Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj sunny, tak sa Ti blíži dovolenka - ako Ti závidím, v dobrom, samozrejme. :-) Ide s Vami aj malý? V Španielsku,hmmm, to si užijete s mužíkom more, slniečko, budeš krásne opálená. September sa veru blíži, až mám zimomriavky, keď si spomeniem, že za chvíľu je to tu. Ale myslím, že nejaké veľké stresy nebudú, pomaly chystáme a škrtáme zoznam.......
Odpovedať
ahoj suzit,maly ide s nami len na SK,ale do spanielska ideme len mi dvaja 8-) je to nasa svad.cesta :-p no veru sa ti to bliiizi,tak si aj tie pripravy uzi,a aj ked sa hovori ze nestresuj,viem ze je to tazke,chces aby to bolo vsetko tip top,tak mas starosti o je normalne,ale aj tak take it easy
Odpovedať
Profilova fotka
baby mam novú a kránu správu. Naše zdrave a krasne stastie NATALKA je uz s nami. 31.5.2007 13:40hod, 2600g, 48 cm. x-) x-) x-) Mirke zo srdca gratulujem a prajem skore zotavenie a vela mliecka a malickej nadherný zivot. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, tak to je ozaj krásna správa.... Pripájam sa ku gratulácií, nech sú hlavne obidve zdravé a plné sily do ďalšieho života! Vieš aj nejaké pdrobnosti? Kde Mirka rodila? Ako? Bol s ňou aj manžel?
Odpovedať
Profilova fotka
mirka rodila vo zvolene ale nic ine neviem. ked sa trochu spamäta tak jej napisem a popýtam sa na podrobnosti. teraz isto oddychuje tak ju nechcem rusit. len nech oddychuje ved si to zasluzi. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, ďakujeme za super správu :-) . Mirke a Natálke prajem veľa veľa zdravia, šťastia nech si seba užívajú v pokoji x-) . Sunny, prípravy pokračujú v úplnej pohodičke, my už doťahujeme len malé drobnosti, taká väčšia vec je oblek pre drahého, ktorý musíme kúpiť. Ale ostatné veci už asi máme všetky, teda dúfam :-) . Nerátam samozrejme koláče, alko a nealko, aj keď niečo aj z toho už máme doma x-) . Suzit, ja tiež rozmýšľam nad oznamkami, neviem, kedy ich treba poposielať. Ale ja si myslím, že v polovici júla bude úplne stačiť. No neviem, či vydržím :-D dovtedy čakať. Síce ich ešte nemáme, ale o chvíľu sú tu. Jééj, Ty budeš v detvianskom kroji? Ja tiež budem mať kroj od starkej, tancovali v ňom všetky sesternice zatiaľ, nemôžem a ani nechcem porušiť tradíciu x-) . Teším sa na to. Sunny, nové mám topky, staré snubný prsteň, požičané šaty a modré šťastíčko, takže tieto veci sú ok x-) . No ale som sa rozpísala.
Odpovedať
Ahojte kocky, mozte mi poradit dobre kadernictvo v DT, ZV, LC? Niekoho, kto zvladne aj nieco ine ako melir, trvalu a ucesy pre nase mamy po 50-ke? Nevadi, aj ked su trosku drahsi... Naposledy som sa dost sklamala doma v DT, kde som bola podla mojoho okolia u najlepsej kadernicky a akosi nepochopila, co od nej chcem, a vysledkom je uces, ktory sa sice teraz hromadne nosi, ale ja som ho prave preto nechcela.... Vdaka.
