Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

22. júl 2014123400
  • ahoj zunka,aj ti prajem skore uzdravenie,a plno pozitivnej energie,myslim na teba 🙂
    mne je tiez uz konecne lepsie,asi zaberaju tabletky na ten chrbat,ale aj tak som si uz nasla na nete kde idem chodit na jogu,pre istotu,verim ze to trochu pomoze a v nedelu plavanie 😵

• Ahojte baby. 🙂
    Zunka-aj ked sa velmi nepozname zatial-prajem Ti skore vyliecenie. Viem, co je to rozrezané brucho, mna tiež minulý rok operovali na brucho a týžden som chodila zohnutá ako paragraf a este mesiac po operacii som nedokazala nic zdvihnut zo zeme....
    Uwuska-pisem do IP. Na stretko mozete so mnou ratat.....dajako sa do dt dostavim.....aj ked to nemám zrovna cestou 🙂 a hadam príde aj tvoja kmotricka Adka 🙂

• Ahoj Zunka, fajn, že už máš za tým. Teraz sa rýchlo rýchlo daj do kopy, aby ste mohli začať snažilkovať. Držím palce. Bola si dnes na sone? Čo Ti povedali?

• Sponzor fóra
  • Ahojte.Tak Zunka aj ja sa pripájam a prajem ti skoré uzdravenie a hlavne to aby si čoskoro zavítala opäť do nemocnice ale na pôrodnické oddelenie 🙂 a bolo všetko tak ako si praješ.
    Stretko zatial z mojej strany platí,dufam že mi do toho nič nevbehne. 😃

• Ahoj Adka, ako sa mas? Mala poslucha dnes...? 🙂

• Ahoj Suzit.
    Jooooj dnes je zlatá,kým som varila tak mi povytahovala všetky veci zo skrini (jej veci) a obliekla si taký pekný jarník čo už má kupený,nové topánočky,a k tomu skombinovala zimnú čiapku.Všetko o číslo väčšie ale obliekla sa.Keď som ju videla tak som sa musela len smiať,iné sa ani nedalo.Ale inač dnes sa s nou dá,teraz spinká a maminka surfuje.
    Ty ideš na to stretko?

• Ano, idem. Ak sa nic nepredvídavé dovtedy nestane....

• ahojte. takže aj pre mna stretko platí. dufam že dovtedy zase neochoriem. 😞

zunka držím palčeky nech si čoskoro fit a dufam že ta už cakaju len same príjemne veci a to zle už mas za sebou. 😉

ja som dnes behala po lekaroch. cukor nasťastie v poriadku ale o 2 týždne znovu. vraj som rizikova skupina 😠 no a potom som bola v poradni a dr. ma chcela nechať až do porodu na PN. čo som samozrejme odmietla lebo musim dokončiť uzavierku. a hned mam zapis že odmietla PN-ku. 😠 v piatok idem po vysledky krvy a ak sa preukaže nejaký nalez tak od pondelka ostavam doma. takže by bolo dobré ak by to stretko bolo lebo potom neviem kedy sa už vyhrabem z domu.

• Na sone to bolo našťastie v poriadku zatiaľ. 3 mesiace budem dostávať hormonílne injekcie a potom sa budeme snažiť a snažiť a snažiť a.....

• Ahojte 😉 ,
    Zunka, teším sa s Tebou, že je všetko ok. Prajem skoré uzdravenie 😉 .
    My sme dnes boli na fare zahlásiť sobáš. Bola som veľmi milo prekvapená, že to išlo tak hladko aj napriek tomu, že drahý je len krstený evanjelik. Nebola som si 100% istá, či nám sobáš povolia, ale kameň zo srdca mi odpadol 😵 .
    Zunka, Monika, prídete na stretko??? 😉

• ahojte,
    sunny6: maly ma 8 mesiacov. neskora odpoved, ale predsa.
    my sme teraz taki rozbehani medzi zvolenom a krompachami, momentalne sme v poprade 🙂
    ale od zajtra zase vo zvolene, tak sme cestovatelia, nech si aj stari rodiacia uziju, no nie? 🙂

• Luci a prečo Ťa chcela nechať do pôrodu na PN?
    Zunka, fajn, že na sone to bolo ok. 🙂
    Iwuš, mne sa nedá 😞

• ahoj moni. už tretí týžden sa mi vracaju teploty. chvilu mam pokoj ale potom prídem do práce a zase ma to chytí. proste sa zdržiavam v prostredí kde nemam sancu sa vyliečiť. 😠 a ze to nie je sranda pre babo. tak čakam do zajtra a ak budem mať v krvy nejaký nalez tak musim na PN. 😞

• Tak by Ti bolo najlepšie ostať na PN, vykašli sa na robotu, nestojí to za to. Čo sa tam teraz u Vás deje? Ešte stále sa prepúšťa?

