Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

22. júl 2014123400
  • Mne je jedno len aby ste s ňou neutekali v pondelok v noci. 😃
    Myslím si však že nie že bude v pohode.A ty nebudeš mať malého?

• Dúfam, že nebudeme utekať. Ale myslím aj ja, že nie, ale vieš, nikdy nevieš, čo sa môže v hlavičke zrodiť 😃 . Tak si to zariadim, aby som ho nemala 😉 . Včera som volala Mitterovi, nedvíhal, potom som na to zabudla, tak skúsim aj dnes 😵 . S Jardom už ok?

• Lucka, vsetko najlepsie k meninkam, hlavne vela, vela zdravicka pre teba aj babatko... 🙂

• Sponzor fóra
  • Toho Mittera vybavuj je najvyšší čas.On býva často obsadený. S Jardom ok.

• Adka, on robí ešte? Okolo 4 mu crn 😉 . No dúfam, že bude ešte voľný 🙂

• Ja neviem či robí ale sa mi zdá že otco vravel že robí v závode.No neviem naisto.

• ahoj dorka,ako sa dnes mas?
    iwus ip,ale dont worry.....som sa rozpisala zas 🙂

• Sunny IP 😉 ...
    Adka, aj mamina spomínala, že robí. Ale teraz asi ešte nebude dostupný, však?
    Janka, nie si tu náhodou? 🙂

• Skús mu zavolať večerom.A ozaj skade máš číslo 😉

• Mala som ho v telefóne a ani som o tom nevedela 😉 . Dúfam, že je správne, ale včera zvonilo 🙂 . Dnes chcem volať za výsledky, ale neviem sa odvážiť, nejak sa bojím. Vo štvrtok ideme, nezabúdaj 😉

• Jeej ozaj,počkaj ale nie zajtra.Na budúci štvrtok nie? 😒 A o koľkej?
    Aj ja musím zavolať o výsledky ale až v piatok. 😃
    Neboj sa ja nemám vôbec strach zavolať. 😉

• ivka krásne prianie. dakujem. aj dorke. 😵

• lucka ides aj dako oslavovat?zeby detske sampanske? 😃 ale nieee jeden pohar neuskodi 😉

• ahoj Ivka o pol siedmej tak dojdeme na pol 7 ak by sa niečo zmenilo zavolám 😉

• Ivka idem pomaly končiť lebo idem do Detvy,ocino ide prepisovať auto k policajtom. Idem s ním 😃
    A ozaj idú chlapi v sobotu niekde hrať? 😐

• Sponzor fóra
  • Adka, áno až budúci štvrtok to ideme 😉 . No jasné, že hrajú ale v LC so Sabinovom, to by si mohla ísť aj Ty, hmmm? Prosííím 😉
    Janka, ok, čakáme Vás 😉 . Dúfam, že nezmeníte nič 😉 a prídete 🙂 .
    Lucka 🙂 .

• sunny kupila som čerstvé šampiony a chcem ich vypražiť a pripraviť večeru. a dám si radsej len kofolu. ale nalejem si ju do pohára na červené víno nech mám dobrý pocit. len neviem ako to stíhame lebo ideme ešte do Bystrice do toho nového nákup. centra a dnes robím do pol 5. ale o štvrtej zdrhám. ale psssssst. 😶

• Možno pôjdem 😉 teda ak budem mať ako a ak nebude veľká zima zoberem aj Nicole.

• Adka, super. A mohla by ísť veru aj Nicole, aspoň by sa pobavila 😃 . Ešte sa dohodneme, ok?
    Lucka, mňam šampiňóny 😛 . Dala by som si. Ja som ráno vybrala z mrazničky mäsko, ale ešte neviem, čo budem robiť z toho. Mám chuť na detviansku náturu 😛 .

• Ivka tu máme zajtra na obedik mnam už sa teším 😛

• Janka, Vy máte samé dobré obedy 😛 . Ty si doma už robila DN? 🙂 Že ako ju robievaš Ty? 😉

• Nikto nikde? 🤔

• iwus ja som tu,ale chovam drobca,tak len citam...napis daco 😃

• V jeden pekný deň.....ľúbili sa a žili až kým nepomreli 😃 😃 😃 . Tak maličkému prajem dobrú chuť 🙂 . To "moje" dieťa spí, ale nech si pospí, ja som len rada 😬 , keď môžem byť tu 🙂 . Ináč, pomaly je tu už tma a to sú nie ani štyri hodiny 😦

• hmm tu su len 3hod. a tiez sa schyluje
    -moj muz asi dostal rozum a zacal patrat preco sme platili u zubara a ide tam volat
     🙂

• Tak držím palce, nech bojuje za Vaše práva 😉 😃 .

• Tak idem už aj ja 😉 , zajtra sa tu snáď ukážem 🙂 ...
    Pekný zvyšok dňa 😉 , papa

• ahoj macka, dnes sa mam celkom fajn az na prisernu bolest hlavy...to toto pocasie...bola som dnes nakupovat darceky pre draheho... 🙂
    lucka, v BB uz je Europa otvorena?ako to tam vyzera?da sa tam dobre nakupit?

• dobre ránko, dorka áno Europa je už otvorená je to tam pekné len je dnu hrozne ale naozaj hrozne teplo. 😛 Čo sa týka obchodov je to dosť veľké ale myslela som že tam budú nejaké zľavy a nič 😞 Nemajú konkurenciu tak si to môžu dovoliť.

• dobré ranko. ja som uplne hotová. včera sme z nákupov prišli domov o 22:30. ale konečne mám suknu. jupííí. 😵 a nakupila som si aj veci pod stromček takže som spokojná. 😵
    Janka včera tam už nebolo hrozne teplo, iba trochu. 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov