Svadba v Nitre. Poraďte peknú lokalitu

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Čaute baby, neviete poradiť nejake pekne miesto na svadbu v Nitre? cca 35 ľudí, nič náročné. Díky. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Nam nealko zabezpeci restika. A alkohol budeme mat takyto: 20 flias borovicky, 12 flias girotky a 12 flias konaku. Vina budeme mat 15 litrov cerveneho a 10 bieleho. My sme sa dohodli ze nebudeme kupovat neviem kolko druhov alkoholu, prispôsobili sme to rodine a komu sa nepaci nech nepije :-D :-)
Odpovedať
ajojte ja sa tiez pridam k teme :-) my uz mame po svadbe a mozem zhodnotit ze to co sme mali nakupene uplne stacilo a vsetci boli spokojni :-) mali sme 60 ludi a dopredu sme si zistili kto co pije. mali sme 32l biele vino, 14l cervene vino, 7l marhule, po 1,5 l z vodky, borovicky, soberana a ginu, 3l whisky, 2l fernet, 1l metaxa 5* a rum. okrem toho sa podavalo capovane pivo. Z nalka sa kupilo po 24l kofola, cocacola, 12l tonic, 16l mirinda, 12l dzus a 36l mineralky :-D a musim povedat ze najviac isli mineralky a pivo pocas vecere, asi na travenie :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte neviete kde sa da požičat troj až šesť poschodovy stojan na zakusky a ovocie?
Odpovedať
Dievcata mam na Vas taku otazku, svadbu mame v juli 2011 a zajednane mame DAB-nie restauraciu ale ten "vyklenok" uplne hore. Ked sme to tam boli pozriet tak sa nam to velmi pacilo, lenze minuly tyzden sme sa boli pozriet na vyzdobu ked chystali svadbu a som sa troska zlakla ci tam nebude malo miesta na tancovanie, ked uz tam boli vsetky stoly. Chceli by sme okolo 90 ludi. Nema niekto nejake skusenosti bud take babeny co tam mali svadbu, alebo boli pozvane? dakujem velmi pekne. Trosku ma to znepokojilo, ale hadam by tam neponukali svadbu pre tolky pocet svadobcanov, ak by vedeli, ze nebudu mat kde tancovat.
Odpovedať
Profilova fotka
makromolekula - my sme tam svadbu mali, mali sme do 60 ludi, ale placu bolo habadej. dokonca som mala pocit, ze stoly su az prilis daleko od seba a parket je prilis velky na to, kolko ludi tancovalo ;-) (ked pisem prilis, neznamena to, ze by to vadilo, bolo to tam velmi pekne a vsetkym sa pacilo). myslim ze na 90 ludi sa nemusis bat...
Odpovedať
kocky, mala ste niektora svadbu v kostole na klokocine? a hrala vam organistka benesova? my sme ju dnes zajednali, tak by som chcela pocut nejake nazory, aj ked si myslim, ze budeme spokojni, kedze nam ju poradil sam knaz.. ;-) :-) :-)
Odpovedať
Dakujem Bosacka-si ma upokojila:)
Odpovedať
ajojte baby konecne som sa dostala k foto a prave som sme si vytvorili aj svadobnyy album. sice neskor ale predsa :-D
Odpovedať
oprava :-D ajojte baby konecne som sa dostala k foto a prave sme si vytvorili aj svadobny album. sice neskor ale predsa :-D
Odpovedať
baby, mala niektorá z vás svadbu v KD Nitrianske Hrnčiarovce a vraj tam je aj nejaká reštika.... Ďakujeeeem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby ja tiez uvazujem nad tym KD v Hrnčiarovciach :-) nemate niektora skusenosti??? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
na Hrnciarovce som pocula same chvaly, ze vyborne varia a za dobre ceny... ale ked sme sa pytali, mali na rok dopredu obsadene...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Bosacka dakujem som tam volala a mali nastastie na nas termin este volne :-o takze som hned rezervovala :-D
Odpovedať
kuk zvedavci na par fotiek od fotografky :-N ;-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mariynka, boli ste krasni...snaha a namaha zorganizovat sa myslim vyplatila...