• ahojte.

ja na stretko pridem.
    pojdem vrbakom o pol 6, takze nieco po 6 som v pizzerke.
    Tesim sa 🙂

• Sponzor fóra
  • baby ahojte,
    tak sa tesim zajtra na stretko.Ked to tam ratam -tak nas asi viac ako päť nebude.... 🙂
    Iwuska-super, že ste tu faru takto dobre vybavili. A kde budete mat sobas?

• moni teraz to len začne. zajtra sa luci riaditeľ. a potom su na rade radovi zamestnanci. našťastie mna by sa to už nemalo týkať. 😬
    ved ano mozem sa vykaslať na prácu ale až od pondelku. dnes a zajtra si všetko pekne dorobím a možem v klude odísť. ale zrovna na PN sa mi nechce. jednak koli prachom, ktoré sa nam teraz zídu a hlavne ked jediny príjem je ten moj a po druhé koli vychádzkam. budem uplne odrezana od sveta a potrebujem ešte tolko veci nakupiť pre drobca. no ved uvidim ake budu zajtra vysledky.

skoda že sa ti neda prisť na stretko. 😞

• To Ti verím, peniažky sa zídu.. Veď ak budú dobré výsledky a budeš sa lepšie cítiť, tak možno nebudeš musieť ísť na PN. Aj mňa mrzí že sa mi nedá - hlavne kvôli Tebe - ak už ostaneš doma, tak už Ťa ani neuvidím s bruškom.. 😞 . Budeme ešte musieť zorganizovať stretko, keď už budeš na materskej, to budeš mať povolené aj vychádzky. Už si sa rozhodla, kde ideš rodiť?

• moni rodiť budem s najväčšou pravdepodobnosťou vo zvolene. všetci ma nakoniec ukecali a mam tam krstnu ktorá povedala že príde aj k porodu ako sestrička tak aj ten prístup bude snad lepší. ale strasne by som chcela tú nadstandardnu izbu tak len dufam že ked budem rodiť tak bude volná. 😃
    jasne ked budem už na materskej tak dame ešte jedno stretko. dufam že už aj so zunkou. 😵

• Ahojte, takže súhrn stretka: Lucka, Ja, Arim, Sizit, Adka 😉 . Dúfam, že Vy prídete? 😵
    Suzit, áno sobáš budeme mať v kostole v DT. Veď zajtra pokecáme, už sa teším. O koľkej presne? O piatej?

• a co janka? ta nepríde? 😞

• Ahojte.
    Lucka - vo ZV na pôrodnici a aj na gynek. "Jiske" sú sestričky a doktori veľmi milí, fakt. Myslím, že budeš spokojná a sú tam oranžové obliečky na paplónoch a vankúšoch a oranžové steny. Pekne to tam vyzerá. Ja som si to teraz obmrkla. A vlastne som si vyskúšala aj cisársky rez, ako mi povedal doktor.

Na stretko určite neprídem. Nemôžem nachytať žiadnu chrípku a mám problém výjsť po 10 schodoch a sedieť viac ako pol hodku, takže určite teraz neprídem 😐 .

• zuzi dik za info. ty sa len pekne zotavuj aby si bola fit na dalšie stretko. 😉 dufam že do mojho porodu sa stihneme ešte všetky stretnuť. 🙂

• ahojte baby, takže dnes o 17.00 v pizzerke je to stretko. 🙂 😃 😵
     Ktorá z Vás z blízkeho okolia tam bude prvá? Ja prídem zo zv busom okolo 17,10 - 17,15. Tak dufam, ze uz nebudem prvá..... 🙂

• suzit ja byvam v stožku co je blizko DT takže by som tam mala byť načas. neboj ak sme sa dohodli na 17:00 tak tam budeme načas. 😉
    tešííím sa. 🙂

• Lucka, aj sa na Vas vsetky tesim.....konecne sa zoznamime osobne a aj pokecat sa da lepsie, ale len cez pc 🙂

• veru poklabosime a dame si pizzu. mnam. na tu sa tiež teším. 😛 😃

• tak pizzu to ja mozem kedykolvek.....uz teraz som hladná. Dufam, ze tam robia dobrú, nikdy som ju tam este nejedla.

• nie taku dobru ako vo Zvolene ale da sa zjesť. juuuj aj mne už teču slinky. 😛 a to som donedavna nemohla pizzu ani citiť po tom čo som ostala tehu. 😬 našťastie sa to dostalo do starých kolají a pizza je opäť mnamky. 😃

• ahojte kocky,tak nech vam stretko vinde,dajte si aj za mna-ja som na diete 😃
    Inak oznamujem dalsieho chlapa,podla ultrazvuku ma sintia chlapceka,pravdepodobne Jakubka 😵
    Tento rok je fakt plodny na chlapov,moje 2 tehotne kamosky porodili,jedna 2 2,5 tyzdna dozadu druha 6 dni dozadu a obe maju chlapov 😬
    To sa radsej ani tento rok nejdem pokusat o dalsie,kedze teraz by bodlo dievca 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov