Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

22. júl 2014123400
  • monika a ja?ja som uz vidata 😃 sice este raz budem,mozem ich ja citat? 🙂
    iwus zatial zvladam,vlasy si poctivo farbum,aby mi nebolo vidno sediny z maleho 😃
    a ty co nove?uz poriadne zabyvana?
    svokra ma svadbu od zaciatku muza ved k poriadku 😉

• cavte babule 😎
    ake skarede rano,hnusne uprsane ,to preto.ze mam volno 😠
    maly uz spal trochu lepsie,ale aj tak sa budil zo 3 krat,ale som mu len kvapla do nosteka,a spal 😵
    dnes ma riadne sopliska,zelene ako hrach,a mu to tecie von,co je dobre 🙂 [sorry ze sa rozpisujem o soplikoch 😃 ]
    -idem dnes na nakupy [prisla vyplata]potrebujem segre narodeninovy present a Milesovi uz viem co-elektricku zubnu fefku z robotom-najlepsi darcek pre 3 rojcne dieta 😉
    -lucka vies mi napisat priblizne kde sidli ta kadernicka a ako sa vola,dik 😉

• sunny ta kaderníčka sídli na malej stanici. Prejdeš cez kolaje a zabočiš do prava. skoro na konci tej ulice su farby laky a nad nimi je to kaderníctvo. oproti je metal market. 😉

baby tak ja som bola včera u doktorky a podla nej som tak v 6 týždni. ešte musím na sono. 😵

• Sponzor fóra
  • jeeeej lucka tak uz je to oficialne,Gatulujem 🙂
    sa musite vsetci tesit,pockaj este sa to len zacne,ked ti zacne rast brusko,potom prve nakupy,prve babetkovske veci,izbicka 😉 ked to takto rozpisujem,mozno by som aj brala,ale ked k malemu vstavam v noci,vzdy si poviem,neopovaz sa,-ziadne dalsie dieta-ROZUMIES 😃
     tieto noci mi fakt muz pomohol,ja som ani nevedela ,ze bol s nim hore do 3.30 😦
    -ale na mne je ranne vstavanie,tak bezim pa a pekny vikend 😉

• Lucka, gratulujem 🙂 .
    Sunny 😃 , ale hádam to k šedinám nespeje 😃 .
    Monika, ok 😉

• Ahojte,tak ja som sem vela svojich dojmov pred svadbou nepopisaa 😉 ,nevedela som sa sem dako dostat,bolo toho vela.Ale uz t mame za sebou 🙂
    Lucik,gratulujem,musi to byt super pocit 😵 😵 😵

• Ahoj Mocarabia,
    bola si nádherná nevesta 😉 , fakt. Ako sa cítiš ako vydatá mladá pani? 🙂 Napíš svoje dojmy zo svadby, budeme sa tešiť? 😉

• Svadba samotna bola super,trochu organizacnych stresov pred,hostina uzasna.Mali sme zivu hudbu aj DJ,svadbili sme az do utorka,boli nam hrat na druhy den Sendrejovci-paradicka. 😵 😵 😵

• moca Gratulujem,fakt vam to obom velmi pristalo,ako sa citis ako vidata? 😉

• Dakujeme, este si to velmi neuvedomujem, v podstate nic sa nezmenilo, byvame spolu uz 2 roky, asi ta zmena pride s babatkom 🙂

• moca tak ešte raz všetko naj. Fakt nádherné fotky. velmi ti to pristalo. 😉

baby dakujem. 😵

• Lucka, gratulujem k tomu oficiálnemu oznámeniu, aj keď sme v to dúfali už skôr, ale takto na isto si to ešte nepovedala a teraz mám normálne takú hrču v krku, či čo 😉

moca, máš už aj svadobné foto v albume? idem kuk

• ty brďo moca, to je fakt perfektné....fotky sú.....no neviem nájsť nejaké vhodné slovo. Fotil Vás Rofo? som myslela, že Gabika.

• lucka, aj ja ti gratulujem.. 😵 Takze dlho uz urad prace nebude pocteny tvojou pritomnostou... 😉

• Dakujem,ano fotil nas Rofo,mali sme ho zajednaneho dlho a oplatilo sa.Fotili sme sa v pondelok po svadbe,ale bolo to super.On je zaujimavy clovek,taky bezprostredny 🙂

• Sponzor fóra
  • Ahojte, ako sa tu mávate? 🙂
    Moca, ako si to brala, to fotenie po svadbe? Bola to výhoda? 😉
    Zunka, tancovať sa dalo celkom v pohode.

