Svadba v Nitre. Poraďte peknú lokalitu

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Čaute baby, neviete poradiť nejake pekne miesto na svadbu v Nitre? cca 35 ľudí, nič náročné. Díky. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@mariynka dva roky dozadu, takze to ti asi nepomozem :-|
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
ahojte, viete mi, prosim, niekto zhodnotit svadbu v Zlatom kluciku a kolko to tam asi tak vyjde na osobu? pripadne poradit inu lokalitu v NR tak pre cca 60-70 ludi.Dakujem
Odpovedať
a neskúšali ste Hotel Autojas Nitra? Vyzerá to tam skvele a tá výzdoba je naozaj krásna...
Odpovedať
http://flashkatalog.adresarfiriem.sk/... skúste pozrieť toto, je tu výzdoba aj v niekoľkých možných farbách.. fakt je to krásne.. odporučila mi známa...
Odpovedať
Profilova fotka
SYMFONIU rozhodne nie, mala tam svadbu moja sestra pred 3 rokmi. No katastrofa. Čašníci, 2 sopláci, o nič sa nestarali. Neporiadok na stoloch, neodkladali flašky. Ešte o polnoci bolo po stoloch to čo sa vypilo o 20,00. Obrus na hlavnom stole krátky (doložím foto) nepripravené. jedlo vo forme bufetu studené, nedokladali. a pán prevádzkar rozbíjal pri vchode poháriky sklenné, žiadny tanier. Proste vrchol. a ešte zahlásil...že črepy si odložte alebo ich zahodte....No des. V živote nikdy viac. hrajú sa na niečo na čo ani z daleka nemajú.....
Odpovedať
Profilova fotka
Wladka: som fotograf, mam tento termin volny, http://www.studio-foto.sk/blog/, resp. http://www.studio-foto.sk Pokojne sa ozvi, dohodneme sa.
Odpovedať
Unicafe ja aj sestra budeme mať tam, ohlasy su vyborne, aj jednanie z ich strany zatial velmi dobre - odporučam :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
@sepkev To je bývalý Wilson? Akú majú kapacitu?
Odpovedať
nie, nie je to bývalý Wilson, je to za fak. ekonomiky a manažmentu, kedysi tam bola študentská krčma, kde chodili mechanizátori a femkári....kapacita dole je 50 - 60, hore 30
Odpovedať
ahojte, mali ste niektorá svadbu v Mojmírovicach? potrebujeme sálu tak pre 80 ľudí, takže máme asi obmedzené možnosti. už sme s nimi aj mailom komunikovali, ale ťažko sa s nimi komunikuje :( nepochopila som, či si výzdobu môžme spraviť sami, alebo nám ju oni spravia(rozhodne by som si to chcela sama zorganizovať). čo som videla fotky, tak sála sa mi páči viac tá veľká(koniareň), ale tam som videla na fotkách nejaké otrasné modré stoličky, tak neviem, či to aj na svadbu dávajú.... pôjdeme sa tam určite pozrieť, len by som chcela mať aj informácie od niekoho iného. môžte mi aj poštu napísať. ďakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@verra66 My tam budeme mať a výzdobu nebudeme mať od nich. Oni ponúkajú len základné veci, obrus, servítky, návleky na stoličky a na kvety a iné špeciálne veci ti ponúknu firmu, s ktorou spolupracujú, ale tá je nič moc a ešte aj drahšia ako také, čo ponúkajú oveľa krajšie veci... A čo sa týka komunikácie, na maily odpovedajú pomaly a veľmi nepravideľne, ale keď tam pôjdeš osobne, je to úplne iné, veľmi milá a ochotná prevádzkarka.
Odpovedať
@japonika jaj, ďakujem ti veľmi pekne :) lebo na internete sa nedajú nájsť nejaké nové recenzie. a stoličky si videla? lebo čo som našla nejaké fotky, tak na niektorých boli stoličky bez opierok na ruky, ale našla som aj také, kde boli tie opierky a cez to natiahnutý návlek :( vy to budete mať kde? v tej menšej sále, či v koniarni(s tými stĺpmi v strede). a obrazy sú stále na stenách?(aj keď to by mi až tak nevadilo) no a ešte, platí sa prenájom podla počtu hodín že? tam ti zarátajú aj čas, čo sa bude zdobiť miestnosť?(či už ty alebo agentúra ti to bude robiť)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@verra66 No, keď sme tam boli, tak akurát pripravovali svadbu v koniarni, tak mi to tam ukázala a mali tam stoličky bez opierok s návlekmi pre 60 ľudí, vyzeralo to dobre. Obrazy tam neboli. My budeme mať ale v tej druhej miestnosti. Za prenájom sa platí podľa počtu hodín, ak to máš na kratšie, keď to je nad 10 hodín (tuším), tak majú štandardnú sumu, ale na každú miestnosť inú...
Odpovedať
@japonika aha, super. tak to si teda zistíme. pôjdeme sa tam pozrieť asi teraz niekedy. potešila si ma :) lebo som mala obavy, keďže som sa nevedela dopátrať k nejakým informáciám.
Odpovedať
Profilova fotka
@verra66 No, neviem prečo, ale čo sa týka reklamy a prezentácie, tak tomu moc nedávajú a je to škoda, lebo je to pekný kaštieľ... Tak nech sa vám podarí všetko vybaviť, daj vedieť, ako ste dopadli!;)
Odpovedať
@japonika tak dnes sme sa tam boli pozrieť. je tam perfektné okolie,aj tie sály sa nám páčili. dnes sme sa stretli s jedným pánom, ktorý nám to tam všetko poukazoval-sály, bazén :D, apartmány, izby,... aj nám čo to povedal, ale konkrétne k svadbe sme sa s ním nebavili. takže to sa potom ešte tej pani popýtame. ale už teraz sme pre tie mojmírovce rozhodnutí :)
Odpovedať
Profilova fotka
@verra66 No svadby má konkrétne na starosti pani Sabová, tá sa venovala aj nám, tak ju by ste mali osloviť. Je veľmi milá a ústretová. Tak som zvedavá, musíme pozdieľať skúsenosti!;) Kedy chystáte svadbu?
Odpovedať
@japonika áno, s ňou sme dohadovali stretnutie ale prišiel ten pán, ona asi nemohla. a svadbu chystáme až v apríli-júni 2014, ale tieto mojmírovce by sme chceli rezervovať čo najskôr nech si môžme termíny vyberať. a priateľ by chcel najlepšie 14.6.2014 a to sa asi rýchlo obsadí...(ešte nám nevedeli povedať, kedy sa bude dať rezervovať pre rok 2014 :-( )
Odpovedať
Profilova fotka
@verra66 No tam sa veľmi rýchlo obsadia termíny medzi marcom a októbrom, takže radšej skôr! Držím palce a budem sledovať!;)
Odpovedať
@japonika vďaka za upozornenie, dohodneme to čo najskôr teda :)
Odpovedať
Profilova fotka
@mucinkaa ešte minulý rok som hľadala auto na prenájom pre jednu klientku, dalo by sa s Vami dohodnúť na spolupráci? V našej prezentácii máme mail, budem rada, ak sa mi ozvete :)
Odpovedať
Som casnicka a velmi sa mi paci Chateu Oponice-to bude moja vysnivana volba...
Odpovedať
Profilova fotka
@velvetdesign Samozrejme, budem velmi rada :-)
Odpovedať
Bola si sa pozrieť v mlyne v Pohraniciach? Veľké je to dostatočne a kuchyňa chutná.
Odpovedať
Profilova fotka
@zabkapetkova To je síce pravda, ale zvonka vyzerá žiaľ otrasne...
Odpovedať
Profilova fotka
Ja odporúčam Zámok u Grófa na Zobore v Nitre, Kamená ulica. Boli sme spokojní, krásne nastieranie, výzdoba, jedlo super, krásne intímne prostredie, nádherné izby. Vrelo odporúčam, pani Katka Všetečková je veľmi milá a ústretová osoba.
Odpovedať
možno, ako každá druhá budova v Bratislave, ale to je môj uhol pohľadu, lebo ja tam žijem, ešte aj trans motel je dosť veľký.
Odpovedať
Dievcata,potrebovala by som poradit ohladom casu obradu-nie je obrad u Frantiskanov o 17hod v maji prilis neskoro?mnohi vravia,ze ano,dovody ale neviem.je este moznost o 16hod alebo 15hod., V inom,malickom kostoliku,ktory sa mi vsak moc nepaci,ak mam pravdu povedat....
Odpovedať
už je to neaktuálne :) zhodli sme sa, že o tretej je predsalen lepšie :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?