Svadba v okolí Čadce

5. mar 201860

Zháňame sálu v okolí Čadce pre cca 110 ľudí (Marlene je obsadený), ako druhú možnosť sme zvolili Korňu - Kriváň, avšak priestor sa nám zdá malý pre toľko ľudí (najmä priestor na tancovanie). Máte niekto skúsenosť so svadbou okolo 110 ľudí v tom penzióne Kriváň? Poprípade odporučte iné sály v okolí. Ďakujem!

 • Pokiaľ ti to nie je ďaleko, tak odporúčam KNM, nová sála pri rampách. Bola som na svadbe, kde bolo 100 hostí a bolo dobre. My budeme mať takisito svadbu tam, my máme 95 hostí. Tak držím palce.

 • @zuzka2105  KNM už je celkom ďaleko, sme priamo z Čadce, takže skôr niečo bližšie. Každopádne prinajhoršom pozrieme aj to. Ďakujem!

 • Tak ak to nie je problém, dá sa aj v KNM v kultúrnom dome. Prípadne Ochodnica, Kysucký Lieskovec- kultúrne domy. A viem, že niektoré nevesty riešili aj Hotel Grúň v Čechách, kúsok za hranicami 😉

 • Sponzor fóra
 • @monikakle  držím palce 🙂

 • @zuzka2105  ďakujem 🙂

 • @ajinkaknm  V Gruni som bola už na svadbe, ale nepozdávalo sa mi to tam. Pravdepodobne to dáme v tej Korni, hádam sa pomestime 😃

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
  Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
  Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
  Články od našich partnerov
  Spoločné bývanie novomanželov: ako si vybaviť hniezdočko lásky
  Koľko stojí svadba? Tipy, ako znížiť náklady za svadbu na minimum
  Najdôležitejší doplnok nevesty ? Čo môžeme povedať o kabelkách?
  Archív článkov od partnerov