Svadba v XXL Lipany

25. nov 201320

Nevestičky mali ste už niektorá, resp. plánujete svadbu v reštaurácii XXL v Lipanoch? Aké to tam je? Máme mať 130 ľudí a obávam sa čí bude dostatočne veľký tanečný parket... nemali ste nejaké ohlasy na to, ako varia?

 • @lewasa  ja som tam zatiaľ bola iba na plese...nevarili zle, jedine čo mi prekážalo bol parket...tam sú tie také malé kachličky a zle sa tancovalo na vysokých topánkach...🙂 a ľudí tam podľa mňa 130 vojde 🙂 a parket bude dostatočný 😃

 • jeeej ďakujem za odpoveď....no tie kachličky prekážajú aj mne, ale tak som z Lipian tak to mám celkom blízko a nechceli ani zálohu za sálu, aj to, že mi tam hneď navaria, že nemusím kdesi ešte kuchára zháňať...tak plusy prevážili 😃 ..hádam to nejako na tých kachličkách vydržíme, ja určite, lebo chcem mať celý čas balerínky 😃

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Prežite výnimočný svadobný deň v hoteli Yasmin Košice. Ponúkame aj romantický obrad pod holým nebom alebo netradičnú svadobnú hostinu v párty stane.
  Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
  Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
  Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
  Články od našich partnerov
  Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
  Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
  Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
  Archív článkov od partnerov