve oči takže radšej nič ani nehovorím. Len poznámka nekupujte si psa a nieto ešte dvoch.
Odpovedať
Sajbi: ahoj my mae tiez DJ BAHULU a svadbu 12.9. pls ked budete mat po svadbe mohla by si mi poskytnut info ze aky bol a tak??? mockrat dik
Odpovedať
Profilova fotka
ahój vikinka... ale my nemame dj Bahulu... chceli sme, ale nevyslo to.... hmmmm.... dj a este nemame.. dobre, nie?
Odpovedať
Profilova fotka
lucik203: máš psíkov? akých? odkedy? no tu u manželových rodičov máme pomentálne okolo 7 dospelých psov a 7 šteniatok :D tak viem aké zmätky vedia narobiť ;-)
Odpovedať
Ahoj Katka máme 4 ročného bígla Nikeho a 9 mesačného buldmastifa jackyho. Sú to poriadny huncúti to ti môžem povedať. No čo aké to je byť vydatá? Mňa to čaká tiež za chvíľku takže sa teším.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby dnes sme so snubencom kupili nadherne pohare na svadbu, ale chceli by sme ich dat vygravirovat. Neviete mi nahodou poradit kde v nitre graviruju.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj princeznamo... skus hore na trznici v malo obchodiku blizko rybárskych potrieb... tam aj kopiruju a tlacia... su seriozni... tak papa... inak nam sa ti uz blizi, nename este straaaasme vela veci... teda v podstate skoro nic... sranda... nestresujem... snazime sa pracovat okolo stavby domceka... musime ist niekedy kupit oblek, koselu, kravatu, mne bizuteriu a podobne... no veeela veciiiii....
Odpovedať
Profilova fotka
vikinka my sme mali DJ-a Bahulu pred 2 týždňami a boli sme spokojní. Nemusíš sa ničoho báť, dobre ste si vybrali. sajbi a čo všetko ti chýba? Mala by som pridať ďalšie fotky, už máme aj od fotografky...
Odpovedať
Profilova fotka
Sajbi ďakujem za info skúsim tam behnúť. Tam kde sme ich kupovali nám dali vizitku na Topolčany.
Odpovedať
Ahoj Princeznamo skús sa pozrieť na to gravírovanie oproti PKO pani Peterková a mala by to byť rožná budova. Ona vyrába zrkadlá a mala by aj gravírovať.
Odpovedať
cavte kocky luci kati uz sa dohodneme na tom stretku??? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lucinkao: no mohli by sme sa :-D už je mi to až smiešne ako sem chodíme každý raz za týžden a na striedačku :D lucik203: fíha, tak to máte takých väčšejších. mi skôr take menšie plemená (kabelkové) - ratlíci, yorkšíri ale máme aj párik čínskych chocholatých nahačikov-tí sú rozkošní ale straaašní výmyselníci manželský život uplne v pohodičke, zvykli sme si hneď ale že by to bola nejaki extra významná zmena tak to nemôžem povedať. len sa občas pomýlim a poviem o nom pred známymi že je môj partner prípadne snúbenec. to slovko "manžel" mi ide tak tažšie na jazyk ale zvykám si.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?