Svadba v Nitre. Poraďte peknú lokalitu

7. sep 201946670
  • ako tak citam Nikiki37 tak to maju pekne drahe. kamoska robi tiez vyzdoby a ma navlek s maslou za 1 euro pri komplet vyzdobe. a 160 za vyzdobenie sa mi zda tiez dost. nic v zlom

• Babizne tak ako pokracujete s pripravami?ja uz zacinam riesit obrucky ale skusat saty sa mi stale nejak nechce🙂

• ahojte. niekto tu hladal šikovnú vyzážistku. mňa líčila jedna šikovná baba z kozmetického salonu čo je v galérii (vedľa lekárni, spojené s kaderníctvom). volá sa Lenka a ja som bola veľmi spokojná. v prípade záujmu viem dať aj kontakt (IP).

• Sponzor fóra
  • Ahojte, nevedeli by ste mi niektora z Vas poradit peknu salu v Nitre, kde by sa dal konat aj obrad (vonku v zahrade alebo tak) alebo ma niektora z Vas s niecim takym skusenosti?
    Rozmyslala som nad Kolibou na Agraci, tam je to celkom pekne vonku, ale kamaratka mi povedala,ze v Nitre sa neda konat obrad mimo mestskeho uradu, neviete o tom nieco. Velmi pekne dakujem uz vopred za hocijaky napad a aj info.

• lyla29...ahoj, co tak zlaty klucik? tam vas pridu oddat pracovnici z MsU, ale plati sa za to 🙂

• @bad  Ahoj,vdaka,pojdem sa tam spytat a dufam,ze sa to bude dat,lebo by som sa rada vyhla obradu na MsU v Nitre,lebo si to tam ani neviem predstavit. Dufam,ze mas pravdu. 🙂

• aj my sme mali svadbu v PKO,ale hore.. s p.Kmecovou sa komunikovalo v pohode, vyzdoba bola dokonala, stoly okruhle, vsetci boli ukvapeni 😬 😉 vsetym sa vsetko velmi pacilo, mali sme aj navleky, aj masle-priplatili sme si 2eura na osobu,ale stalo to zato.. 😉 len bacha, svadbu musite ukoncit do 5h., co sme my nevedeli a tak sme sa pred piatou museli rychlo zbalit-aj kolace, lebo na druhy den tam bola nejaka oslava(teda este v tu nedelu, okolo obeda..chceli si upratat a pomenit stoly.. 😉 )

• Milé dámy, vedeli by ste mi poradiť nejakého dobrého skúseného svadobného DJ, ktorý by zvládol urobiť dobrú zábavu a zároveň aj "odmoderovanie" celej svadby???

Pekne ďakujem za tipy a príp. kontakty...

• @jelaa  ahoj ja mozem odporucit DJ rudolf sladecek..mali sme ho na svadbe, urobil super zabavu, odmoderoval..ineho by som si asi ani uz nezvolila🙂 mal obrovsky uspech.

• @lyla29  Ahoj, ja mám zajednaný kaštieľ v Mojmírovciach. Obraty vonku robia bežne a aj hostinu spravia. Držem si palce, aby bolo pekné počasie... Treba si to objednať včas, lebo tam je každú sobotu nejaká akcia.

• ahojte prosim poradte mi nieco v NR s kapacitou okolo 130 osob kde spravia aj obrad viete o niecom??? Dakujem 🙂

• ahojte nevesticky,chcem sa vas spytat kde ste mali prip budete mat odobierku? a ako ste to mali(budete mat)rano s odvozom svadobcanov 🙂 lebo ja byvam v byte a nasi nechcu odobierku doma lebo pri tom maju byt vsetci svadobcania...

• @cuculiatko88  ja som tiez byvala u nasich v byte a odobierka bola u nas 🙂 zmestili sa vsetci 😃 aj ked ja som si myslela, ze hore pride len drahy s rodicmi, ale prekvapili nas vsetci, boli na chodbe, my v obyvacke, kde prebehla kratka(ale smutna) odobierka.. ja by som ju uz nedavala.. velmi nas rozlutostila a potom to na obrade tak aj vyzeralo.. slova farara k tomu pridali a uz nam slzy stekali jedna o druhu 😃 😐 😉 predtym sme boli super naladeni, sice aj po obrade, ale ja mam pocit, ze nam ta odobierka troska narusila nas obrad, tym, ze sme sa velmi rozcitili... 😐 😐

• ja som si to predstavovala tak ze do bytu pridu len svokrovci a svedkovia a tam sa spravi kratka odobierka a ide sa na sobas...no ved uvidime ako to bude 🙂

• My sme mali odobierku kratucku, trvalo to cele asi 10 minut, mozno aj menej. Vnutri v dome boli len rodicia a buduci svagor (prvy druzba) po ktorom som najprv opakovala text ja a potom moj muz. Ja som rodinu vopred na to pripravila ze tam budeme iba my a rodicia a tym padom sme nemuseli riesit kam upraceme vsetkych svadobcanov. 🙂

• Sponzor fóra
  • Ahojte. Fotil niektorú z vás David Bako?

• Babeny chcem Vas len upozornit, ze svadobny salon Angel v Krskanoch uz nefunguje, aby ste sa neprehnali...ja som si tam nastastie zavolala predtym a teta mi povedala, ze zavreli..

• @zuzuliatko81  fotil kamosku, bola velmi spokojna 🙂 preco?

• kocky, chodite kuk aj do svadob.centra isabel na palarikovej?mne ta kocka Nika robila nechty a vsimla som si, ze tam maju aj pekne svadobne a spolocenske saty 😵
    a salon, ktory sa nachadza za salonom diamond?tusim daisy?ja som tam nebola, ale vzdy ked ideme okolo, tak si ho vsimnem.. 🙂 🙂
    a co hovorite na salon v galerii? mne tam pani chvalila jedny spolocenske saty a ked som sa doma pozrela na foto, ktoru mi ochotne urobila, vyzerala som otrasne 😦

• Ahojte. Nepoznate niekoho kto poziciava chladiaci box ???? Surne 😢 . Dakujem...

• @tomas1901  incar by mal poziciavat chladiace auto,ale neni som si ista,.skus tam cinknut

• Dakujem zajtra tam cinknem. , len dufam ze to nebude rahe.... ja som mal skor na mysli skor vozik , ako cele auto.

• Ako babeny pokracujete v pripravach?

• Ahojte!prosííím ak viete o dobrom dj alebo muzikantoch ktorý spravia dobrú zábavu napíšte mi .Ďakujem🙂

• @zuzuliatko81  ahoj mna bude fotit DAvid Bako v septembri 🙂

• @ejka07
    Skús Halúzkovcov idú aj nám hrat

• ahoj!ďakujem ,neviem či majú volné ,ale mojmu drahému sa nepáčia😞

• Ahoj,moja dcera mala svadbu pred dvoma rokmi na Zámku u Grofa v Nitre,Môžem ozaj doporučiť, bolo nás 60, ale samozrejme je možné menšie množstvo hostí,paní Katka Všetečková je kúzelníčka,zabezpečila všetko,výzdoba bola úžasná, strava tiež,obrad bol v ich záhrade,krásny,zabezpečila nám svadobnú tortu -chutná a krásna,lutujem,že sme si nedali od nej urobiť i zákusky lebo nakonec sme s nimi mali problém, všetko bolo zladené k šatám nevesty,prosto dokonalé a fakt môžem doporučiť...

• janulienka84 no uz to je jedno. ja uz mam zajednaneho ineho fotografa, len dufam ze nebudem lutovat.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    neco Modra
    Bratislava
    Nádherný priestor na svadby, svadobné hostiny a obrady v krásnej záhrade. Vhodný aj na firemné eventy a na ochutnávku našich vín vo vínnej pivnici.
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov