Svadba v Nitre. Poraďte peknú lokalitu

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Čaute baby, neviete poradiť nejake pekne miesto na svadbu v Nitre? cca 35 ľudí, nič náročné. Díky. :-|
Odpovedať
ako tak citam Nikiki37 tak to maju pekne drahe. kamoska robi tiez vyzdoby a ma navlek s maslou za 1 euro pri komplet vyzdobe. a 160 za vyzdobenie sa mi zda tiez dost. nic v zlom
Odpovedať
Babizne tak ako pokracujete s pripravami?ja uz zacinam riesit obrucky ale skusat saty sa mi stale nejak nechce:)
Odpovedať
ahojte. niekto tu hladal šikovnú vyzážistku. mňa líčila jedna šikovná baba z kozmetického salonu čo je v galérii (vedľa lekárni, spojené s kaderníctvom). volá sa Lenka a ja som bola veľmi spokojná. v prípade záujmu viem dať aj kontakt (IP).
Odpovedať
Ahojte, nevedeli by ste mi niektora z Vas poradit peknu salu v Nitre, kde by sa dal konat aj obrad (vonku v zahrade alebo tak) alebo ma niektora z Vas s niecim takym skusenosti? Rozmyslala som nad Kolibou na Agraci, tam je to celkom pekne vonku, ale kamaratka mi povedala,ze v Nitre sa neda konat obrad mimo mestskeho uradu, neviete o tom nieco. Velmi pekne dakujem uz vopred za hocijaky napad a aj info.
Odpovedať
lyla29...ahoj, co tak zlaty klucik? tam vas pridu oddat pracovnici z MsU, ale plati sa za to :-)
Odpovedať
@bad Ahoj,vdaka,pojdem sa tam spytat a dufam,ze sa to bude dat,lebo by som sa rada vyhla obradu na MsU v Nitre,lebo si to tam ani neviem predstavit. Dufam,ze mas pravdu. :)
Odpovedať
aj my sme mali svadbu v PKO,ale hore.. s p.Kmecovou sa komunikovalo v pohode, vyzdoba bola dokonala, stoly okruhle, vsetci boli ukvapeni :-N ;-) vsetym sa vsetko velmi pacilo, mali sme aj navleky, aj masle-priplatili sme si 2eura na osobu,ale stalo to zato.. ;-) len bacha, svadbu musite ukoncit do 5h., co sme my nevedeli a tak sme sa pred piatou museli rychlo zbalit-aj kolace, lebo na druhy den tam bola nejaka oslava(teda este v tu nedelu, okolo obeda..chceli si upratat a pomenit stoly.. ;-) )
Odpovedať
Milé dámy, vedeli by ste mi poradiť nejakého dobrého skúseného svadobného DJ, ktorý by zvládol urobiť dobrú zábavu a zároveň aj "odmoderovanie" celej svadby??? Pekne ďakujem za tipy a príp. kontakty...
Odpovedať
@jelaa ahoj ja mozem odporucit DJ rudolf sladecek..mali sme ho na svadbe, urobil super zabavu, odmoderoval..ineho by som si asi ani uz nezvolila:-) mal obrovsky uspech.
Odpovedať
@lyla29 Ahoj, ja mám zajednaný kaštieľ v Mojmírovciach. Obraty vonku robia bežne a aj hostinu spravia. Držem si palce, aby bolo pekné počasie... Treba si to objednať včas, lebo tam je každú sobotu nejaká akcia.
Odpovedať
ahojte prosim poradte mi nieco v NR s kapacitou okolo 130 osob kde spravia aj obrad viete o niecom??? Dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesticky,chcem sa vas spytat kde ste mali prip budete mat odobierku? a ako ste to mali(budete mat)rano s odvozom svadobcanov :-) lebo ja byvam v byte a nasi nechcu odobierku doma lebo pri tom maju byt vsetci svadobcania...
Odpovedať
Článok sa načítava...
