Svadba v Nitre. Poraďte peknú lokalitu

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Čaute baby, neviete poradiť nejake pekne miesto na svadbu v Nitre? cca 35 ľudí, nič náročné. Díky. :-|
Odpovedať
moni,tak hod foto do albumu, nech naberieme inspiraciu.. ;-) bad, ale kakaova,orieskova a pod.-to su maslove,vsak? :-N inak taka tiramisu by nebola zlaaa..len neviem,ci by sa to neroztopilo.. :-N :-| ;-) :-p :-p aj ked my planujeme krajat po prvom tanci-ku kave ;-) :-p
Odpovedať
maryinka ako od kamosa dostaneme foto posuniem dalej :-D :-D :-D :-D ;-) ;-)
Odpovedať
mariynka...ano maslove :-), neboj moja sestra mala v juli (26-teho) a nic sa netopilo, v restike mali chladiace presklene boxy, takze pohoda-lahoda :-)
Odpovedať
tiramisu sa neroztopi,ked sa bude robit s ingrediencii ktore tam maju ist. A nie z napodobnenin.....
Odpovedať
Do praveho tiramisu ide kopec SUROVYCH vajec. Ak sa chces v lete vyhnut darceku pre hosti v podobe salmonely, tak si to radsej tozmysli.
Odpovedať
Inac, necesticky, Nitru velmi nepoznam, ale svadbu budeme mat pri Nitre, nevedeli by ste mi poradit nejaku dobru a sikovnu kadernicku?
Odpovedať
Profilova fotka
Je to trochu od temy, ale minule som nasla nadherne papiere (na oznamenia, alebo menovky) v papiernictve KM (alebo podobne sa vola) v polygone, v tej starej budove na prizemi, predtym boli na poschodi. sa mi pacili viac ako v DaVinci ;-)
Odpovedať
Zienky, neviete mi nieco povedat o salone EDA v Nitre? Je na Stefanikovej vo dvore. Ako robia vlasy? Velmi by ste mi pomohli.
Odpovedať
Profilova fotka
mariynka..ahoj k tomu tyramisu poznam cloveka ktory robi neskutocne tiramisu prave a garantujem ze ziadna salmonela a ine podobne daceky nebudu ak mas zaujem tak sa ozvi
Odpovedať
danaxi: ak potrebujes super kadernicku ktora ti urobi uces aky sa ti hodi a vies si aj sama ho doma upravit ozvi sa mi do IP a poslem ti kontakt :-D ja ju mam uz 6 rokov a som velmi spokojna :-D
Odpovedať
monicska...ahoj aj ja sa trapim s kadernickou a mojimi vlasmi :-), neposlala by si prosim ta aj mne na nu kontakt a adresu, kde robi :-) dakuje velmi pekne
Odpovedať
Článok sa načítava...
tinka binka, my sme mali pred tromi rokmi spevacku janissu na nasej svadbe aj s jej kolegom andym , vtedy pytali tusim 10 000 alebo tak nejak...my sme boli s nimi velmi spokojni a ja vrelo odporucam :-)
Odpovedať
Baby prosim Vas,mame svadbu 4.9. a nemame okrem saly nic..ma to byt dost velka svadba,co si vydobyli draheho rodicia(je totiz jedinacik) a kedze my sme v zahranici,neviem vobec zohnat daku hudbu,kameramana,fotografa..hlavne z tychto 3 veci mam zatial najvacsie nervy,hoci ostatne nemame tiez vobec...:o(( nevedeli by ste nam poradit???volali sme par fotografom,ale vsetci nas odbili,ze volne terminy su az na rok 2011...
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ak by ste niektorá brala saty z Diamondu, a este nemate zapl. zalohu,ozvite sa mi.. ja tam mam rezervovane,ale svadba sa odklada.... napiste mi Ip, dohodneme sa:)
Odpovedať
...baby uz nam prisli obrucky, su krasne tak sa tesimmmmmmmm :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bad - na to ze to mate v oktobri pozeram, ze si dost daleko s pripravami... super, drzim place
Odpovedať
...no vsetko v predstihu :-), radsej pomalicky, kazdy mesiac daco kupime ako potom stresy a navyse v juni sa ma mojej sestre narodit babatko, tak leto uz bude pase so svadobnymi pripravami (ona mi totizto so vsetkym pomaha), budu krajsie starosti :-)
Odpovedať
bad, idem v tvojich slapajach :-D ;-) :-) pekne pomalicky, postupne............................... x-) x-) x-) nech mame v lete klud, ja ucka, takze prazdniny vplnom prude, snad sa nebudem zaoberat vecami ohladom svadby :-D ;-) :-) :-) to uz len posledne vylepsovaky :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
ja si tiez myslim ze radsej skor ako neskor :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mariynka - tak sa mi zda, ze obrucky mame z toho isteho zlatnictva - akurat vcera sme si sli po ne x-) ... a co sa tyka kyticky, len som sa usmiala, ked som to videla. ja som totiz na zaciatku chcela ruze a frezie, potom som zacala vymyslat kadeco ine a nakoniec som dnes v praci tlacila presne ten obrazok kyticky, ktory mas v albume :-D v ktorej restauracii budete mat oslavu? a este nieco - mozes mi prosim napisat do IP, ako a za kolko ste vybavili vlacik? my sme mali tiez taku ideu, ale buduci svokrovci to zrusili este pred vybabvovanim :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata. Prepacte, ze takto od veci zacnem, ale neviete kde by mi v okoli Nr usili svadobne saty na mieru? Ja byvam v Londyne a domov pridem koncom aprila a chcela som pozriet saty v Nicol a Diamond, ale ako som sa docitala, tetule su neni velmi ochotne! :-N. A viete ako sa pohybuju ceny? Ja totiz nemam ani sajnu =-) Dakujem!!
Odpovedať
Profilova fotka
renatka - ku mne boli v diamonde mili a aj ochotni... v nicole som nebola. aj inde su vacsinou mili. tie 2 salony (+ anna garden) su asi najdrahsie v NR, v diamonde zacinali ceny za pozicanie tusim od 350€, rovnako aj A.G., nicole je tusim este drahsi. teraz rozmyslam, ze dost "fajnovo" sa tvaria aj fantastic flower (pri hypertescu) a collette (v ulicke oproti tescu v meste), v nich ale neviem ceny... najlacnejsi je asi salon Maria na trznici hore, kde teta pozicia okolo 150€, pripadne aj menej, so vsetkym co si len spomenies. viem ze mnohe baby si saty odtial pochvalovali, mne sa tam pacili jedine (ma skoro same biele a take som nechcela, teda ani nepozerala). a o siti - tusim ta pani na trznici spominala, ze oni priamo saty siju. v salone Katka (dom sluzieb) vedia podla katalogu objednat na mieru. aj siet gabriela-mercedes (tesedikovo, sala, galanta, DS) si sije svoje saty. a tu na stranke som videla inzerat ze nejaka firma sije za cenu pozicovneho, len to nebolo az tak blizko nitry. tiez si niektore baby davaju sit saty v azii, ci amerike. dufam ze som aspon trochu pomohla a nedoplietla ta :-N kazdopadne je to z mojich informacii, ktore urcite niesu uplne
Odpovedať
Profilova fotka
Bosacka - dakujem ti velmi pekne za info...super si pomohla, som ti velmi vdacna, lebo pridem domov len na 6 dni a mam toho furu vybavit.... Drzim palce nech ti tvoj 'velky den' dopadne podla tvojich predstav! My rozmyslame, ze tiez prelozime datum na 1.maja ale az v roko 2011!! :-N x
Odpovedať
bosacka, budete mat tie iste obrucky ako my? :-N my ich mame zo Sale, lebo v Nitre boli o 5litrov drahsie ]-( ]-( :-| kyticka z maslovych ruzi a bielych frezii musi byt x-) ja som vymyslala, ze chcem orchideu, ale kamoskina krasna kytica ma presvedcila, ze zostanem aj ja pri krasnej klasike x-) x-) x-) vlacik platia nasi, netusim co to vyjde.. ale vlastni ho znamy, cize pre nas bude aj taka suma :-N ;-) :-) :-) mame zajednane PKO ;-) x-) a vy??? :-p :-p
Odpovedať
renatka, rovno chod do diamondu :-D ;-) x-) x-) ja som presla anna garden-oni su podla mna viac zamerani na popolnocne!!!!!!!!!!!!!!!! ;-) potom aj nicol-dobry vyber, zlate tetule, boli ochotne!!! ;-) ale vysoke ceny :-| a diamond?mna vsetci strasili a odhovarali a nakoniec mam svadobne odtial ;-) x-) x-) snehovo biele satky, za vyssiu cenu,ale da sa.. super pristup kociek, su tam mile, staraju sa..... podla mna No.1 :-N x-) x-) a to som bola aj v Sali, ale tam su saticky pre take 18rocne :-N :-N :-N take jednoduche a krici z nich "lacnost"?????? :-N ;-) aspon na mna tak posobili :-N :-S ;-) v Sali si pozicas ale za 130eur ;-) v Nitre aj za 600eur :-| ;-)
Odpovedať
renatka...ja sa tiez pridavam k majke, vsetky cesty vedu do Diamondu :-) :-D, ja mam tiez zajednane od nich, aj svadobne a popolnocky sa mi uz u nich siju :-) su tam mile babizne, mlade a poradia ti obkjektivne, ktore sa ti hodia ci uz strihovo, farebne alebo typovo .-) a dostanes tam aj topky, kabelky, oblek pre draheho ci vesticky, robia tam aj pierka, oznamenia a tak dale a tak dale :-) ...a co sa tyka farby siat, su nadherne, sala z nich cistota a vidno, ze nie su len take lacne napodobeniny a nevesticky pockajte ako budu v den D vonat :-) moja sestra sa vydavala pred dvoma rokmi, mala od nich satky a vonala od nich cela izba :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
...a tiez sa priklanam k nazoru, ze aj v Anna Garden je velmi mila mlada baba, taka blondinka a je velmi ochotna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dievcence vy ste anjeli! ;-) Ozaj, musim si zarezervovat stretnutie v salonoch alebo len sa tam objavim? :-D A su otvorene v sobotu?
Odpovedať
renatka radsej sa vopred objednaj na presny cas a ked tam bude aj viac neviest, zoberu tu co sa objednala telefonicky ako prva :-) a jasne, ja som bola prave v sobotu :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?