Svadba v Nitre. Poraďte peknú lokalitu

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Čaute baby, neviete poradiť nejake pekne miesto na svadbu v Nitre? cca 35 ľudí, nič náročné. Díky. :-|
Odpovedať
@palucinka ja by som ťa poprosila o ten kontakt, ďakujem
Odpovedať
ahojte nitrancanky :-) svadobna sezona sa blizi x-) x-) x-) ste uz prichystane? :-N x-) x-)
Odpovedať
@mariynka z väčšej časti už áno :-)
Odpovedať
@vcielkamaja joj tak rada spominam na mesiace pred svadbou x-) x-) uzivaj si to miska, prebehne to rychlo :-N ;-) ja som na jar mala pocit, ze sa to vlecie, ale cez leto sa to smyklo rychlostou blesku.. 8-)
Odpovedať
Ahojte baby. Kde ste si boli kupovať svadobné topánky?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Caute baby, robila si niektora z vas sama svadobne pierka? Neviem postup. poradte dakujem
Odpovedať
Babeny viete mi poradit kde v Nitre kupovat svadobne topanky potrebujem off white a bez opatku a zatila nemam stastie. dakujem
Odpovedať
ahoj skús v Cabaji v penzione -Salaš krásny priestor
Odpovedať
@maruska711 ahoj nerob žiadne kup si ako my v eurovom obchode oproti mlynov pri tržnici predávajú hotove pierka s ružičkou krásne 12 ks len za 1.30€ tam sa spýtaj ochotne ti ich ukážu nám to poradila pani z galanterii :)
Odpovedať
Profilova fotka
enulka25 jeej, dakujem za pomoc, ja som v zahranici, uz som tu aj pokukala nejake stuzky, ale nasla som iba hrube. Na slovensko sa chystam az v juni, tak urcite pokukam tie pierka. dakujem. A co, ako ti ide priprava na svadbu? cmuk
Odpovedať
tak, ako pokracuju pripravy ? Pochvalte sa, najma som zvedava na Vas vyber ohladne kamery, foto a hudby - koho ste si vybrali ?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Baby odporučte nejakého kameramana z Nitry pls...
Odpovedať
Profilova fotka
@kikusha Ahoj my budeme mat Aphyx je to pán Jánšík.Len sú dost drahý sídlia v Stapringu.Robia dost pre TV .
Odpovedať
limuzinu by ste mi vedeli poradit? kontakt IP.. (len musi byt biela.. tie cierne mi pripominaju pohrebak!)
Odpovedať
http://www.mojasvadba.sk/forum/tema/a...
Odpovedať
Pokial viem ani tento kameraman nieje daleko od NR http://www.mojasvadba.sk/forum/tema/k...
Odpovedať
Nemá niektorá z vás skúsenosti s kaderníckym salónom Visage?
Odpovedať
Babeny viete poradit niekoho na vytvorenie super svadobnej torty?
Odpovedať
ahojte kocky,neviete poradit kontakt na velmi ale velmi sikovnu kadernicku a kozmeticku? dakujem :-)
Odpovedať
@makromolekula ja ti viem odporucit hned tri kocky ;-)
Odpovedať
@majkaa2011 podla toho z ktorej casti Nitry ;-) ale kozmeticka ma prisla nalicit domov, odporucam ju ;-) :-) :-) a kadernicku som mala na klokocine, dieloch-matku z kadernictva roberta, tiez odporucam ;-) :-) :-)
Odpovedať
@zuzuliatko81 ja som mala z deichmanu a bola som max. spokojna x-)
Odpovedať
@kikusha musi byt priamo z NR?my sme mali z okolia, kameruje spolu s manzelkou.. a neskor-v restike nam robil DJ-a a kamerovala uz len jeho manzelka.. ale su super tim.. ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mariynka Môžeš dať podrobnejšie info ako sa volajú, odkiaľ sú a za koľko??? Ďakujem...
Odpovedať
@mariynka dakujem za info,ale ja skor chrenova,alebo mesto :-) a na tu kozmeticku mi mozes poslat kontakt,dakujem :-)
Odpovedať
baby, hladám cukrárku z okolia NR.......... alebo ZM...viete o niekom??? nikoho som nenašla na zákusky..... väčšinou sa len tortám venujú...........súúúúúúúrne....dakujem vám
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanka2121 ja som z vrabel a budem mat zakusky od Ervin Tesedikovo, velmi lacne, svadobne robia za cca 0,25 eur, co je super cena. co som hladala sukromne cukrarky, tak pod 0,40 eur za kus nesli
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanka2121 ahoj ja budem mať tiež z Tešedikova, robia fakt vynikajúce zákusky, nájdi si ich cez google :)
Odpovedať
@zuzanna1512 našla som v tesarskych mlynanoch cukrára, ks -4 sk ale material si treba priniesť..... tak sa tam pôjdem v júni kuknúť....myslím si, že je to tiež super cena
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?