Odpovedať
Ahojte tak ako babule :-D No kto to tu spomynal tusim Suzit ze jej nastavajuci ma bledy oblek? Suzit si to ty? ja mam taky problemik moj ma tiez taky sampania az pieskovy no a k tomu mu pani tu ponukla topanky cierne je to ok? ono to nevizera zle ale aj tak mne sa zda ze asi by mali ist hnede alebo take svetle co vy na to? poradte inak uz som videlaze tu niektori zenischovia mali aj take a aj take. no tak neviem inak on bude cely celucicky svetlucky ked ze ako pravy talian je tmavy typ. no tak sa mu to viac hodi ako cierny klasika. :-p :-D no moj ma terminik na buducu sobotu no tak som zvedava ze co a ako idem samoska s nim. no a ja mam uz buducu stredu jupiiiiiiii za ten vyse pol roka cas si ich uz ani tak nepamatam. :-o no vy ste inak uz so vsetkym tak popredu mne este chyba sofer co a ako to riesite v autach svadobnych myslim. budete niekoho z rodiny oslovovat aby nevestu doviezol a potom po obrade ich do hotela spolocne odviezol ci ako? ked ja som taka dopletena s tymi autami a ako to bude? hruza na tomto sa akosi este stale nevieme zhodnut. no a problem je ze este my bude treba zahranicnych h. pred obradom vyzdvihnut a aby to bol clovek co bude vediet kde je nas kostolik ( Riecka dedinka pri BB) no a aj trochu po nemecky aby vedel. no baby poviem vam s rozmyslanim som uz na konci zo silou. no katastrofa. no hadam to este dako doriesim.pa dnes vam prajem ekny vikend. inak co sa chystate porabat? mamina mi vravela ze ani na slov to nie je s pocasim dobre. ja sa chystam asi do kina na piratov. my sme taky fan club toho filmu moc sa mi tie dva predosle dieliky pacili. no tak supi sup. no a inak asi nic take bezne domace prace ma cakaju ;-) 8-( inak ja som pocula s tymi oznamkami tak 2 mes dopredu az 3 pre tych co na svadbu idu a pre ostatok staci 1 mes. no tak neviem ja uz teraz v juni zacnem pre rodinu posle mamina na slovensku a tu to ja vsetko porozdavam no a ostatok asi tiez nejdem to asi rozdelovat. no tak tak. Inak ma niektora z vas skusenosti s umelymi mihalnickami len take do kutika vonkajsieho? moc by som to chcela skusit ale sa aj bojim lebo moje ocka su dost citlive a tak aby mi nezacali slzit v den sobasu ;-) co moze kludne byt. ;-) Petullia spokojna s nechtikmi? mne to vsetci zakazuju ze moje ked sa pekne nalakuju ze budu ako gelove a ze su pekne a ze si ich zasa znicim. no este som na vahach co si dam. no koncim lebo pisem zasa diela. no tak pa pekny dnik este.
Odpovedať
breee ranko :-) reni tak nie si sama komu sa ten film paci,mi ho z muzom zboznujeme,tiea sme chceli ist na 3 cast,ale dako casovo nevydalo,spolu ideme von tak raz za mesiac [niekedy 2 krat] a o ideme posediet niekam,ale myslim ze tu uz aj je alebo bude cochvila aj na dvd,tak si to hned potom pozrem. Inak tu konecne vykuklo slnicko,tak sa tesim,ze bude pekne,pojdem do mesta,na prechadzku,zajtra na pieskovisko....jaj len aby som to nezakrikla. Ako je na SK? M amina hovorila ze od utorka maju zacat horuavy,tak to dufam budu 8-) reni tie gelove nechty-podla mojho nazoru ak mas pekne vlastne,tak je to zbytocne,ale su babule,ktore maju trebars lamave,alebo nie velmi pekne tak je to lepsioe riesenie.Ja osobne mam celkom pekne nehty,len nie velmi dlhe,s tym by som nevedela nic robit,vsak dora,ta ma nechtiska :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj sunny, no ja som na tie moje nechtiska uz zvyknuta, a drahý zboznuje ked ho s nimi skrabkam ... :-D len myslim ze coskoro ich budem musiet aj tak odstranit...... :-D
Odpovedať
dora nechty veru pojdu dole :-D ako sa dnes mas? co nove? ja idem von z drobom,potom prat,varit,maleho dat spat,pride muz,pojdeme do mesta a vecer dame flasu vina -dobre nie? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sunny, mam sa asi tak nejak ako vcera , :-D zvykam si ... ;-) zajtra ideme k nasim, potom dam vediet ako sme dopadli ... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte ... Mirka zo srdiečka gratulujem a prajem veľa zdravia obom aj Natálke, štastie, pohodu a tieto prvé spoločné chvíle po narodení si užite naplno sú to tie najkrajšie okamihy ked po tých 9 mesiacoch môžeš svojho drobčeka držať konečne v náročí Sunny my sa máme dobre bruško rastie cítim sa super o dva týždne pôjdeme na 3D tak pridám foto do albumu (inač mám album na koníkovi tam môžeš vidieť ako rastieme ;-) )
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. my sme boli dnes s lukaskom v poradni a skoro sme odpadli pri pohlade na vahu. nas drobec pribral za 3tt neuveritelných 1300g. dr. nas aj vyhresila a kazala davat menej papat. :-N ale ked malý je taký hladosko tak neviem ako to spravim. dora teba tu vdieť je hotový zazrak. ako sa ti naziva s drahým?
Odpovedať
Profilova fotka
no lucka, v pondelok vysvetlim preco je to tak, teraz este nemozem .... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak sa tesim na vysvetlenie. :-D a silvia ešte neporodila?
Odpovedať
Profilova fotka
vsak sa aj mas na co ... :-D nie, este neporodila, ale uz by bola najradsej keby to mala za sebou, uz je aj zbalena do porodnice.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby ;-) , Lucka, minule som Ti zabudla odpísať. No ja neviem, kedy prídeme, ale ak môžeme, radi by sme Lukáška videli x-) . Tak navrni a s babami sa môžeme dohodnúť, hm? :-) Ako dopadol krst Lukáška? ;-) Janislava, ja mám dobrú kaderníčku, chodím k nej už asi tri roky a ja som spokojná. No len s čím som spokojná ja, nemusia byť zase iní, takže v tomto je ťažko radiť :-| . Ale ak budeš chcieť, pošlem Ti kontakt do IP ;-) . Reni, my si s autami ťažkú hlavu nerobíme. A nerob si ani, sú aj dôležitejšie veci v deň svadby ;-) . Ja pôjdem do kostola na aute s mojimi rodičmi a bratom, drahého bude voziť kamarát a z kostola pôjdeme už spolu a na ktorom aute to neviem, to sa rozhodneme až vtedy :-) . Takže no problem ;-) Lucka, Lukáško je poriadny chlap ;-)
Odpovedať
Ahoj Ivka, za kontakt budem vdacna, dakujem, uz som myslela, ze sa ziadna z Vas nechyti, tazko je preniknut medzi tuto Vasu "mafiu".... ;-)
Odpovedať
Ahojte :-) Už som tu pekne dávno nebola a ani nestíham všetko čítať :-D Lucka tak ale takto prepchávať svojho synčeka :-D :-D ale teraz vážne aj somnou sa doktorka vždy vadila že koľko malá pribrala a že to toľko veľa nemôže a bla bla bla no a teraz to horšie aj my sme mali problemy ale nie s kakaním ale s bruškom mavala koliky a potom len plač plač,vtedy mi doktorka povedala že jej nemám dávať papať každú chvíľu a masírovať bruško a ja som jej musela kupiť aj takú gumenú hadičku a vsunuť jej to do ritky aby s nej všetko vyšlo (no toho bolo teda) a hneď bolo dobre a od vtedy sme asi 3 krat denne masírovali bruško kremom a potom sa to pomaly upravovalo. Sunny takže ty idem na Slovensko :-. To prídeš 8.6 ????? A o koľkej,ja akurat 8.6 letím do Londýna ráno o 10,00 hod tak sa možno na letisku stretneme x-) x-)
Odpovedať
ahojte tak tu bo, uplne uzasny slneny vikend,vazne som to necakala,aspon si pokozka zvykla na slnko :-D adka ano odchadzame 8.6. ale sa nestretneme :-( ,lebo mi letime vecer o 17.45 ......tak sa minieme . A nakolko ides do UK?Ides sama? Dora pridete ten vikend do Zvolena?A Sisa?Ak nie aspon by sme potom o 2 tyzden v piatok ked budeme odhadzat sa stavili v BA o cosi skorej aby sme sa aspon na kavu stretli,lebo let mame vecer okolo 17.00 este to musim pozret. Ako sa inak mas? lucka to je dobre,nech len pekne papka,to nie je ako dospely clovek,na diete,babetko si zobere kolko potrebuje,urite by si zbadala keby sa prepapaval a grckal,ale ak nie je vsetko v naj,.poriadku drzim palceky :-)
Odpovedať
To som rada že konečne aj u vás zasvietilo slniečko a keby svietilo aj keď tam budeme my x-) Idem ja s malou Nicole a so svokrou a ideme na 6 dni takže sa vraciame v stredu večer o 17.45 myslím tak ako ty.Škoda to by bola sranda stretnúť sa na letisku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky... lucka, myslim ze v piatok som ti slubila nejake vysvetlenie ... ;-) takze nechodim sem teraz tak casto lebo nestiham .... :-D a nestiham preto lebo iste sama vies kolko roboty je s vybavovanim svadby ... a zvlast vtedy ked to musis stihnut za dva mesiace.... ;-) takze vydavam sa 4.8.2007 a preto uz tak skoro lebo cakame mimi ... :-) dufam ze uz chapes moju absenciu na tejto stranke resp. vo forume ... ;-) sunny, prideme, mame naucenstvo takze musime, v sobotu si nas niekde naplanujte na kafco, oki???
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj :) gratulujem k rozhodnutiu :-) a takisto k malickemu :-) je to uzasne...
Odpovedať
ahojte ;-) adka no ale mi ideme na 2 tyzdne,i ked odlet je ten isty cas :-) nechcem dopredu vravet,ale ma zas prsatm,aj cez vikend malo liat a bolo uzasne,a dnes malo prsat a este neviem je len 8 hodin a vyzera zamraceno ale mozno to ustupi. Ale zas mozno sa do pietku zas vycasi,ale bud pripravena na ang.pocasie. dora to bude super tak sa stretneme,napis mi do ip tvoj mobil,lebo neviem ci mam dobre cislo ok? a sisa ?oni asi nepridu ze? Nasi uz kupili maly bazenik pre maleho s palmami,uz sa nemozu dockat,ale ja sa nemozem dockat ich vidiet po dov dovolenke,budu vystaveni a unaveni....lebo moj maly je certisko,a len romysla co zle by spravil.Uz som vam hovorila z mi pred 2 dnami schoval [pastiku?No vazne som si chcela ranajky urobit,popritom som umyvala riad a som ho zbdala ako bere pastiku z linky,ale som pokracovala v umyvani a potom som ju hodinu z muzom hladali ,vazne,vsade v pracke,v skrinich v topankach......nakonie bola v stuuudiu,v reprakoch :-D
Odpovedať
no zas vas tu je :-D dora dik za cislo tak v sobotu sa ozvem,boooze uz v sobotu,vlastne v piatok vecer budem doma jupiiii ;-) idem z malym k segre,robi dnes langose :-p ,potom este pokupit malickosti,mame zupan a dake potraviny,a zajtra pomaly balit,lebo vo stvrtok cely den robim a v piatok pred cestou chcem este ladnicku a mrazniku vyprazdnit a umyvat uffff uz sa tesim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dora gratulujeeeeeeeeeeeeeem k svadbe a hlavne k miminku x-) x-) x-) v koľkom si týždni? To je super správa normálne si mi zlepšila náladu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahooooooooj jajus, dakujeeeeeeeeeem ti krasne .... :-) som cca v 7tt, nevie mi to presne urcit lebo ja som mavala straaaaaaasne nepravidelny cyklus takze podla posledne mrchy by som mala byt uz v 10tt ale to urcite nie som, takze podla velkosti plodu asi v 7tt ... jeeee to je velmi mile ze som ti zlepsila naladu ... :-) si zlata ....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Aké super správičky. Gratulujem Mirke k maličkej Natálke a tiež Dore k bábätku!
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem krasne Monika ... a inac tento vikend idem domov, tak sa stretneme teraz alebo staci aj neskor??? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?