Svadba v Nitre. Poraďte peknú lokalitu

7. sep 201946670
  • moni,tak hod foto do albumu, nech naberieme inspiraciu.. 😉

bad, ale kakaova,orieskova a pod.-to su maslove,vsak? 😬 inak taka tiramisu by nebola zlaaa..len neviem,ci by sa to neroztopilo.. 😬 😐 😉 😛 😛
    aj ked my planujeme krajat po prvom tanci-ku kave 😉 😛

• maryinka ako od kamosa dostaneme foto posuniem dalej 😃 😃 😃 😃 😉 😉

• mariynka...ano maslove 🙂, neboj moja sestra mala v juli (26-teho) a nic sa netopilo, v restike mali chladiace presklene boxy, takze pohoda-lahoda 🙂

• Sponzor fóra
  • tiramisu sa neroztopi,ked sa bude robit s ingrediencii ktore tam maju ist. A nie z napodobnenin.....

• Do praveho tiramisu ide kopec SUROVYCH vajec. Ak sa chces v lete vyhnut darceku pre hosti v podobe salmonely, tak si to radsej tozmysli.

• Inac, necesticky, Nitru velmi nepoznam, ale svadbu budeme mat pri Nitre, nevedeli by ste mi poradit nejaku dobru a sikovnu kadernicku?

• Je to trochu od temy, ale minule som nasla nadherne papiere (na oznamenia, alebo menovky) v papiernictve KM (alebo podobne sa vola) v polygone, v tej starej budove na prizemi, predtym boli na poschodi. sa mi pacili viac ako v DaVinci 😉

• Zienky, neviete mi nieco povedat o salone EDA v Nitre? Je na Stefanikovej vo dvore. Ako robia vlasy? Velmi by ste mi pomohli.

• mariynka..ahoj k tomu tyramisu poznam cloveka ktory robi neskutocne tiramisu prave a garantujem ze ziadna salmonela a ine podobne daceky nebudu ak mas zaujem tak sa ozvi

• danaxi: ak potrebujes super kadernicku ktora ti urobi uces aky sa ti hodi a vies si aj sama ho doma upravit ozvi sa mi do IP a poslem ti kontakt 😃 ja ju mam uz 6 rokov a som velmi spokojna 😃

• monicska...ahoj aj ja sa trapim s kadernickou a mojimi vlasmi 🙂, neposlala by si prosim ta aj mne na nu kontakt a adresu, kde robi 🙂 dakuje velmi pekne

• tinka binka, my sme mali pred tromi rokmi spevacku janissu na nasej svadbe aj s jej kolegom andym , vtedy pytali tusim 10 000 alebo tak nejak...my sme boli s nimi velmi spokojni a ja vrelo odporucam 🙂

• Baby prosim Vas,mame svadbu 4.9. a nemame okrem saly nic..ma to byt dost velka svadba,co si vydobyli draheho rodicia(je totiz jedinacik) a kedze my sme v zahranici,neviem vobec zohnat daku hudbu,kameramana,fotografa..hlavne z tychto 3 veci mam zatial najvacsie nervy,hoci ostatne nemame tiez vobec...:o(( nevedeli by ste nam poradit???volali sme par fotografom,ale vsetci nas odbili,ze volne terminy su az na rok 2011...

• baby, ak by ste niektorá brala saty z Diamondu, a este nemate zapl. zalohu,ozvite sa mi.. ja tam mam rezervovane,ale svadba sa odklada.... napiste mi Ip, dohodneme sa🙂

• Sponzor fóra
  • ...baby uz nam prisli obrucky, su krasne tak sa tesimmmmmmmm 🙂

• bad - na to ze to mate v oktobri pozeram, ze si dost daleko s pripravami... super, drzim place

• ...no vsetko v predstihu 🙂, radsej pomalicky, kazdy mesiac daco kupime ako potom stresy a navyse v juni sa ma mojej sestre narodit babatko, tak leto uz bude pase so svadobnymi pripravami (ona mi totizto so vsetkym pomaha), budu krajsie starosti 🙂

• bad, idem v tvojich slapajach 😃 😉 🙂 pekne pomalicky, postupne............................... 😵 😵 😵 nech mame v lete klud, ja ucka, takze prazdniny vplnom prude, snad sa nebudem zaoberat vecami ohladom svadby 😃 😉 🙂 🙂 to uz len posledne vylepsovaky 🙂 🙂 🙂 🙂

• ja si tiez myslim ze radsej skor ako neskor 😃 😃 😃

• mariynka - tak sa mi zda, ze obrucky mame z toho isteho zlatnictva - akurat vcera sme si sli po ne 😵

... a co sa tyka kyticky, len som sa usmiala, ked som to videla. ja som totiz na zaciatku chcela ruze a frezie, potom som zacala vymyslat kadeco ine a nakoniec som dnes v praci tlacila presne ten obrazok kyticky, ktory mas v albume 😃

v ktorej restauracii budete mat oslavu?

a este nieco - mozes mi prosim napisat do IP, ako a za kolko ste vybavili vlacik? my sme mali tiez taku ideu, ale buduci svokrovci to zrusili este pred vybabvovanim 😐

• Ahojte dievcata.

Prepacte, ze takto od veci zacnem, ale neviete kde by mi v okoli Nr usili svadobne saty na mieru? Ja byvam v Londyne a domov pridem koncom aprila a chcela som pozriet saty v Nicol a Diamond, ale ako som sa docitala, tetule su neni velmi ochotne! 😬. A viete ako sa pohybuju ceny? Ja totiz nemam ani sajnu 🤔

Dakujem!!

• renatka - ku mne boli v diamonde mili a aj ochotni... v nicole som nebola. aj inde su vacsinou mili. tie 2 salony (+ anna garden) su asi najdrahsie v NR, v diamonde zacinali ceny za pozicanie tusim od 350€, rovnako aj A.G., nicole je tusim este drahsi. teraz rozmyslam, ze dost "fajnovo" sa tvaria aj fantastic flower (pri hypertescu) a collette (v ulicke oproti tescu v meste), v nich ale neviem ceny... najlacnejsi je asi salon Maria na trznici hore, kde teta pozicia okolo 150€, pripadne aj menej, so vsetkym co si len spomenies. viem ze mnohe baby si saty odtial pochvalovali, mne sa tam pacili jedine (ma skoro same biele a take som nechcela, teda ani nepozerala).

a o siti - tusim ta pani na trznici spominala, ze oni priamo saty siju. v salone Katka (dom sluzieb) vedia podla katalogu objednat na mieru. aj siet gabriela-mercedes (tesedikovo, sala, galanta, DS) si sije svoje saty. a tu na stranke som videla inzerat ze nejaka firma sije za cenu pozicovneho, len to nebolo az tak blizko nitry. tiez si niektore baby davaju sit saty v azii, ci amerike.

dufam ze som aspon trochu pomohla a nedoplietla ta 😬 kazdopadne je to z mojich informacii, ktore urcite niesu uplne

• Bosacka - dakujem ti velmi pekne za info...super si pomohla, som ti velmi vdacna, lebo pridem domov len na 6 dni a mam toho furu vybavit....

Drzim palce nech ti tvoj 'velky den' dopadne podla tvojich predstav! My rozmyslame, ze tiez prelozime datum na 1.maja ale az v roko 2011!! 😬 x

• bosacka, budete mat tie iste obrucky ako my? 😬 my ich mame zo Sale, lebo v Nitre boli o 5litrov drahsie 😠 😠 😐 kyticka z maslovych ruzi a bielych frezii musi byt 😵 ja som vymyslala, ze chcem orchideu, ale kamoskina krasna kytica ma presvedcila, ze zostanem aj ja pri krasnej klasike 😵 😵 😵 vlacik platia nasi, netusim co to vyjde.. ale vlastni ho znamy, cize pre nas bude aj taka suma 😬 😉 🙂 🙂 mame zajednane PKO 😉 😵 a vy??? 😛 😛

• renatka, rovno chod do diamondu 😃 😉 😵 😵 ja som presla anna garden-oni su podla mna viac zamerani na popolnocne!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 potom aj nicol-dobry vyber, zlate tetule, boli ochotne!!! 😉 ale vysoke ceny 😐 a diamond?mna vsetci strasili a odhovarali a nakoniec mam svadobne odtial 😉 😵 😵 snehovo biele satky, za vyssiu cenu,ale da sa.. super pristup kociek, su tam mile, staraju sa..... podla mna No.1 😬 😵 😵 a to som bola aj v Sali, ale tam su saticky pre take 18rocne 😬 😬 😬 take jednoduche a krici z nich "lacnost"?????? 😬 😉 aspon na mna tak posobili 😬 😒 😉 v Sali si pozicas ale za 130eur 😉 v Nitre aj za 600eur 😐 😉

• renatka...ja sa tiez pridavam k majke, vsetky cesty vedu do Diamondu 🙂 😃, ja mam tiez zajednane od nich, aj svadobne a popolnocky sa mi uz u nich siju 🙂 su tam mile babizne, mlade a poradia ti obkjektivne, ktore sa ti hodia ci uz strihovo, farebne alebo typovo .-) a dostanes tam aj topky, kabelky, oblek pre draheho ci vesticky, robia tam aj pierka, oznamenia a tak dale a tak dale 🙂
    ...a co sa tyka farby siat, su nadherne, sala z nich cistota a vidno, ze nie su len take lacne napodobeniny a nevesticky pockajte ako budu v den D vonat 🙂 moja sestra sa vydavala pred dvoma rokmi, mala od nich satky a vonala od nich cela izba 😃 😃 😃 😃

• ...a tiez sa priklanam k nazoru, ze aj v Anna Garden je velmi mila mlada baba, taka blondinka a je velmi ochotna 🙂

• Dievcence vy ste anjeli! 😉 Ozaj, musim si zarezervovat stretnutie v salonoch alebo len sa tam objavim? 😃 A su otvorene v sobotu?

• renatka radsej sa vopred objednaj na presny cas a ked tam bude aj viac neviest, zoberu tu co sa objednala telefonicky ako prva 🙂 a jasne, ja som bola prave v sobotu 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Prežite výnimočný svadobný deň v hoteli Yasmin Košice. Ponúkame aj romantický obrad pod holým nebom alebo netradičnú svadobnú hostinu v párty stane.
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste