Svadba v stodole na Slovensku - aké miesta poznáte?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Mnohé z vás snívajú o svadbe v stodole, presne podľa pinterestových obrázkov :) Viaceré, ktoré ste po takejto svadbe snívali, asi poznáte projekt Svadba v stodole, ktorý bol žiaľ ukončený a stále sa preň hľadajú nové priestory. Poznáte nejaké podobné miesta? Túto diskusiu som založila, aby sme zhromaždili čo najviac tipov na pekné stodolové miesta na svadbu. Aké miesta vám napadajú? Podeľte sa a pomôžte ostatným nevestám :)
Odpovedať
Profilova fotka
Nevesticky hľadám stodolu al. Niečo podobné na svadbu pre kamarátku, v blízkosti Košíc, alebo priamo Košice, neviete o niečom? Tak aby nemusela riešiť ubytovanie pre hostí..
Odpovedať
Profilova fotka
Akurát som vďaka nevestám @adri_22 a @majkakmetka objavila stodolu Penzión na Ráztočnom (viď obrázok stiahnutý z ich webu) :) vyzerá to na krásne miesto, Aďka a Majka, podelíte sa o vašu skúsenosť a nejaké fotky aj tu priamo v diskusii? Nechcem tu Vaše fotky zverejňovať bez vášho súhlasu, ale určite by mnohým plánujúcim nevestám pomohli :) Pridávam aspoň odkazy na svadobné albumy, oba sú prenádherné: Adriana a Stanislav - http://www.mojasvadba.sk/blog/adri_22... Majka a Oliver - http://www.mojasvadba.sk/blog/majkakm...
Odpovedať
@bekulik Ahoj prosím ťa ja osm sa do tej stodoli doslova zamilovala ale asi ma bude brzdit limit penazi. mohla by si mi prosim kratke napisat co ta kolko vyslo kolko si mala ludi a všetko dokopy? ešte stale mam sen zemi to vyjde :D
Odpovedať
Profilova fotka
@katelina77 budeme mat svadbu cca 100 ľudí a vyjde nás to tam cca na 10 000 EUR plus ešte ubytko a všetky veci šaty hudba fotograf kamera a to dokopy sa vyšplhá už tak na 16 000
Odpovedať
@bekulik fu teraz som asi skončila sakra :/ my by sme mali sice asi 60 ludi ale aj tak. dakujem za odpoved :)
Odpovedať
Mali ste niektorá svadbu v stodole v Nemšovej? :-) ja som ich poprosila o cenník ale všetko mi príde také "ešte presne nevieme", "to je individuálne"...pričom som im jasne povedala, že hostí bude tak 80. Takže vôbec nemám predstavu koľko to tak cca môže vyjsť. Ďakujem
Odpovedať
Ahoj. Mňa by zaujímalo, či sa niečo také nachádza pod Tatrami.
Odpovedať
Profilova fotka
Tento rok postavená v Hanušovciach nad Topľou, volá sa Stodolienka a patrí k reštaurácii U Hricka ;-)
Odpovedať
zaujimave riesenie:OO
Odpovedať
Profilova fotka
Ja by som tiez rada prispela jednym navrhom. Sice sa nejedna o stodolu, avsak je to krasna sala v prirodnom style-stare omietky,drevene tramy,imitacia stareho domceka. Sala je celkom velka,do 110 hosti. Nachadza sa v malom penzioniku v krasnom.prostredi :) penzion pod Hajom v Jasenici (blizko Povazskej Bystrice)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň:), Nieje to Stodola... Ale reštaurácia s terasou s košatým stromom uprostred ... to miesto je neuveriteľne ... Meridiana Bojnice
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nepoznáte niekto svadbu v stodole aj na Spiši alebo okolie Spiša ? Ďakujem za každý typ ;-) :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Baby nevedeli by ste mi poradiť nejakú stodolu v okolí LM? Greta sa mi moc nepáči,na môj vkus je to neutulny priestor,ktorý vyzerá ako nedokončený 😉
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
Pozdravujem všetkých, náhodou nepoznáte miesto na svadbu v okolí Michaloviec vo vidieckom štýle resp. by to mohla byť stodola alebo drevenica pre cca 90 - 100 ludí. Ďakujem za každé info.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
nieco pekne v okoli Skalice by sa naslo?
Odpovedať
Profilova fotka
@annias myslím, že v okolí Skalice nie, resp. tiež som hľadala, ale žiadnu som nenašla, ale veľmi pekná je v Bošáci pri Trenčíne - Zelený deň, alebo v Pobedime (pri Piešťanoch) - La Stodola, v Nemšovej - Ranch 13 a v Bánovciach - Svadba na haciende, skúste popozerať, všetky sú krásne. Za seba môžem povedať, že som bola pár krát na svadbe v stodole a aj sama som nad ňou chvíľku rozmýšľala, keďže tieto miesta majú také čaro. Ale treba to dobre zvážiť, keďže takáto svadba má aj viacero negatív v porovnaní s klasikou.
Odpovedať
Profilova fotka
@radka654321 dakujem velmi pekne, nakoniec sa rozhodujeme nad kupou stodoly a urobenim si to u seba :) s planom vykryt medzeru na mape :)
Odpovedať
@bekulik dobrý deň, prosím Vás pátek dispozícií aj nejaky cenník k svadbe v stodole Grétka, veľmi sa mi toto miesto pre svadbu páči, no je to trosku od ruky, tak či sa mi pri cenách nezatočí hlava :D dakujem Vám
Odpovedať
Profilova fotka
@barculka zatočí trošku :) tu je cenník, ešte ho mám uložený, odkedy sme zháňali kolibu na svadbu: https://www.kolibagreta.sk/sk/user_fi...
Odpovedať
@lilnicol dakujem veľmi pekne :-) idem to omrknut, toho som sa bála, že ceny budú strašne 😯😥
Odpovedať
Nam sa tiez pacila Stodola Lubianka ale z ponuky vobec nevyplynulo ze nemaju ubytovaciu kapacitu. Maju tam len 3 izby aj to tak ze v tom priestore byvaju aj oni. Inak je to tam pekne ale vhodne na vacsiu svadbu,aspon 70ludi.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Dobrý deň. Vedeli by ste mi odporúčiť na "stodola štýl" miesto na svadbu prosim? Okres SL-PP-KK Poprípadne ak máte stodolu, ktorá je relatívne prázdna (najlepšie na samote - kvôli hluku) pre cca 80 ľudí, tak si viem zaobstarať výzdubu, stoly a podobne. Budem Vám vdačná za každý typ!
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
@stankakuk aj ja zháňam také niečo na Liptove.. Je tu iba stodola Gréta, a ta je veľmi veľká
Odpovedať
Ahojte 🙂 viem, ze sa tu uz riesila lokalita Skalice, ale skusim este aj ja, mozno sa odvtedy nieco vybudovalo... 😄 Neviete, prosim, o priestoroch na styl statku, stodoly v tejto lokalite, prip. na Zahori, mozno aj na Morave (80-100 ludi)? Dakujem velmi pekne za kazdu odpoved.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
@bekulik prosim Ta a dalo sa tam aj ubytovat? 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@sabik666 prosim Ta dalo sa na Zlatniku aj ubytovat?
Odpovedať
My sme si vybrali stodolu Lubianku, aj názov dediny je rozprávkový a to miesto, no úžasné 🙂 aj jednanie s majiteľmi úžasné. Veľmi sa tešíme 😉 spokojnosť a ochota. Je to kúsok do PD či PE dostupné úplne v pohode 🙂
Odpovedať
Nam sa velmi pacilo v Stodole Lubianka, su tam mili ludia a carovna atmoska ale neposkytuju ubytko a mali sme vyse 20hosti na ubytovanie tak sme tam nemali svadbu.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?