Svadba v Nitre. Poraďte peknú lokalitu

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Čaute baby, neviete poradiť nejake pekne miesto na svadbu v Nitre? cca 35 ľudí, nič náročné. Díky. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
mariynka: my sme malu U Krba. mali sme len slávnostnú večeru pre 22 hosti. (bez tancovania) vyzdobili sme si to sami ale s menšou pomocou personalu, navleky na stoličky boli zdarma. Personál milý ochotný ale jedlo priemer za priemernú cenu. ak chcete aj tancovať tak potom asi jedine zajednať terasu.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj katka no uz mam zajednanu aj salu jupiii...budeme to mat v kluciku
Odpovedať
kacena, a kolko vas bude??? ;-) baby, tak to sa mi celkom podzava, bude nas kolo 50,asi 52 ;-) a po 21h. viac! ;-) a vyzera to tam aspon "luxusne"? :-N mne sa zase PKO pacilo.. boli sme znamym na svadbu x-) ale oni to mali tam hore, bo ich bolo len kolo 50 ;-)
Odpovedať
mandarinka01....DOD je teraz 29.9.....ak mas zaujem mozes tam ist pozriet....
Odpovedať
ako sa chystate riesit, ci riesite makeup?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
tak my pojdeme omrk tu novu mladost, skocime tam na obed a tajne budeme smirovat :-N :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, potrebovala by som nejake kontakty na DJov z NR... momentalne zijem v Ziline a v NR neviem na koho by som sa mala obratit... svadba je 24.10. a ja nikoho nemam zarezervovaneho.... dakujem vam ;-)
Odpovedať
ja maaam a dobreho. idem cinknut mu, ci nema nahodou volne.
Odpovedať
danielka, mas kontakt poslany.
Odpovedať
mariynka nás bude hostí do 40, no gratulantov čakame tak okolo 30.S personálom sa dá sú ochotný da sa s nimi dohodnut prijatelne sumy, a hlavne usetrime na prenajme restiky, pretoze niektore si učtuju na jeden vecer nenormalne sumy, v Mediacafe za prenajom neplatime nic.Alko nealko si prinesieme svoje, no musi byt splnena jedna podmienka aby si si to mohla priniest že menu t.j. jedlo ktoré si od nich objednávaš musi byt v hodnote 750 skk.
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, aj ja by som potrebovala nejake odporucania a na dobru kadernicku a vizazistku v Nitre co ma jemne a krasne nalici za super cenu. posielajte cez IP.moc dakujem.papa
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak kontakt na vizazistku poprosim aj ja. ;-)
Odpovedať
inak..nerozmyslali ste, ze sa nalicite aj same?
Odpovedať
Profilova fotka
lulupaja: čaf moja. nekukala si nahodou dnes REFLEX? Bola tam aj naša svadobná fotka. :-D jeeeeeej tešim sa s tebou, už máš skoro všetko podstatné zajednané. super, šikulka. teraz si môžeš trochu vydýchnuť
Odpovedať
Profilova fotka
lenkamltr, zajo79: ja som bola veeeelmi spokojná so Silviou zo salonu SEVEN. fakt skvele, určite je ešte využijem v buducnosti.
Odpovedať
Ahojte, Nie som typ, ktory sa stazuje, na tychto strankach sa nachadza vela dobrych rad, ale neda mi to a musim sem napisat aj jedno varovanie. Ak stojite pred volbou kameramana na svadbu, zdaleka sa vyhnite studio APHYX. Je takmer 3 mesiace po nasej svadbe a este stale nemame dvd. Pan kameraman nam stale len slubuje, uz x krat sme poculi slova “buduci tyzden”, “ked sa vratim, potom vam to dam”…atd…a ked sa uz nakoniec dohodnete na nejakom dni, kedy Pan kameramen ma cas a povie, ze sa Vam v ten den ozve a dohodnete si presny cas, tak pokial sa v ten den neohlasite VY, tak ziadne stretnutie nebude, lebo Pan kameraman sa vam neozve. Ked sa ohlasite na druhy den, tak pan kameraman bud nezdviha, alebo v lepsom pripade vam povie “mal som vcera to a ono….buduci tyzden vam to dvd dam”. Ono, ked sa to stane 2 – 3 krat, tak to chapete a nie je na tom nic zvlastne, ved mohol byt zaneprazdneny….ale ked sa to opakuje uz x krat a medzitym vam Pan kameraman uspesne ignoruje vsetky smsky, ktore mu pisete v snahe, ze by vam mohol aspon odpisat, ked vam uz nezdviha telefon….no tak potom vam poviem, ze uz zacnete poriadne lutovat, ze ste si vybrali prave tohoto kameramana. Isty cas Pan kameraman odcestoval do Venezuely….bolo to den potom ako sme boli dohodnuti, ze bude v Ba a ze ked tam bude, tak sa tam stretneme. S manzelkou totiz byvame v Ba. V ten den sa nam vobec neozval a ani nedal vediet, ze na 3 tyzdne odchadza prec…to som sa dozvedel az ked sme sa mu s manzelkou snazili volat asi z 3 roznych cisiel a jedine, ktore nam zdvihol bola pevna linka, cize ked nevedel kto mu vola. Proste absolutna ignorancia. Aj dnes mam za sebou den, kedy sme sa uz “mali stretnut”, ale zase nestretli. Od utorku sme dohodnuti na piatok, ze sa stretneme v Nitre a da nam nase video…..ano samozrejme sme sa nestretli, lebo Pan kameraman odisiel do Ba bez toho aby mi to dal vediet samozrejme. V priebehu dna sa vratil do Nitry, vybavil si obchodne stretnutie s inym klientom, ktoremu este len bude kamerovat svadbu (viem to, lebo ju poznam), odisiel znovu do Ba (mne sa samozrejme ani len neozval)….a az vecer mi napisal, ze uz je volny a ide kopirovat to nase video aby nam ho mohol priniest. Ano citate dobre…od utorku sme boli dohodnuti a on v piatok vecer nema pripravene nase video. Neuveritelne. Tak sme cakali, kedy sa ozve, ze to uz je pripravene. Odbilo 22.00, Pan kameraman sa neozyval. Napisal som mu smsku, ako dlho to este bude asi trvat. Predsalen, chceme ist aj spat. Na smsku vobec neodpisal, tak som mu potom volal….3x…uspesne ma odignoroval a vobec nezdvihal. Napisal som mu este jednu smsku, ze stale cakam…a tym som to na dnes vzdal….uvidime co bude zajtra. Viem, ze Pan kameraman sa neozve, budem musiet znovu ja a dufat, ze to zdvihne. Prepacte za dlhy prispevok, chcel som len napisat nasu skusenost so studiom APHYX…som si 100% isty, ze si ju nechce nikto zopakovat. Ale aj tak stale verime, ze nase svadobne video raz uvidime..:) Prajem Vam len a len lepsie skusenosti, ahojte
Odpovedať
ahojte kocky. viete mi poradit dobreho fotografa a odkial dobru a peknu tortu??
Odpovedať
kocky, chcem sa spytat, ci mi viete poradit, email na zitnanskych? alebo ak viete-myslite si, ze ta pani by nas dosla nafotit aj bez toho, aby sme jej manzela chceli ako kameramana? ;-) :-) :-)
Odpovedať
tak nic, na nas termin su uz obsadeni.. :-D :-|
Odpovedať
mariyanka, co takto sa fotit v piatok? kedy mate termin?
Odpovedať
este nemame na 100% vybraty.. a v piatok? 2X budem platit za cesanie.. a zhon mi staci v sobotu,nieto este v piatok :-D ;-)
Odpovedať
zajko, mas v albume krasne saty,to maju byt popolnocne? :-N kde si ich kupila?fakt su uzasne x-)
Odpovedať
niee, to maju byt svadobne. Moja druha svadba, tak sa rozsupnem co sa tyka farebnosti :-D uz s dvoma detmi, by som si pripadalo blbo v bielych. Na prvu svadbu, ked som mala biele, tak som chcela farebnejsie..kvoli mame som si nechala biele, ale neodpustila som si pripomienku: druhy krat budem mat podla seba... a tak aj je :-D :-D :-D takze pozor na "len tak" vyslovene slova. ale este skusim ist okuknut aj co je v salonoch, i ked uz som bola v jednom, o farebnych ani chyru ani slychu..a do serede mi odporucaju prist v januari, ze farebne asi nebudu, ale stuhu mozu dat aj na biele/maslove... ale to nebude ono. Ale nechavam si zadne dvierka, ak najdem nieco ine, tak ich posuniem ako popolnocne. A dakujem za pochvalu. x-)
Odpovedať
a odkial ich mas?su uzasneeeee :-N x-)
Odpovedať
tu ich predavala jedna kocka.. este ma take iste biele. nechces? ;-) tufan, ma ich aj v albume
Odpovedať
biele nieeeee :-| mne sa pacia tie tvoje :-D kolko ta vysli? ;-)
Odpovedať
mariynka - mas IP
Odpovedať
;-)
Odpovedať
kocky a ake mate skusenosti s agroinstitutom a fotografkou ondrejickovou?alebo fotografom ondrejickom? :-N ;-) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?