Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

22. júl 2014123400
  • Janka, neboj, ja som len srandovala 🙂 . A môžeš byť rada, že má rád poriadok 😉 . Môj ho nemá rád vždy, len keď je vzduch čudný 😃 .

• ivka a moj nikdy. 😃 takže si aj tak na tom lepšie.
    no ja sa chystám piecť. už sa na to velmi teším. takže ak by mi tie koláce vysli tak nejaké donesiem. 😃

• no ja sa tiež chystám piecť ale ako poznám moju maminu určite ma zásobí a už nebudem musieť piecť aj tak dobre (mám sprostu rúru) musím spracovať mužíčka aby sme kúpili novú. 🙂 ale ak sa mi niečo vydarí určite prinesiem

• Sponzor fóra
  • Lucka, ale nieje to tak často, tak sa nemám ani ja čím chváliť 🙂 . Teraz som mu práve písala, nech načistí zemiaky a aj porajbe, či postrúha 😃 , lebo že idem robiť haruľu. Tak ma prezvonil, tak to platí 😵 . Som rada, že počúva 😃 .

A ozaj babenky, čo sa chystáte piecť, keď sme už pri tom? Ja asi všetko nepečené 😃

• ja grilažove rezy to má Michal hrozne rád, kremešku, medovníky, nepečenú čokoládovú roládu a ostatné uvidím

• Aahojte! Tak vy už vypekáte vianočné dobrotky? Už ste začali robiť aj vianočné upratovanie? Ešteže máme všetky nové bytíky, tak toho nebude až tak veľa. 😃
    Babky, ja mám 22.12. firemný vianočný večierok, takže určite neprídem.

• dobré ranko. monika tak ty dáš prednosť vianočnému večiarku pred nami? krááááasa. 😃

ja sa chystám piect uliky /no tie sa vlastne nepeču/, karamelové košíčky, rumobé tortičky, mačacie oči, a ešte jeden nejaký. 🙂 juuuj už sa na to teším. 😵

• dobre ránko, Lucka tie karamelové košíčky vizerajú dobre nevieš naspamäť recept? 😉

• janka ha ha ha. 😃 ja neviem naspamäť ani recept na bublaninu. 😃 ale možem ti ho poslať, ked si ho donesiem od mami. 😉

• dobre dufam že to nieje nejak zložité 😃. Ja rada varím ale piecť to nemusím 😬

• http://www.callme.nm.ru/  Lucka do linku napíš svoje meno 😉 a nehaj sa prekvapiť

• dobrééé janka. takéto potešenie hned z rána. 😃

nie je to zložité. to len vo formicke napečieš tie kosíky a potom dáš do mich tu plnku a posypeš niečím. my to robíme tou farebnou ryžou, či ako sa to vola. 😃

• dobre že to nieje zložité aby som to zvládla 😃 a ako stromček ste sa s mužíčkom dohodli akej farby bude? či ostáva farebný.

• ostáva farebný. aj ked stale spekuluje a už by pristal aj na taký ako som povodne chcela. ale teraz ked už máme nakupene gule ma smolu. nemal trucovať. 😃

• Budete večerať sami alebo so svokrovcami. My sami a potom po večeri a po rozdaní darčekov pôjdeme pozrieť mojich rodičov a svokrovcov až nikedy v týždni

• Sponzor fóra
  • no my so svokrovcami. a k tomu ešte svokrin otec, ktorý žije u nich a ešte svokrov brat. 😠 takže idylka jak vyšitá. 😞 mlaskajuceho a sŕkajuceho starkého by som ešte prežila ale toho svokrovho brata nie. on je strašný čudák. nemá to v hlave v poriadku. ja sa ho normálne bojím. ma taký divný pohlad. 😒

• fuha tak to ti nezávidím a keby ste večerali sami a potom ked sa napapáte išli ku ním 😃 to by asi bolo divné.
    Mne zase bude chýbať naša večera rodičia, súrodenci a starkovci bolo nás pri stole 8 ale bola to krásna atmosféra teraz len dvaja bude mi to pripadať veľmi divne.

• janka tak radšej dvaja ako s niekým koho nemusíš. 😞 no keby sme boli sami a o poschodie nižšie svokrovci bolo by to asi čudné. ale toto su posledné vianoce kedy je to takto. o rok už budeme mať bábo a tak budeme len traja a najradsej vo zvolene. mne bolo luto svokrovcov aby neostali sami ale ked je tam starký a svokrov brat tak ich je dosť. 😠

• a nemôžete ísť do Zvolena, ked bude u svokrovcov starký aj svokrov brat

• teraz už nie. už sme sa dohodli že budeme v stožku ale to že tam bude aj svokrov brat som sa dozvedela až cez víkend. 😞 akosi sa nikto neunúval ma s tým oboznámiť. možno som sebecká že ho tam nechcem a on by bol sam ale nepomožem si. 😞 on vraj na vianoce chodí k nim a na silvestra k dalsiemu bratovi ktorý býva oproti. Tí budu na vianoce len traja tak by si ho mohli zobrať a ja by som radšej strpela veceru s ním na silvestra. 😠 ale nie ja ho musím mať na vianoce. 😦

• tak to ti verím že sa ti nechce takto stráviť vianoce no pomysli si že budúce vianoce už budete sami aj s drobcom 😉 .

• ahojte babule,
    celu vikend az do dneska nam nesiel internet 😐 ,tak abstaaak 😃
    tak vy uz vianoce,co?jaj ja sa uz tesim,malemu som uz krasnu knizku kupila,kde stlaca gombiky a spieva od Disneyho 🙂
    v nedelu sme isli mna prechadzku do Stamfordu,maly mal papuce ale bolo sucho,tak ja ze skusim s nim chodit,no to bolo super,maly sa len za jednu ruzcku drzal a pekne chodil,obcas sam,tak sme mu aj hned kupili prve novucicke baganzde 😵
    -vecer dam aj dake nove obrazky na modr.konika v novych topkach 😉
    -inak muz ma uz dlksie stve,len pride domov z prace a hned ide do studia,alebo na gauc spat,alebo hrat sa na eboxe 😠 ,stale ho musim prosit ci vobec maleho okupe a stravi s nim aspon tych 20 minut 😐 ,uz zacinam byt zla,a naladova,lebo on ma vzdy dake vysvetlenie,........uz chcem ist domov na SK ,a sa vyhrazam za sa nevratim 😦

• janka no len aby. 😠

sunny tak tvoj drobec už chodí. tak teraz tvoje chrbtica dostane zabrať. 😃

• to hej,ale ratam,ze zachvilu ma uz pri tom nebude potrebovat,a o mesiac pridu na pomoc nasi,potom ja pojdem na SK tak sa obavam,ze si syna ani neuvidim 😃

• aspoň si trochu oddýchneš. 😃

• no jasne,a ty sa ako mas lucka?
    drobcek poslucha v brusku?moj zboznoval ked som dala vanu,vtedy kopal o sto sest 😃 ,v kolkom si teraz tyzdni?

• Ahojte dievčatá 🙂 ,
    mám pre Vás jeden pozdrav od Gabiky a špeciálne pozdravuje nastávajúce maminky 😵 . Pýta sa, či je všetko ok 😉 .
    My tiež ešte nevieme ako ideme večerať, ale možno sami dvaja a potom po večeri pôjdeme k našim a svokrovcom 🙂 . Ale ak bude brat v robote, tak asi budeme u nás, ale neviem, či mi to môj schváli. Ak nie, budeme každý zvlášť a stretneme sa po večeri 😃 .
    Monika, tak to ma mrzí, nechceš prísť radšej k nám 🙂

• Ahoj Ivka to Peťo bude na štedrý deň pracovať fuha to by som nechcela 😬
    Inak ako sa máš zhánaš robotičku či si si teraz pred sviatkami dala pokoj 🙂

• Janka, ešte neviem, ale tam je to možné. Už ani nepamätám, kedy mal naposledy voľný víkend.
    Janka? To je čo za otázka? 😃 Ja hľadám stále, stále posielam životopisy a v piatok mám tiež jedno stretnutie 🙂 , takuvidím. Už som aj úlohy odovzdala, tak som zvedavá, či sa im budú páčiť 😬 .

• ahoj ivka. dakujeme za pozdrav.

sunny ja sa mám v pohode. malé si pomaličky kopká. je to super. 😵 teraz som v 19tt.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov