Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

22. júl 2014123400
  • dneeeees? neverím 😠 A ináč ahoooooooooooj

• ahoj tak rozprávaj, ako?

• ahoj máš super fotku som ta nespoznala 😉

• Sponzor fóra
  • to ako mne patrilo?

• uplne super ja sa ešte raz chcem vtdávať. super ráno o 7 som bola na účes potom sa maľovať a o 11 som šla na fotenie všetko vychádzalo dokonca aj počasie. Cez fotenie svietilo slniečko až príliš. No a pred odobierkou nám sprchlo trošku som stresovala lebo odobierka mala byť vonku. Ale ked došiel ženích prestalo . Tak sa aspon schladil vzduch 😃 . Užila som si to bey vačších stresov tak ako ste mi radili. Bolo fakt suuuuuuuuuuuuuper starejší bol geniálny aj kameraman a Gabika to ani nevravím.

• a už ste v novom byte?

• už mame aj kazetu včera nám ju priniesol je suuuuuper zasmiali smesa

• tak to je super že ti to všetko takto vyšlo. Bola si fakt krásna nevesta. Veru aj mne je luto že to už mám za sebou.

• ešte nie už len poslené úpravy dúfam že sa buýduci týžden už nasťahujeme konečneeeeeeeeee

• terauz mi písala jedna baba, že v Ikei ich sotva zoženiem, že teraz nie sú ani tam

• janka a kde zatiaľ bývate?

• dakujem lucka, teraz ked sme pozerali kazetu tak mi prišlo hroyne ľúto že už je potom ale som rada užila som si ten den maximálne ako sa len dalo nestresovala ( no len trošku pred odobierkou a ráno ked som vstala tak ma trošku bolelo bruško nervozita). Den pred svadbou sme boli s Ivkou a Monikou na Poľane robiť výzdobu zato im krásne dakujem

• ano vieme, Iwka spomínala, že ste tam boli zdobiť. Dúfam, že aj výzdoba je nafotená

• ja som tiež bola nervozna len do odobierka a potom to opadlo. Takže už možeme len v tichosti závidieť nevestičkám čakateľkám. Však zunka? 😃

• 😵

• Sponzor fóra
  • no zatiaľ bývame u mojich rodičov v Krnom, Michal ráno o pol 6 ide do práce ja riadim byt a potom pride o 4 Mišo z práce a ide makať do bytu takže u rodičov ani poriadne niesme. Ivka kričí z balkona aby som vás pozdravila

• ráno je Michal a poobede je už Mišo? 🙂

• a čo robí ivka na balkone??? 😃
    takže máte fakt nabitý denný program. Chudák michal z práce do práce. Ale ved to robí pre seba tak ho to hádam nezničí. 🙂 Fuuu ked si predstavím to riadenie čo čaká aj mna ... . 😒 😦

• to ano juj zunka závidím ti. 😉 Výzdobu určite bude vidieť na fotkách aspon dúfam. No tie čo fotili Ivka a kamoš Maroš už sú v PC je ich 1000. Tak po svadbe sme sa v nedelu celá partia kamarátov stretli a pozreli si ich.

• zunka nie to ja mám teraz chaos s tých mien ja som stále Fekiačová a na Micháleková nejak nereagujem 😠
    Lucka tak to ti poviem je to fuška riadiť a to som len provizorne upratala lebo sa ide malovať

• caute babule,dnes som mala virus tak sa mi nedalo prist a moj mangel zas spi-ale skusila som este raz zapnut pocitac tak tera sa mi to dalo,aj ked na zacietku ma to varovalo,ze mi moze pocitac explodovat 😃 -ani by som sa necudovala 😉
    -tu je dnes dost kosa a vietor,to asi preto,zer mam volno-inak sa nudim,maleho som dala spat,muz tiez spi,a mne sa nic nechce,tak idem kukat telku 😎

• sunny ja by som si na tvojom mieste tiež lahla spať. 😃
    janka tak s tým menom som si zvykala mesiac. a doteraz ked sa predstavujem sa najprv zamyslím a potom poviem hukelová. 😃

• baby kedy dáme dalsie STRETKO??? 🙂

• co tak na september???? 😉

• ja sa pridávam, no neviem kedy, lebo až do nejakého 25 septembra mám beznádejne plný program. No ale niekedy aj motiyka vystrelí, takže sa dohodnite a možno to pôjde aj mne.

Baby, neviete náhodou v ktorom albume som videla na oznámení také kreslené postavičky, ktoré sa strašne rehotali a vycierali zuby. Vlastne mali úsmev na celú hlavu. Chcela by som to asi na fľaše, no neviem to nájsť 😠 😞

• tak jedno by mohlo byť v septembri, to može byť kolaudácia u mna. Dovtedy to hadam stihneme. 😃 Ale nejaké v auguste aby sme videli jankine fotky. 😃

• ja budem na SK od 13.09.do 27.09.-tiez idem na svadbu 16,09.-na sintiinu,tak mozno potom ak sa bude aj zunke dat,bolo by to supis 😬
    -zunka sorry ale namam ani sajnu kde boli tie oznamenia 😴 😶

• sunny na september teda niečo dohodneme. aby si sa mohla konečne zapojiť aj ty. 😃

• ok lucka nechavam to vo vasich skusenych rukach 😉 urcite by bolo prijemne posediet si na kavicke s vami a vy sa budete starat o drobca 😃 zunka a iwus aj tak uz skusenosti maju 🙂 a ty sa snazilkujes ,tak dufam ze ta potom neodradime 😃
    xi xi uz sa tesim 😵

• mna už nodradí nič na svete. 😃

A ostatné baby sa kde podeli?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov