Svadba v okolí Zlatých Moraviec

10. sep 201320

Ahojte ženušky, ktoré ste mali, máte alebo plánujete mať svadbu v okolí ZM obraciam sa na vás s pár otázkami 🙂
1. Neviete mi poradiť nejaké pekné miesto na civilný obrad niekde v ZM alebo okolí? (len nie prosím obradnú sálu v meste, tá je strašná 😃 )
2. Tiež by som sa chcela spýtať na nejaké miesto na hostinu, kde ste ju mali a či ste boli spokojné (ide o menší počet ľudí, určite do 40)

Ďakujem za vaše názory a postrehy 🙂

 • Miesto na hostinu môžem poradiť napríklad Sľažany, pri kultúrnom dome je budova, kde je aj krčma, pekná nová sála, prípadne veľký dvor a výborné jedlo a zákusky, všetko to patrí pod firmu Midas, ktorí spravujú aj kultúrny dom. My sme mali u nich svadbu v novej sále pre cca 65 ľudí, takže pre teba by to bolo akurát. Na obrad je podľa mňa ideálny Park Hotel Tartuff v Beladiciach, najmä ak je vonku, prípadne rovno aj hostina v hoteli.

 • my sme mali civilný obrad pod kupolou v zámku v topoľčiankach a dolu v spoločenskej sme mali večeru. tiež nás bolo 40. bolo to v pohode. ochotní personál, predovšetkým sl. magušinová, s ktorou som všetko riešila. nemôžem sa na nič sťažovať. odporúčam

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Radi pre Vás pripravíme svadbu na kľúč podľa Vašich želaní. Pod jednou strechou nájdete výbornú kuchyňu, príjemné ubytovanie a krásnu výzdobu.
  Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
  Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
  Články od našich partnerov
  Spoločné bývanie novomanželov: ako si vybaviť hniezdočko lásky
  Koľko stojí svadba? Tipy, ako znížiť náklady za svadbu na minimum
  Najdôležitejší doplnok nevesty ? Čo môžeme povedať o kabelkách?
  Archív článkov od partnerov