@cuculiatko88 ja som tiez byvala u nasich v byte a odobierka bola u nas :-) zmestili sa vsetci :-D aj ked ja som si myslela, ze hore pride len drahy s rodicmi, ale prekvapili nas vsetci, boli na chodbe, my v obyvacke, kde prebehla kratka(ale smutna) odobierka.. ja by som ju uz nedavala.. velmi nas rozlutostila a potom to na obrade tak aj vyzeralo.. slova farara k tomu pridali a uz nam slzy stekali jedna o druhu :-D :-| ;-) predtym sme boli super naladeni, sice aj po obrade, ale ja mam pocit, ze nam ta odobierka troska narusila nas obrad, tym, ze sme sa velmi rozcitili... :-| :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si to predstavovala tak ze do bytu pridu len svokrovci a svedkovia a tam sa spravi kratka odobierka a ide sa na sobas...no ved uvidime ako to bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
My sme mali odobierku kratucku, trvalo to cele asi 10 minut, mozno aj menej. Vnutri v dome boli len rodicia a buduci svagor (prvy druzba) po ktorom som najprv opakovala text ja a potom moj muz. Ja som rodinu vopred na to pripravila ze tam budeme iba my a rodicia a tym padom sme nemuseli riesit kam upraceme vsetkych svadobcanov. :-)
Odpovedať
Ahojte. Fotil niektorú z vás David Bako?
Odpovedať
Babeny chcem Vas len upozornit, ze svadobny salon Angel v Krskanoch uz nefunguje, aby ste sa neprehnali...ja som si tam nastastie zavolala predtym a teta mi povedala, ze zavreli..
Odpovedať
@zuzuliatko81 fotil kamosku, bola velmi spokojna :-) preco?
Odpovedať
kocky, chodite kuk aj do svadob.centra isabel na palarikovej?mne ta kocka Nika robila nechty a vsimla som si, ze tam maju aj pekne svadobne a spolocenske saty x-) a salon, ktory sa nachadza za salonom diamond?tusim daisy?ja som tam nebola, ale vzdy ked ideme okolo, tak si ho vsimnem.. :-) :-) a co hovorite na salon v galerii? mne tam pani chvalila jedny spolocenske saty a ked som sa doma pozrela na foto, ktoru mi ochotne urobila, vyzerala som otrasne 8-(
Odpovedať
Ahojte. Nepoznate niekoho kto poziciava chladiaci box ???? Surne ;-( . Dakujem...
Odpovedať
Profilova fotka
@tomas1901 incar by mal poziciavat chladiace auto,ale neni som si ista,.skus tam cinknut
Odpovedať
Dakujem zajtra tam cinknem. , len dufam ze to nebude rahe.... ja som mal skor na mysli skor vozik , ako cele auto.
Odpovedať
Ako babeny pokracujete v pripravach?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte!prosííím ak viete o dobrom dj alebo muzikantoch ktorý spravia dobrú zábavu napíšte mi .Ďakujem:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzuliatko81 ahoj mna bude fotit DAvid Bako v septembri :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ejka07 Skús Halúzkovcov idú aj nám hrat
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj!ďakujem ,neviem či majú volné ,ale mojmu drahému sa nepáčia:-(
Odpovedať
Ahoj,moja dcera mala svadbu pred dvoma rokmi na Zámku u Grofa v Nitre,Môžem ozaj doporučiť, bolo nás 60, ale samozrejme je možné menšie množstvo hostí,paní Katka Všetečková je kúzelníčka,zabezpečila všetko,výzdoba bola úžasná, strava tiež,obrad bol v ich záhrade,krásny,zabezpečila nám svadobnú tortu -chutná a krásna,lutujem,že sme si nedali od nej urobiť i zákusky lebo nakonec sme s nimi mali problém, všetko bolo zladené k šatám nevesty,prosto dokonalé a fakt môžem doporučiť...
Odpovedať
janulienka84 no uz to je jedno. ja uz mam zajednaneho ineho fotografa, len dufam ze nebudem lutovat.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?