• Neviem co myslis vyhodou?ale bol to jeden z volnych terminou ktore boli a nam vyhovoval 😉

• caute babule 😉
    iwus ty sa pochval,ako si nazivas vo dvojici 🙂 A co praca,nasla si daco?
    zunka ty si ako stravila vikend?
    takze ja som v sobotu mala mensiu oslavu,na narodky,aj ked ich este nemam 😎 treba zacat skorej 😉 ,isla som spat o 2 rano,trochu ma chytila choroba od drobca-inak ten uz druhu noc prespal celu klop klop 😬 ,a nedelu sme stravili zo svokrou a manzelovym bratom a jeho detmi. 😎 Potom vecer sme si dali kolacik a pozerali film,no a konecne sme si nasli cas aj na seba a to dokonca 2 krat 😵

• Sunny, ahoj. Ako si nažívam vo dvojici? Pomaličky si zvykáme na seba 😃 . Zatiaľ je to ok, raz za čas musím narobiť krik 😃 , ale ináč ok 🙂 .
    Robota? Zatiaľ žiadna a poviem Ti, že už dlho nevydržím. Začínam mať z toho mierne stresy, že sa mi nedarí nič nájsť. Keby som preto nič nerobila, nepoviem nič, ale snažím sa a...nič z toho 😞 .
    Tak Ti želám k prichádzajúcim narodkám veľa zdravia, šťastia, trpezlivosti pri Tvojich chlapoch a vlastne všetko po čom túžiš 😉 .

• dakujem iwus,este mam 4 dni,ale segra odchadza na SK tak sme to chceli oslavit spolu,potom este raz na SK,a potom zas v UK ,lebo ona ma 19.09 tiez narodky 😎
    To ti verim,ze musis mat stresy,ked muz stratil robotu v decembri pred vianocami,plus maly bol len 2 mesiace na svete-bolo to tazke obdobie a ja na materskej.A nie a nie nic najst.Ani teraz to neni ruzove,stale daco poriadne hlada 😐
    Neboj aj na teba pride len to nevzdavaj z hladanim 🙂
    Krik na muza,ten moj ho ma stale na dennodennom poriadku,niekdey sa namyslam,ze sa menim na fuuriu 😃

• sunny: víkend bol taký normál - piatok sviatok som riadila, v sobotu preteky ako vždy, v nedeľu sme skladali komodu do spálne a potom trochu grilovali.
     A ináč náš Samko je tiež chorý - horúčka, kašel. Švagriná je tiež chorá a brat tak isto a ešte k tomu ho budú operovať - na tvári mu niečo nariastlo 😞 . Takže vôbec nie predsvadobná nálada.

• hmmm to ma fakt mrzi 😞 ale do svadby sa to urcite vsetko vylepsi a ty si uzijes svoj velky den D 😉
    to aj na SK je take mizerne pocasie,brrr vcera akoze aj zasvietili slnko ,ale nie nadlho,tak by som skonstatovala,ze je po lete 😢
    To co myslis,ze bratovi daco na tvari narastlo????Ako bradavica,alebo znamienka? 🤔

• ahojte babulky tak ja ešte tvrdem v práci. dnes mi bolo riadne zle a to som sa musela od... do D. Nivi. fakt nič nestíham a to by som si mala užívať pociť že som tehotná. 😞 Ja som ani na sono dnes nestihla isť. no prosto fasa. 😦
    normalne zvžujem že dam vypoved lebo ak by sa nieco koli tejto sprostej robote stalo tak by som si to neopustila. tak ahojte ja idem ešte makať.

• Ahoj lucka,moje chuda,mas toho teraz vela,.mozno by si mala poziadat o nejaku easy robotu,povedz ze ti byva teraz velmi zle a citis sa unavena,ved musis mat dake prava 😬 hlavne sa neprepracuj a davaj si na seba pozor 🙂

• v sobotu som bola na svadbe a moj organizmus sa s toho ešte nespamätal. 😒 tak hadam preto mi je tak zle. naštastie negrckám aj ked dnes som mala počas cesty utom na mále. 😛 Snažím sa byť kludna ale ked ono to jednoducho nejde. ked vidím ako kazdí nervozne pobehuje tak som aj ja nervózna. 😦 a k tomu mi vobec nechutí jest a to už nehovorím o pití. Bojim sa aby to malickemu neuškodilo. ale ked ja mam akoby hrcu v hrdle a nic tade neprejde. 😒

• Luci, musíš jesť a piť! To nie je sranda! Aj keď na silu ale musíš. Hádam nechceš ísť na infúzie do nemocky 🤔 !!
    Ja len teraz odchádzam z práce... 😐 Čafte..

• Luci,ako hovori monika,musis sa snazit a mysliet na male,prve tri mesiace su najhorsie,ale potom to bude 😉 😉 uz OK,Vytvor si pozitivne myslenie a hovor si,ze nic sa ti nemoze stat,bud kludna,vyrovnana.Ked nieco nestihas v praci havor.si no a co.Moj manzel to tak robil je v praci nespokojny ale uz vie,ze keby daco tak ma navyse nad vsetkymi,polozi pracu a ide!
    Luci teraz si dolezita Ty a nie stres okolo,ked chces chod sa prejst aj po chodbe v praci a na kazdeho kasli 😵

• Lucka: tak čo si dnes papalo a pila? pekne nám tu napíš rozpis! dáme na Teba pozor.
    a Monika, ty sa tiež neprepracuj - to musíš mať plal 100 000,-, keď si stále tak dlho v robote? A prečo tam nezoberú ešte niekoho ďalšieho.
    Moca: vy ste kde teraz vo ZV alebo CZ?

• Od soboty sme boli spolu v Rakusku,ja som tu ostala a manzel isiel do CZ,pride opat v piatok 😞 ,behala som tu po nemocniciach,chceli si ma tam aj nechat ale odmietla som 🤔

• moca a čo Ti je? niečo mi ušlo ? 🤔

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov