Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Nepáčil sa Ti víkendík strávený so svokričkou a lipou? :-D
Odpovedať
no to fakt vysiel,sobota beach a nedela manzelova spolocnost :-D a aj som sa dockala mojich horucav jeeee zboznujem to 8-) akurat co ma hneva,ze teraz robim skoro cely tyzden ,okrem piatku,ale makam aj v sobotu,a ja by som aj kazdy den chodila k vode x-) inak mame mravce v dome,uz ma s toho ide porazit,potvory,to je z tych omrviniek od maleho,uz sme to vsetko striekali a nic,mrchy ]-(
Odpovedať
Lucka: radšej by si išla so svokrom? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ha-ha-ha. vidím baby že sa bavíte. ]-( A ja chúďatko celý víkend som strávila sama. :-D
Odpovedať
Lucka: nebola si vo ZV? Sunny: aj my sme mali doma mravce-také s krídlami. Minulý týždeň sme museli v spálni strhať drevený obklad zo steny, lebo tam mali také hniezda. Monika: mohla by si mi doniesť v piatok kúsoček z látky, ktorá bude na mašliach? taký malilinkatý, prosím a aby som si ho mohla aj nechať |-|. Chcem ostatné deko zladiť farebne.
Odpovedať
Monika: nie v piatok v sobotu-na stretko :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Nie, bola som celý víkend v Stožku.Mala prísť marekova Lucia ale tá bola vo Zv lebo niečo oslavovali.
Odpovedať
Profilova fotka
Jasné Zunka že donesiem.
Odpovedať
Profilova fotka
Baby ja sa tak teším na sobotu že si dám pečenú klobásku. Mnamky mnam :-p :-p :-p No a samozrejme že aj na Vás. x-) :-D
Odpovedať
Monika: júj teším sa, že prídeš aj ty! No len dúfam, že ja budem schopná sa tam dostaviť :-( Lucka: a čo si robila celý víkend v stožku? opíš nám
Odpovedať
Profilova fotka
No tááák rano som vstala, potom som zapla PC a tak som zotrvala do obeda. Potom ma svokra zavolala jesť, potom som si lahla spať a okolo 17:00 som zase zapla PC a tak zotrvala do večera. No a potom som opäť išla uťahaná spať. Kto mi závidí tento namáhavý a vyčerpávajúci program? :-D
Odpovedať
Lucka: tak to bolo fajn, ja keď som sama zo svokrou doma, aj by som mohla spať, ale ja hlúpa, keď počujem, že sa blíži do nejakej susednej izby, tak si rýchlo sadnem, otvorím nejakú knihu, časopis, alebo telka, akože nespím. Mi je to také trápne, že ona varí obed, alebo niečo riadi a ja spím 8-( . A niekedy sa mi tak strašne drieme :-( Lucka a ty chodíš k nej na debat, keď pozerá telku, tak ideš ku nej a pokecáte?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Tak to Vám teda nezávidím. Ja mám svoju svokričku veľmi rada aj s ňou v pohodičke vychádzať ale bývať by som s ňou nechcela.. Ale samozrejme, že keby som nemala na výber, tak by mi nič iné neostávalo. Ale aspoň sa o Teba Lucka stará - keď Ti robí papať a tááák..
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja mám svoju svokričku rada. je to skvelá osobka. ;-) Ano chodím k nej na pokec a pozerame spolu telku, ale ked mna nebaví pozerať TV. Aj tak tam nič nedávaju, tak idem radšej hore k PC. Zunka ty si srandovná. :-D
Odpovedať
Lucka: sa mi nevysmievaj ]-( :-( Baby, ako ste mali pripravenú sálu, keď ste prišli z kostola. Výzdoba mi je jasná ( z fotiek), ale myslím, či ste mali na stoloch fľaše alko a nealko. Lebo ja budem mať bielo-zelenú vúzdobu - biele obrusy, návleky, zelené mašle + nejaké dekorácie a sviečky bielo-zelené alebo sklenené-číre, no a keď sa na stoly poukladá hnedá kola, modré minerálky, oranžová malinovka a ešte alko, tak to úplne naruší ten farebný súlad. Ale zase bude blbé, keď nebude na stole nijaká fľaša. Niektoré baby tu písali, že budú mať (a aj na niektorých fotkách som to videla) na fľaše nejaký osobitný stôl a tam to bude všetko pekne poukladané. Ešte minerálka by sa dala poriešiť - priesvitné fľaše a etikety, takisto aj nejaká vodka, alebo domáca, no čo také farebné nápoje :-( .
Odpovedať
Profilova fotka
zunka ja som to mala na stoloch. A poviem ti vtedy som to teda neriešila či sa to hodí alebo nie. Tiež som sa bála že to bude vyzerať hrozne ale vobec mi to nebilo do očí. A som rada že som nemala zvlášť stôl na to lebo ked sme mali tretí chod na zvlášť stole tak celý ostal tam. Ludia si proste nešli nabrať.
Odpovedať
ja by som si teda zobrať išla :-p ...............ups teda nie, lebo chudnem :-x
Odpovedať
Profilova fotka
zunka :-D :-D :-D . Ja teraz tááák velmi lutujem že som nemala tie návleky na stoličky. :-(
Odpovedať
tak, keď budete mať krštenie, tak si aspoň potom požičiaš od Moniky
Odpovedať
Profilova fotka
Vidíš to je super nápad. x-) A monika už rozbehla to čo spomínala?
Odpovedať
ja už mám u nej zarezervované, tak dúfam, že hej. Návleky sa už šijú, ale firma v akom štádiu je -to Ti neviem povedať.
Odpovedať
Profilova fotka
Firma už existuje. 2 týždne je už zapísaná v živnostenskom registri. Nemôžem ale o tom viac tu - "na verejnosti". Veď v sobotu Vám poviem. Zunka, ja som nemala fľaše na stole... Nechcela som to tam dať. V piatok sme sa pri ozdobovaní namakali a keď by som si predstavila, že sa na to majú buchnúť rôzne plastové farebné fľaše, tak mi bolo do plaču. Bála som sa ako zareagujú svokrovci /oni pochádzajú z Hriňovej/ - že stôl bez pitia a koláčov a hlúposti /proste tam sa musia prehýbať stoly/, ale nakoniec to pochopili a zobrali to v pohode. Dokonca už nechceli dať ani torty na stôl, aby sa nepokazil efekt :-D . Po prípitku som mala určených 3-4 ľudí /segru, švagra, sesterky, kamošky../, ktorý povynášali nealko a alká. Bála som sa toho, ale bolo to OK.
Odpovedať
Profilova fotka
S tými návlekmi to vyzerá ovela slávnostnejšie. Neviem prečo som bola taká hlúpa a dala sa od toho odhovoriť. ]-( A čo ešte vám treba vybaviť? Ci už tie hlavné veci máte?
Odpovedať
Profilova fotka
Tie návleky vyšli dosť veľa peňazí - ja by som ich tiež nemala, keby sme mali hostinu v divadle - ako sme mali mať. Potrebovala som nejako zachrániť miestnosť na Ovčiari, takže kvôli tomu. A keďže tam bolo oveľa lacnejšie menu ako v divale - nejaké peniažky ostali. A som rada. Veď aj ty si to mala krásne - aj bez návlekov. Segrička sa trošku "pohrala".
Odpovedať
Profilova fotka
Síce to bolo krásne ale tie návleky tomu dajú taký šmrnc. Takže sa teším na sobotu a aké novinky máš. ;-) Zunka je už zrejme na ceste domov. Ja ešte pol hod a tiež pálim. Ty dokedy dnes ťaháš, monika,
Odpovedať
Profilova fotka
Ja ešte ťahám, ale o chvíľku už idem domkov :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Monika to je hrúza. To máte fakt toľko roboty? Ja si to neviem ani predstaviť že by som bola celé dni v práci. :-S
Odpovedať
Monika, fakt nejak dlho robíš ]-( , ja som sa síce tiež doma nenudila (ešte som dorábala tortu). Idem pridať foto mojej skrini v spálni a ešte foto tej tvarohovej tortoši.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky ;-) , ste toho veľaaa popísali, kým som bola preč :-D . Takže stretko je v sobotu o...? Aby som mohla dať vedieť aj Janke, aby si to vedela zariadiť. Juuj, sa už tešííím veľmi na Vás a teším sa aj na to, že osobne spoznám Moniku ;-) ;-) ;-) . Lucka, ja klobásu radšej nie, nechcem riskovať, čo mi predajú :-x . Dnes mal drahý bujnú náladu ]-( a teraz ju mám bujná aj ja. Asi má svoje dni :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Bujnú je správne :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?