Svadba v Nitre. Poraďte peknú lokalitu

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Čaute baby, neviete poradiť nejake pekne miesto na svadbu v Nitre? cca 35 ľudí, nič náročné. Díky. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanka2121 v slažanoch v cukrárni robia bohovské :-D odporúčam, aj my sme tam mali, je síce pravda že stoja 0,40€ za kus, ale su božské...je to veľkovýroba, netreba tam doniesť nič
Odpovedať
dakujem volala som s tou pani akurát, tak sa tam mám zastaviť....tak sa nechám prekvapiť. no dosť berú, ale ked netreba nič nosiť, dá sa to.... krájajú velké kusy???
Odpovedať
Profilova fotka
@aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aj pani Tomajková z ZM robí zákusky...má ich aj v albume http://www.tortyodmamy.sk/user/1595/i...
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanka2121 veľké, krásne aj dobré...vážne odporúčam...alebo sa zastav v cukrárni, objednaj si z každého kusa na ochutnanie, len taak na nedeľu a budeš vedieť porovnať...je to naj cukráreň v ZM okolí :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanka2121 dobré zákusky pečú aj v AD spectrum u Dobiša v ZM ale tie sú ešte drahšie ako tie zo Sľažian :-S
Odpovedať
@aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa no stačia aj zo Slažian...... ved ja ich jesť nebudem :-))))))))))))))))) a chcem menšie, nech mi to nakrája a cenu si prispôsobia ...ved sa dohodnem hádam
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanka2121 tak to je fakt super cena :) a nevieš náhodou či robí len zákusky, alebo aj torty :)
Odpovedať
že vraj aj torty, ale aké, to neviem, ja si dávam u neho len zákusky, torty mi bude piecť vo Veľkom Kýri jedná pani, ktorá pečie len torty..... má aj cd, môžeš si u nej pozrieť aj jej prácu, prípadne podľa toho si objednať, alebo jej môžeš doniesť fotku nejakej torty a podla toho ti urobí....
Odpovedať
Profilova fotka
Baby prosím poradte nejakú cukrárku na tortu.....dakujemmmmm
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanka2121 dala by si mi na tú pani kontakt prosím :)
Odpovedať
Profilova fotka
prosim poradte mi dobreho DJ-a z okolia Nitry, Piestan, Topolcian, mam dost problem niekoho zohnat a tych , o som kontaktovala, su uz obsadeni. Dakujeeeeeeeem:))))
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte Nitrančanky :) prosím vás, mala niektorá svadbu na kalvárii? alebo sa chystá mať?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@zuzanna1512 na ktrorú pani chces kontakt???
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanka2121 na tú z Velkého Kýru :)
Odpovedať
baby overena nasa cukrarka , skuste torty od mamy - misela golianovo ;-)
Odpovedať
http://www.tortyodmamy.sk/user/591/im...
Odpovedať
@lenka3007 : ja som mala svadbu na Kalvarii , teraz v sobotu 28.05.2011.
Odpovedať
Profilova fotka
@adagoa ahoj, a ako to tam bolo? výzdobu si si niesla svoju? lebo tam byva veľa svadieb a aj pred nami a po nas su svadby, tak mam dilemu čo s výzdobou...
Odpovedať
@lenka3007: Ahoj Lenka, vyzdobu zabezpecil kostol , za nejaky prispevok (toto sme dohadovali ked sme zajednavali termin na fare).Neviem ako je to , ked je viac svadieb, ale ak sa medzi sebou dohodnete,podla mna Vam dovolia si urobit vlastnu vyzdobu. Ale my sme mali ozdobene lavice (take tie masle),stolicky pre nas a svedkov (navleky) a na oltari boli kvety bielo-ruzove myslim:)
Odpovedať
Caute baby chcem Vas poprosit nemate nahoudou kontakt na fotografku Ivonu Oreskovu alebo jej maminu? Mam u nich negativ a zial uz asi rok a teraz patram po cisle aby som sa k nemu dostala. Diky
Odpovedať
Ahojte, ja som mala zákusky aj tortu od jednej pani z Veľkého Kýru. Cena bola 0,25 EUR/zákusok a 50 EUR za tortu, ale boli sme veľmi spokojní. Veľké, chutné zákusky a torta bola tiež chutná a krásne zdobená.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesticky ,mala niektora z vas tento vikend predmanzelsku pripravu na kalvarii alebo budete mat ten dalsi(18.-19.6.)?dakujem
Odpovedať
Ano ja som mala......preco?
Odpovedať
@lenka3007 Ja mam svadbu 9.7. a tento vykend sme boli vsetko dohodnut.....tak teraz uz len cakame
Odpovedať
Profilova fotka
@unmee týždeň pred nami, a tiež na kalvarii? a kde budete mať hostinu?
Odpovedať

Odpovedať
@lenka3007 No uz to tak vyzera hostinu sme chceli v Artine ale uz bolo obsadene a tak sme zvolili Ivanku, je tam velmi pekna restauracia.....bolo to po odporucaniach. A vy mate kde hostinu???
Odpovedať
Profilova fotka
@unmee my budeme mať na klasove, tiež sme chceli v Mojmírovciach, ale už bolo obsadene, tak ideme tam, ja som tam sem tam chodila s kamarátkami do tej reštiky, a páči sa mi tam... Dnes sme riešili zákusky, už mám konečný počet a už to nezmenim ani nahodou... zajtra to pošlem svokre, nech objedna, bo mi nie sme doma... šaty som kupila tu cez bazarik, kamarátka mi ich ma vyzdvihnuť v Bratislave, tak sa teším už...akurát zhanam bolerko, lebo k tim šatám je len šálik a ten nechcem... ktorý farárko vás bude sobášiť? ja sa tomu našmu snažím už tri dni dovolať...
Odpovedať
@lenka3007 Ja mam saty zo NZ,su tam ovela lepsie ceny.Sobasit nas bude pater Igor,je to mlady fararko,mava detake omse.
Odpovedať
Profilova fotka
@unmee nas bude sobášiť Kamil Kočan, no od piatku sa mu snažím dovolať a stale nič, tak dufam, že na to nezabudnu :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?