Svadba v Nitre. Poraďte peknú lokalitu

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Čaute baby, neviete poradiť nejake pekne miesto na svadbu v Nitre? cca 35 ľudí, nič náročné. Díky. :-|
Odpovedať
1
156
157
ahojte,mali ste niektora svadobnu hostinu v kulturaku v ivanke pri nitre?som zufala,mame zajednanu restiku,ale zvazujeme kulturak,radi sa jasime po celom parkete,ale teta z restiky nam povedala ze tam budeme strateni,mame 45 ludi a bude tam aj dost deti.
Odpovedať
V ABC transmotel tam robia peknu aj dobru svatbu,dobre jedlo aj vyzdoba a prijatelna cena.Kulturak je to na zvaženie lebo je to vecsia starost vsetko zabespečit.A nebude vas az tek vela .
Odpovedať
baby poradte mi...pekne , ciste , priestranne miesto, s moznostou vyjst na terasu na svadbu v Nitre a blizsom okoli. Cca 60 ludi, a cenovo niekde v strednej hranici.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Ahojte, mali ste niektora svadbu tento popripade minuly rok v Mojmirovciach? Ja planujem do 60 hosti takze sa zmestime do tej mensej miestnosti.
Odpovedať
Profilova fotka
@matadb popytaj sa na Mojmirovce nevesty japonika, ona tam mala svadbu vlani. Je mila, mne uz na par otazok poradila :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
My sme sa momentalne rozhodli pre hotel AutoJas, bola to pre nas prva volba. Predtym som hotel ani nepoznala, ale ked sme tam prisli hned sa mi to zapacilo. Piestor je prepojeny, co je pre nas dolezite, nech nie su zvlast miestnosti na sedenie a parket, takze je to prepojene a hned je aj velikanska terasa. Dalej su tam stromy a travnik a tam som si ja zmyslela, ze by som chcela mat obrad, vraj to tam este nemali, no co budem priekopnicka :-) Uvazovali sme aj nad inymi priestormi – Salas Cabaj, Koliba na Agraci a PKO mala sala, ale pristup s ktorym sme sa stretli nas len utvrdil v nasej volbe. V autojase nas usadili s kavickou, ze pani riaditelka bude chvilu meskat a potom sa nam absolutne venovala, vsetko poukazovala, skoro hodinu. Co sa tyka inych priestorov – stretnutie bolo stylom, ze nam vytlacili jedalny listok a dost vyrazne davali najovo, ze na nas uz nemaju cas, alebo vobec na dohodnute stretnutie neprisli, ani nedvihali telefon. To je ale len moja osobna skusenost. Co som navstivila svadby pacil sa mi este priestor v Hrnciarovcach – tiez velka terasa, prepojene. Palenica Jelsovce je nadherna hlavne pre priestor vonku, obrad vonku velmi romanticky ale nepaci sa mi predelenie miestnosti, zvlast parket, zvlast priestor na jedenie.
Odpovedať
@babistatka prosím ťa nevedela by si mi povedať, kolko to vychádza v hoteli AutoJas na osobu? :-)
Odpovedať
@lela9 Vieš čo majú to tak, že 30-35, ale veľa závisí od toho čo si vyberies. Inak varia super :) Ak beries od nich nápoje, neplatí sa nič viac, ak si chceš doniesť svoje, platí sa prenájom 700eur. Dostali sme uz cenovú ponuku, nám sa práve tá cena za nápoje zdá dosť vysoka, chceme to ešte raz prediskutovať a uvidíme.
Odpovedať
Profilova fotka
@babistatka ahoj. a ked obrad bude tam, kde by bol? vonku, ci maju aj priestory v nutri v pripade nepriazniveho pocasia? mozno by som ta s tym obradom predbehla, haha.. ;-) ak to chapem spravne, ked beriem napoje + stravovanie, tak neplatim prenajom? alebo si donesiem svoje a platim prenajom + strava? a ako to je s vyzdobou? ja zijem v zahranici, takze je to pre mna problem si tam ödskocit" dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@babistatka a budete tam aj ubytovani?
Odpovedať
@andreaka11 Ahoj, ano obrad by mal byt tam, my sme si vymysleli vonku na trave a oni s tym nastastie nemali problem:) Obrad uz robili vonku, ale na terase. Samozrejme maju aj priestor vo vnutri (to byva aj podmienka matrikarok, inak by neprisli, ak by nebol priestor aj vonku). A co vy sa tam tiez chystate, ci uz mate aj rezervovane? :-) Ubytovaneho nikoho mat nebudeme, ale ta moznost tam je. Manzelsky apartman dostaneme. Vyzdobu zabezpecujeme zvlast. A s tymi poplatkami je to presne tak ako si napisala, bud beries napoje alebo si zaplatis a mozes si doniest svoje. Toto sme sa este uplne nerozhodli, ktoru variantu zvolime.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@babistatka my sme sa este nerozhodli. len zacinam zhanat info kde sa co da. vela si my vyberat nemozeme nakolko potrebujeme ubytovanie. jedine, co mi vadi na tomto hotely je ta vstupna brana.... a dialnica co ide ponad. alebo to nie je az tak do oci bijuce??
Odpovedať
@andreaka11 Ale ved ta prave je uplne vysoko, potom ides dolu autom a praveze je to tam vsetko oddelene od okoliteho sveta, krasne zelen, nadherna velka terasa, svetla sala a vonku ta teraska ( taky pristresok) aj to nam daju k dispozicii. Mne sa v NR paci na svadby len toto a este hotel River.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
viem ze tato tema tu bola preberana mnohokrat, ale vacsina informacii, ktore som nasla su uz zastarale. Zaujimalo y ma ci mate skusenosti a tipy na svadobne miesta v Nitre. Zijem v zahranici a nemam vela casu na osobne obhliadky a okrem toho uz som mimo Nitry dlhsie, tak neviem ake nove podniky vznikli. Svadba by mala byt slovensko-nemecka, zhruba v septembri. Obrad by som rada mala vonku - bud v areali location, kde bude hostina alebo v botanickej zahrade. Jednalo by sa o ca. 80 ludi, parket na tanec a miesto na aparaturu (hlavne na dva gramofony na vinylove platne). Bolo by fajn ak by sa tam snubili trochu tradicne prvky (ludovejsie - ale to je mozne osetrit aj vyzdobou). Nechcem ziadne kulturaky - ani v meste ani na dedine, takze ziadne PKO. Miesto, ktore ma aj ubytovanie (pretoze asi tretina ludi bude zo zahranicia) by bolo vyborne. Servis v anglictine alebo v nemcine je nutnostou (menu a personal, ktory hovori aspon anglicky). Nech je to trochu na urovni a mozem SLovensko prezentovat pozitivne - takze najlepsie ziadne slovenske nesvary ako arogantni a znudeni personal, nedvihanie telefonov a neodpovedanie na emaily alebo snaha okradnut zakaznikov, kedze su zo zahranicia Chcela by som nieco, za co nedam dokopy 6000€, takze Tartuf a Oponice asi vypadavaju a location, ktora je dobre dostupna pre ludi bez auta (takze ziaden Mlyn u Anastazie alebo Palenica Jelsovce). Ak by ale niekto z vas mal napr. ponuku cenovu z Tartufu alebo Oponic, bola by som vdacna. Co som zatial pozerala a pocula tak je to: Neviem vsak, ci su vhodne az pre 80-85 osob) 1) Kastiel Mojmirovce 2) City Hotel 3) Artin 4) Zamok u Grofa 5) Hotel river 6) Zlaty klucik 7) Tartuf 8) Oponice Máte niekot nahodou skusenost so Salasom Cabaj? Na nete vyzeraju fotky prilis jednoducho, pride mit o ako skola v prirode, ale pocula som pozitivne veci. Poznate este nejake vhodne miesta? Diky
Odpovedať
event este Masekov Mlyn aj ked je daleko ale je to zaujimava location - bol tam niekto?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Ahojte, mali ste niektora svadbu na Ranci Nove Sedlo v Nitre? chcela by som sa spytat ci ste tam nemali problem s muchami kedze tam maju zvieratka a hostina bude vonku. dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Profilova fotka
Mlyn u anastazie Dobrý deň. Dovoľte nám ponúknuť naše služby. Sme z Nitry a prenajímame krásne kvetinové fotosteny a zásteny za mladomanželský stôl. Našu prácu si môžte pozrieť v našich albumoch🙂. Ďakujeme
Odpovedať
1
156
157
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?