Svadba v Nitre. Poraďte peknú lokalitu

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Čaute baby, neviete poradiť nejake pekne miesto na svadbu v Nitre? cca 35 ľudí, nič náročné. Díky. :-|
Odpovedať
lucka06 ozaj, na Agrokmplexe v pavilóne B som mala stužkovú pred troma rokmi a prenájom nás vyšiel 30 000 SKK...svadby neviem ako tam vychádzajú, robia v Kolibe na AX svadby ale v pavilónoch? to som ešte nepočula.
Odpovedať
Profilova fotka
lucka06 - 100 ludi sa urcite zmesti do tej koliby na AX, do agroinstitutu, podla mna aj do PKO (v sale) a mozno aj v Novej Mladosti a Olympii moze byt tolko ludi, ale neviem naisto. kolibu na AX maju ti isti ako mediacafe v meste (tam je to male)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby nepoznate nejakeho dobreho starejsieho??? DJa uz mam, tak zhanam starejsieho...Nepoznate niekoho z NR a okolia??? Ak mozte, piste do IP...diky moc :-)
Odpovedať
Baby, nevedeli by ste mi poradiť, kde v nitre robia svadobné oznámenia. Nie som z Nr a neviem, kde to tu robia
Odpovedať
svadobné oznámenia robia aj tam ako je nová mladosť (smerom od malého tesca k hypáču). je to za tým velkým činžiakom, ktorý je vedľa domu služieb. neviem čo som ti pomohla ale snáď áno. prípadne si daj vyhladať novú mladosť do googlu a podľa toho sa riaď ;-)
Odpovedať
viem kde to je. ale myslela som, že tam robia akurát tak pečiatky a vizitky. díky, pôjdem sa tam pozrieť. dúfam, že mi spravia, to čo si predstavujem
Odpovedať
no mne tam robili oznamká na promócie a viem že si môžeš urobiť aj vlastný návrh. myslím že je to tak aj so svadobnými. budem držať palčeky ;-)
Odpovedať
tak teda dúfam, že mi ich tam spravia podľa mojich predstáv. chcela by som také niečo ako mám v albume. pôjdem tam mrknúť, dúfam, že nebudú moc drahé, kedže sú trošku netradičné. chcela by som ich mať hotové do marca
Odpovedať
A co sa to tu deje to sem nikto nechodi?
Odpovedať
tiež som pred chvíľou pozerala, že to tu nejak utíchlo Zháňam tyrkysové mašle na stoličky, nevie mi niekto poradiť???
Odpovedať
Profilova fotka
lucik203: jeeeeeeeeeej. konečne máš fotky. skvelé.
Odpovedať
Profilova fotka
lucik203: a mala si geniálnu kyticu. kde si si ju dávala robiť? ozaj ako domček? v akom ste štádiu?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahoj Katuška dávala som ju robiť v BB designe v galérii v Tescu. No šak už bolo aj načase od augusta. Taká som bola na ňu nahnevaná ani sa neospravedlnila ani nič šak aby od augustu sme dostali fotky resp. dvd s fotkami v januári tak nech sa nehnevá. Určite to bolo naposledy čo som ju oslovila a paródia bola že sestra mala minulý týždeň stužkovú a ich triedu fotila tak dúfam že sa dočkajú fotiek. Inak všetko postarom. No s domčekom to je už na dobrej ceste už máme sádrokartony na strope a maľujeme ich a postupne vyberáme farby do izieb a tak. Ty sa pochváľ čo nového. Prírastok zatiaľ nebude? zuzka723 no tyrkysová je dosť špecifická farba a ináč moja najobľúbenejšia ale s tým ti neporadím jedine kúpiť organzu až v takej farbe je a vyrobiť si ich to nie je ťažké a organzu kúpiš tam kde látky alebo v galantérke. Ja som kúpila fialovú tuším v Zlatých Moravciach u takej baby čo má obchod s takými svadobnými somarinkami. Oplatí sa tam ísť pozrieť.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, tiez sa pridavam k Nitrancankam, vydavam sa 22.maj :-) ...nevedeli by ste poradit nejaku sikovnu kadernicku v okoli? taku ktora by bola ochotna pekne ucesat aj mna aj mami prip. kto by potreboval...
Odpovedať
ahojte baby, nedá mi nepodeliť sa s vami. Vo štvrtok som bola doma v Piešťanoch a keďže bol čas, tak som sa s mamou a sestrou vybrala pozerať nejaké svadobné šaty. A našla som. Sú krásne.... zajednala som ich v salóne Sisi na pešej zóne. je to vážne kvalitný salón a predavačky sú tam úplne super. vôbec im nevadilo, že som si dvoje šaty skúšala asi tri krát, kým som sa medzi nimi rozhodla. Dokonca si tam vybrala spoločenské šaty aj moja sestra. tiež sú krásne a na nej sedia ako na modelke. Odporúčam sa tam ísť pozrieť, neoľutujete....
Odpovedať
ahojte, neviete mi poradiť, kde by som si mohla dať spraviť zákusky na svadbu???? počula som o Veľkom Kýri či šulekove. zaujímala by ma hlavne tá pani zo šulekova. neviete náhodou ako sa volá??? dakujem
Odpovedať
ahoj Zuzi ja som mala zákusky priamo zo Zlatých Moraviec tuším Dobiš sa volá ten pán a majú normálne aj cukráreň a hostia si ich nevedeli vynachváliť. Vo Veľkom Kýri je tuším pani Balintová na tú mám asi aj tel. ak by si chcela.
Odpovedať
Ajoj zuzka 723...chcely by som sa spytat na salon Sisy v Piestanoch, tam nemaju nahodou saty znacky San Patrick a La Sposa a treba sa na skusku siat objednat? :-) maju aj internet. stranku? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, neviete kolko by vyslo fotenie v Tartufe? Nejak sa k tomu neviem dopracovat na ich strankach? Co Topolcianky, bol sa tam niekto fotit? Alebo poznate kastiel Malanta???
Odpovedať
Profilova fotka
no ja by som tiez rada nejaku alternativu na fotenie, ak by bolo zle pocasie...
Odpovedať
Profilova fotka
adulka87, bosacka: to si musíte normálne zavolať na recepciu a dojednať podmienky, aj cenu. Ja som mala svadbu min.rok a mala som zajednaný kaštiel v Mojmírovciach a cena tam bola cca 70 eur (myslím že tartuf bude ešte drahší). Väčšinou to býva tak, že keď máš u nich svadbu tak sa tam môžeš aj zadarmo fotiť a keď nie tak si za to platíš.
Odpovedať
ahoj, bad, na značku šiat som sa nepýtala. nejak ma to ani nezaujímalo. šaty ti musia padnúť do oka a potom ťa už značka vôbec nezaujíma. požičovné je do 300 eur za novú kolekciu 2010. staršie kolekcie sú lacnejšie. na skúšku sa vôbec nemusíš objednávať. len prídeš, povieš, že chceš svadobné šaty a oni ťa navlečú do ktorých len budeš chcieť. na ich stránke je akurát tak, čo ponúkajú a kde majú pobočky. fotky tam nenájdeš a ani to, aké značky šiat majú, ale sú krásne. to musíš vidieť sama na sebe Lucik203, keby si bola taká zlatá a poslala mi číslo na tú pani. či už sem alebo na internú poštu. veľmi pekne ti dakujem
Odpovedať
juj dakujem zuzka723 :-) za infosky, ja som totiz pozerala jeden salon v trencine, kde mali nafotene neskutocne karsne satky a mali tam len adresu pobocky v piestanoch, tak hadam to bude ono :-), dakujem este raz
Odpovedať
ahojte baby :) tiez sa pridavam ;-) svadbu budeme mat 8. maja... citala som tu o kasitieli v mojmirovciach :) tiez sme rozmyslali ze sa tam pojdeme fotit ak by nam nevyslo pocasie...ale ak bude teplo tak asi pojdeme na hrad a do parku...chcela by som sa teda opytat...ak si zajedname v mojmirovciach ze by sme isli tam...ale len v pripade zlezo pocasia...tak hadam nemusim platit...to sa plati az vo svadobny den ked tam prideme? :) nemate aj nejake ine miesta na fotenei v zlom pocasi? lebo nasa fotografka nema atelier...tak nejake tipy by sa hodili :-p dakujeeeeem :)
Odpovedať
Profilova fotka
gabriellka, dakujem za info :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kto sa chystate na svadobnu vystavu v NR ?
Odpovedať
ja urcite idem dufam ze sa bude naco pozerat
Odpovedať
Tiez sa chystam a verim, ze si tam nieco s drahym vyberieme. Do 1.5. nie je vela casu, a skoro nic nemame :-| , ale verim, ze sa minimalne inspirujeme :-)
Odpovedať
ja idem s kamarátkou v nedeľu. dúfam, že tam bude veľa firiem ohľadom výzdoby a tiež by som bola rada, keby tam boli nejaké firmy čo ponúkajú obrúčky. a ked nič, tak sa aspoň inšpirujem. ani zľavy na nejaké služby by neboli odveci :-)
Odpovedať
Ahojte kocky, chcela by som sa spýtať, či viete poradiť kde si mám dať spraviť svadobnú kyticu v Nitre? Svadba bude 24.4.2010. zákusky sme si dali spraviť tiež u pani Balintovej vo Velkom Kyre -len odporucit viem :D Cakam na vase navrhy - skúsenosti s kvetinarstvami.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?