Svadba v Nitre. Poraďte peknú lokalitu

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Čaute baby, neviete poradiť nejake pekne miesto na svadbu v Nitre? cca 35 ľudí, nič náročné. Díky. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiez uvazovala, ze si kupime obycajne pohare a dame vygravirovat... a potom sa ma drahy spytal, ze ci ich potrebujeme... tak mi dslo, ze pohare nam vobec ku stastiu chybat nebudu :-)
Odpovedať
viem naco kamienky...len mi to pride zbytocne. =-)
Odpovedať
bosacka, su zbytocne, ale je to pekna spomienka.. x-) mne mami ponukla, ze mi da ich pohare :-N ze to bude take "dedicne" :-D ale ja chcem, aby sme mali vlastne x-)
Odpovedať
ale ved teda to je kazdeho vec, ci kamienky,lupienky,pohare.... nechcem vam do toho kecat. som strasna, ja viem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja ked si spomeniem, ako dopadla spomienka na stuzkovu v podobe poharikov... (moj ani bratov to pri jednom nestasti vo vitrinke neprezili) - asi si ako spomienkovy predmet zvolim nieco ine ;-)
Odpovedať
babizne my mame pohare vyhliadnute z obchodiku na Kupeckej (ale idu sa stahovat od 01.04. na mostnu), 6 ks za 16 euro, nase 2 vyzdobime viac s maslickami ruzovo-zelenymi a kvetinkami a rodicovske iba s maslickou :-), objednavali sme aj organzove vrecuska z netu ako darcek pre hosti, do ktorych supsneme zopar kamienkov .-D
Odpovedať
ahojte baby ak by niekto chcel pozicat navleky na stolicky satenove aj s maslami tak mozem pozicat
Odpovedať
ahojte poháre som kupovala v bratislave, v obchode s doplnkami a jeden stál 10 eur. viacmenej je už trochu zdobený, tak som rozmýšľala, že si ho len trošku dozdobím. videla som poháre, ktoré si baby sami zdobili obyčajným lakom na umelé nechty so špicatou kefkou. vyzeralo to super. stačilo si len kúpiť lak vo farbe, aké chceli a pekne si to dozdobili maryinka, kde je ten obhod rendez-vous???
Odpovedať
baby obchod s takýmito svadobnými somarinkami je na mostnej ulici cca oproti baracude.
Odpovedať
zuzi, kvetinarstvo rendezvous ;-) teraz sa prestahovali na kupecku ulicu, asi druhy obchod vpravo,ked ides z pesej zony ;-) vpredu je kvetinarstvo a vzadu dekoracie x-) kocky, mate nejake skusenosti s kvetinarstvom Orchide z Vrabel? zevraj tam robia krasne kytice za super ceny :-N ;-)
Odpovedať
ja som videla v Tescu v kvetinárstve umelé ruže, čo boli na nerozoznanie ako živé...tak som sa rozhodla, že tam ojdem, kolko by vyšla taká kytka, jemne ťahavá....poviem, že do vysokej vázy do obývačky....a v podstate tak aj ostane.....ja mám strašne rada živé kvety, ale je mi ľúto, keď odvkvitajú....ja som vysoká baba a neviem si prdstaviť nejakú okrúhlu kyticu ku mne...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby! ma niektora z vas skusenosti s restauraciou Elsa v Močenku? Vmesti sa tam cca 75 ludi tak, aby na parkete neboli ako sardinky? :-))dakujem a tesim sa na vase postrehy ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
mariynka, veľmi pekne ti dakujem. určite sa tam pôjdem pozrieť, hned ako sa dostanem v najbližšej dobe do mesta
Odpovedať
prosim, hladam starejšieho??? dakujem
Odpovedať
ahojte! mate niektora skusenosti s vtb studiom?dakujem :-))
Odpovedať
Profilova fotka
kika195 - nas tocili na stuzkovej, ale to uz bolo daaaavno :-)
Odpovedať
baby, odkiaľ budete mať návleky na stoličky a za akú cenu?
Odpovedať
kika, VTB toci vsetko,stuzkove, svadby.. su taki priemerni.. :-| ale co tocili kamosovu svadbu,tak to bolo v pohode.. ;-)
Odpovedať
lenka, nam vyzdobu robi restika ;-) x-)
Odpovedať
baby kolko máte pozvaných ludí?
Odpovedať
Profilova fotka
my zatial pocitame so 80 ludmi - tam je zaratana uz aj hudba, fotograf, kameraman Kika195- aj mne tocili VTB stuzkovu..........bolo to davno, jedine co si pamatam tak to trvalo asi 3 mesiace kym nam dali dvd, ale zasa pri tolkych skolach a ludoch sa velmi necudujem ze to tak trvalo. Ale nie je to zle natocene Lennkkaa-aj nam bude robit vyzdobu restika, ale skus sa pozriet do bazaru, moznoze tam najdes niekoho kto predava navleky na stolicky
Odpovedať
kocky, vecera sa kupuje aj pre kameramana, fotografa a Dj,vsaaak? :-N ;-) nas bude kolo 65 ;-)
Odpovedať
baby máte skusenosť s nákupom výzdoby cez internet velvetheavenshop v Nitre?
Odpovedať
mariynka, do večere musíš zahrnúť aj kameramana, DJ a ak má, tak aj jeho pomocníka. neviem, či máš fotografa na celú svadbu, ale ak ho máš len na obrad a fotenie vonku, tak mu večeru platiť nemusíš. iné je, ak máš fotografa objednaného na celý večer, že vás bude fotiť až do rána. v tom prípade musíš aj pre neho niečo zabezpečiť
Odpovedať
leni, ja nemam.. :-| ale maju tam dobre veci.. x-) zuzka, OK, dik. ;-) fotografku mame len na predsvadobne,ale rozmyslame, ze ju zajedname aj na obrad.. na hostine nas budu fotit svadobcania ;-) buduca svagrinka ma profi fotak ;-) x-)
Odpovedať
Ahojte babenky, robili niekomu z vás svadobné fotky v tom obchodíku na stanici smerom k okresnému úradu, resp. fotografka Katarína Zverková? Bola som pozrieť na stanici, majú tam pekné fotky, no neviem, na internete som nič o nich nenašla.
Odpovedať
a náhodou neviete,kto robí výzdobu v Agroinštitúte? Ja tam budem mať svadbu, len teraz neviem, ako to bude cenovo, či si nemám zháňať niekoho sama.
Odpovedať
Profilova fotka
pedaska - myslim, ze meno Katarina Zverkova som tu videla... niekde v albumoch bab (ja som pozerala vsetky nitrianske + nejake okolie, asi rok dozadu v datumoch :-N ) ...zial nepamatam si co o nej konkretne pisali :-| v agroinstitute mi vraveli (boli sme sa tam pytat) ze oni robia zakladne standardne prestretie a je na tebe, ako si to vyzdobis, ci koho si na to najmes
Odpovedať
Ahoj pedaska nám robila fotky K. Zverková keď chceš pozri si prácu. A len taký detail svadbu sme mali 8.8. 2010 a fotky sme dostali na dvd až v januári takže tak ale možno to bolo len nedorozumenie ale tak nedvíhať telefón mi nepríde ako nedorozumenie :-S Ale inak práca s ňou v pohode super baba len tento nepríjemný zážitok. Mariynka: ten nápad s vláčikom je super :-D svadobčania sa budú tešiť uvidíš a zanechá to v nich neopakovateľný zážitok.
Odpovedať
Ahojte baby tak sa pridávam k vám :-D uz sme sa konečne s drahým dohodli na mieste svadby a na termíne :-) takze svadbu mame 7.8.2010 v katedrale na hrade a hostina v PKO nakolko to je blizko a kedze priatel je zo ZA a teraz tu aj spolu zijeme sme potrebovali ubytovat cca 25-30 ludi :-) viete mi poradit nejakeho dobreho Dj a fotografa z vlastnych skusenosti :-) dakujeeeeeeeeeeeeem :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?