Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko babuľky tak Lucka ako ste dopadli už som nedočkavá videli ste pohlavie drobca.
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ranko. janka ano, videli. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no a čo nenapínaj ma :-( počkaj typnem si bude to dievčatko
Odpovedať
Profilova fotka
janka tvoje tipérske schopnosti nestoja za vela. :-D bude to chloooop. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
uppps... typérske... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeeeeeeej tak to gratulujeeeem to preto tie kopance bude futbalista. :-D No typovanie mi nikdy nešlo :-D A mužiček ako určite bol dojaty a prekvapený
Odpovedať
Profilova fotka
on chcel chlapa takže sa mu to splnilo. :-D dokonca sme sa predbežne zhodli aj na mene. bude to zrejme lukáško. x-) a hned mu zacal plánovať kariéru futbalistu. a s mojim otcom sa potom celý večer bavili akú futbalovu loptu kupia a ako pojdu spolu ma MS v hokeji ked bude ma Slovensku. to vraj malý už bude mať 4 roky. :-D takže asi tak. by som sa smiechu nezdržala keby raz malý zahlásil že chce hrať na klavíry a nejaký futbal mu nič nevraví. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to by bol asi šok pre ocina a starého otca mať nejakého" fidlikanta" namiesto futbalistu :-D Aký to bol pocit vidieť drobca a bol dnu s tebou aj manžel?
Odpovedať
Ahojte. Lucik blahozelam, ze sa hanblosko konecne ukazal :-) a som aj rada, ze moj typ vysiel :-) Odporucas ten Hlohovec?
Odpovedať
Profilova fotka
arim určite ano. dr. bol stašne milý a trpezlivý. ved skoro hodinu skumal čo to drobec skrýva. všetko nám poukazoval a pomeral. vytlacil spustu fotiek a máme aj DVD-čko s videom. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka tak potom foto pridaj do albumu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jajus pridám ale až z domu. tu nemám scener a tento cárach neprehráva DVD-čka. ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak to sme dve čo maju v práci cárach to to moje monštrum nemá ani zapínanie len nejaký prirobený dzindzik, tak fotočku si pozrem až zajtra. Inak ako v práci ja sa nudím dnes som tu sama tak ako vždy trhám sa od práce :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som aj mala čo robiť ale nechávam to na pozdejšie. nejak sa neviem rozbehnuť. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som hrozne, hrozne unavená nič sa mi nechce ešte že idu tie sviatky :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, super! Aj Vám maličký zakýval? A čo robkal? A na koho sa podobá? :-D
Odpovedať
jee lucka dalsi chlopisko :-) gratulujem no musime si pohnut na tie baby,ale fakt sa mi zda,ze kazdy chlapcekov rodi,asi maju sezoonu :-D vcera mi muz hovori,ze ked este nechcem druhe,ci si nekupime psa? 8-) skoro som odpadla,hovorim,ze ked si dieta naucim cikat a kakat do nocnika,tak to hadam aj so psom zvladnem tak potom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale vážne rodia sa sami chlapčekovia tá baba čaká asi na mna :-D Sunny to aby si nevišla z cviku preto toho psa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Monika celú ručičku mal strčenú v puse nie len palček. počas toho uzv kopkal. bolo srandovné vidieť malu nožku ako kope a zaroven citik kopanec. :-D ručičkami velmi nerozhadzoval. jednu mal stale na hlavičke akoby sa tvaril že ma vela starostí a druhu celu strčenú v puse. ale poviem vam pusu má teda riadnu. hlavne vrchnu peru. to bude mat po mojej sestre. :-D sunny dakujem. x-) janka ty chceš babu?
Odpovedať
aj ja som chcela babu,ale mam chlopa,no co narobim.... :-D raz sme sli do obchodu a som mu sklusila,taky ruzovy klobucik,no bol na spapanie,vazne jemu sa hodi oboje :-D ale mam z neho chlapiska...baba hadam este pride 8-) lucka veru ze to bude fudbalista,ked tak vykopava...lukasko je pekne meno ;-) jajus do toho,potrebujeme tu dievku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
teraz by som sa potešila aj chlapcovi :-( ale asi babu
Odpovedať
ved to nechaj na nahodu,aj tak si myslim,ze to neovplyvnis ;-) ,stane sa co sa ma stat,ty sa o to mozes len viac snazit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru toto je jedna z vecí ktorú neoplyvníš. aj ja som chcela babu ale rovnako sa teším z chlopa. :-D len aby už bol apríl a ja sa s ním mohla tešiť. jajuš neboj tvopj čas je už blízko. :-D ja verím že po novom roku nam oznámiš tu krásnu správičku. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no uvidíme pokračujeme tak ako si odporúčala :-D tak uvidíme. Bola som na preventívnej prehliadke všetko je v poriadku akurát mi povedal že každým dnom príde ovulka tak sme presnažilkovali celý víkend :-D Ale nehávam to na prírodu ked to príde tak to bude tu, idu vianoce tak sa odragujem a oddýchnem si od stresov v práci
Odpovedať
Profilova fotka
janka to je najlepší recept. x-) žiaden stres a pohodička. :-D tak len takto pekne pokračujte. mám s vás radosť. :-D :-D :-D
Odpovedať
to obdobie snazilkovania je super....a tehotenstvo bolo pre mojho muza jedno z najkrajsich obdobi nechraneneho sexu :-D ;-) aspon daka vyhoda,popri bolesti chrbta,a rannej nevolnosti atd... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja rada spomínam na to obdobie snaženia sa. aj ked netrvalo dlho bolo to super. :-D
Odpovedať
no a najlepsie ked sa ani nesnazis :-D ,ako mi,a mame 14 mesacny nesnazilkovany vysledok 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved práve to je dar ked sa nemusíš snažiť a šup podarí sa. Ja si myslám že keby som nejedla HAK tak už by som bola tehuľka no spravilo to svoje. Iked nemala som nejak prevrátené hormony po vysadení tušim 2 mesiace som mala oniečo dlhší cyklus ale inak nič.
Odpovedať
Na kazdeho to posobi inak jajus,napr.moja segra vysadila a snazila sa o babo skoro rok.Ja som tiez vysadila,nesnazila sa o babo a je tu.Nikto otehotnie aj cez tabletky,takze fakt je to individualne,s tym sa netrap.Vsetko ma svoj cas,ved sa snazite este len kratko,doktorka povedala ze je vsetko ok,tak si to uzite,ved ono to pride :-) Dorka ty tu nie si?a iwuskaaa? Mate dake plany aj na silvestra babule?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?