Svadba v svadobnom stane s krasnym arealom ? Odd BA az po BB

Ahojte nevesty. Pridávam ešte jeden príspevok, stále hľadáme miesto pre našu svadbičku. Pochádzam z okolia BA, snúbenec z Detvy a preto nám nevadí nič z tohto okolia a ak to bude stáť za to, tak aj ďalej. Zaujímajú ma hlavne svadobné stany, svadba vonku niekde pri kaštieli alebo niečom tak krásnom. Záleží mi hlavne na prostredí. Viete o niečom čo nie je tak známe, ako napr art hotel Tomášov ? Chcela by som krásnu prírodu. Na tom mi najviac záleží. Ďakujem
Odpovedať
Ahoj vila Etelka v Modre ale za stavbu stanu si priplatíš.
Odpovedať
Odporucam vsetkymi dvadsiatimi prstami Castel Mierovo, cca 35km od BA smerom na Samorin. Je to malicky krasne zrekonstruovany kastiel so zahradou, v ktorej je stan. Mali sme svadbu tento rok v maji, cely areal bol pre nas - stan, zahrada, terasa a krasna sala vnutri. Maju aj ubytovanie (tusim 7 izieb), bola to kraaaaasa 😊
Odpovedať
@eva_paulikova v castel Mierovo treba ale dávať pozor na to že nerobia obrady, ten si musia spraviť inde a nie je to vhodné pre veľké svadby, závisí koľko ľudí majú je to tam celkom mini 😊
Odpovedať
@kris_tin257 my sme tam mali aj obrad. Ano, oficialny sme mali u nas doma na urade len s rodicmi, ale tam sme mali dalsi kompletny uzasne romanticky obrad, ktory spravil starosta z Pod.Biskupic a jeho prihovor bol nadherny.. My sme mali 70 ludi a kludne by to zvladlo este 10 navyse 😉
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, skús pozrieť Gino Park Palace Orlové, Považská Bystrica, mali sme tam hostinu, my teda v kaštieli, ale je tu možnosť aj pod holým nebom alebo stan priamo na nádvorí kaštieľa. Je to nádherné miesto, dýcha históriou a je to hotel, tak aj ubytko je v ponuke. Takisto je tam kaplnka, kde sa dá mať cirkevný sobáš alebo potom civilný v záhrade.
Odpovedať
@eva_paulikova my sme tam kvôli tomu nemali svadbu že sme nechceli fake obrad, že zobrať sa inde a tam sa tváriť že je to reálny obrad 😊 mne to tam prišli dosť malé práveže mali sme 50-60 ľudí na svadbe ale tak potrebovali sme 15 izieb tak kapacitne to bol tiež problém
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?