Odpovedať
jani, dakujeme :-) prajem ti,nech aj vam to dopadne podla predstav :-) x-)
Odpovedať
...baby co mate uz PO, ako sa mate? aky je manzelsky zivot a dojmy skoro tyzden po svadbicke??? my sme dneska doladovali co sa dalo, menu v restike, alko, nealko sme kupovali, od 14 vybavujeme, boli ste aj vy take unavene z tych behaciek, ja by som dnes uz teraz zaspala postojacky :-) :-D :-D :-D :-D mary..ake si mala mihalnicky ty v den D???, ja som si rozmyslela to predlzovanie po dnesnom rozhovore s kozmetickou, dala mi trvalu na riasy a dame trsy, ze je to tak krajsie a foto efekt vraj vyzera bombasticky :-), jaj taki ste vy boli fesni :-) stale tie foto pozeram...ozik fotili ste aj v mojmirovciach? my ich mame zatial zajednane, ale ked bude dobre pocko asi dame hrad, park...cesta nas okrati o 1 hodku, tak zvazujeme, furt nie sme rozhodnuti, uvidime od pocasia :-)
Odpovedať
bad, ja sa mam skvele :-D cakam na draheho a ideme za ditkou po fotky x-) x-) x-) mame si vybrat fotky, ktore nam upravi a vytlaci do albumu x-) x-) neviem sa dockat :-D :-) a dakujem za pochvalu.. fotili sme sa pod hradom a v parku.. ale nie tam, kde vsetci, ale na hangockej.. ;-) nas zalozny plan bola restika Tantal v Centro a music cafe v Centro-novootvorena.. ;-) boli sme sa pytat, ci sa tam mozme fotit, ak by prsalo a vsetci ze jasneee ;-) :-) ditka nechcela ist prec z nitry, lebo sme mali len 2hodky na fotenie a keby z toho hodinu precestujeme, mali by sme malo fotiek.. :-| :-| ;-) ale nastastie bol krasny slnecny den, tak sme sa nemuseli schovavat dnu.. ;-) :-) :-)
Odpovedať
a mala som nalepene trsy, ale matka mi ich dala len z koncov take dlhe.. ale vsetci mi ich veeeelmi chvalili :-N ;-) :-) len drahy nechapal, kedy mi take dlhe stihli narast :-D :-D :-D :-D :-D ;-)
Odpovedať
...ano o tych trsoch aj mne rozpravala dnes vizazistka, no cenovo je to velky rozdiel :-D :-D :-D a tvoje boli svetove ...mary a lepila ti ich az po makeu-pe? a nestipalo lepidlo?
Odpovedať
ja som si trsy kupila sama.. ;-) davala mi ich az ked som uz bola namalovana a lepidlo nestipalo.. ;-) :-)
Odpovedať
dakujem mary za info, lebo mna maluju a cesu inde a trsy by mi tiez lepila az po makeupe :-D :-D :-D len som sa obavala, ci sa mi nic nerozmaze a neposkodi makeup .-)
Odpovedať
ja som dokazom toho,ze nie.. ;-) :-) a ako sa citis tyzdne pred svadbou?mna mierny stres chytil az v pondelok pred svadbou.. :-N ;-) ale v stredu ma to preslo a bol klud az dovtedy, kym ma prisli vypytat.. bolo to dojimave, ja som mala "hrcu" v hrdle.. ale po obrade uz bolo vsetko dokonaleeee x-) x-) x-) a aj na foteni pred obradom.. nas tie "pytacky" rozcitili a rozplakali.. :-| :-| ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
esteze my take mat nebudeme...pojdeme obaja od majka, odkecame si to na urade, pojdeme sa napapat k adikovi a hajde domov :D a v sobotku zopakovaaaaat...len bez obradu, s viacej ludmi a trosku dlhsie... :)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, som tu nova, svadbu mame na 17 septembra 2011 v nitre, teda aspon dufam, ze v nitre, som v zahranici a chodim domov raz za cas a nemame este miestnost. Vie mi niekto poradit nejaku dobru halu pre 100 ludi a nejakeho dobreho starejsieho, ak mate kontakt, prosim napiste, dakujem
Odpovedať
maruska, co tak PKO? x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
maruska - agroinstitut, koliba na agrokomplexe...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby :)) ja som tu tiež nová, len sa okukávam, svadbu plánujeme na september 2011, tak už pozerám preedbežne čo a ako... No a tiež rozmýšlame nad Nitrou, že kde to mať? a mariynka, máš krásne fotky, aj to PKO sa mi tam veľmi páčilo, tak začínam aj nad tým uvažovať :) a aj tie trsy do vlasov si mi vnukla takú myšlienku dobrú :) bo si bola naozaj krásna, všetko ste mali pekné :) Tak som rada že som sa sem prihlásila, aspoň naberiem trošku inšpirácie ;-)
Odpovedať
ahojte, zhaname kameramana. neviete mi nejakeho odporucit? dakujem :-)
Odpovedať
aj ja zhanam:) niekoho kto mi spravi take video ktore nebude podobne 100kam dalsich:)dakujem pekne
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?