Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
no dora mas toho vela,sa necudujem,svadbu za 2 mesiace a to tehotna.....blaznovstvo :-D ,mohla si si to vychutnat,ked budes mat po,budes mat svoju postavu,mamina bude z drobcekom,a ty by si mala viac casu na planovanie a splnenie tuzob.Ale verim ze svadba ti vynde podla predstav,az na tie stresy.No drzkaj sa,a hlavu hore,myzli pozitivne. Ostavate potom byvat v BA ,alebo idete do Travnice? Inak ten penzion fakt vyzera dobre,ako je to vo vnutri?Je to velke?
Odpovedať
Profilova fotka
za 2mesiace??to je uz za mesiac!!!!a v podstate nic nie je poriadne dohodnute, ale nejdem sa rozculovat, vsak nic tym nezmenim ... urcine nebude svadba podla mojich predstav a ani by nebola aj keby to bolo az po porode, no musim sa stym zmierit, co uz ... ideme byvat do travnice, a ak mam byt uprimna mam z toho strach ... ten penzion vyzera super aj zvnutra, nie je to az tak moc velke resp. je to tak ze sedi sa v jednej miestnosti a tancuje v druhej ... snad to vsetko dobre dopadne, pevne tomu verim
Odpovedať
mina neboj sa dobre to dopadne hlavne je ze sa lubite,co to po bohemskej svadbe,ako aj mi,mala svadba na urade ale z velkej lasky x-) no ved hej uz mas len mesiac,hlavne nech mas zenicha a svedka ,a samozrejme daky prstienok...nic ine ti netreba ;-) uz sa tesim na fotecky :-) jaj mne sa necche verit,ze mame uz po dovolenke a to leto len zacalo [teda tu ani ziadne neni],....musime este daco vymisliet aspon na vikend,lebo ma tu sibne .
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny, aj my sme boli v Lloret de Mar pred 2 rokmi. Nám sa tam veľmi páčilo. Ako sa volal hotel, v ktorom ste boli? Dora, neboj sa, určite to dopadne dobre. Myslím, že čo sa týka reštiky, vybrali ste si veľmi dobre. Možno je to niekedy lepšie, keď to máš všetko vybaviť za 2 mesiace, ako keď sa na to rok pripravuješ a potom aj tak veľa vecí nevyjde tak, ako by si chcela.. Kamošky tiež narýchlo zbúchali svadbu a všetko im vyšlo tak ako chceli, tak sa nemusíš obávať. Je to aj tak o ničom inom ako len o tej paráde, ale to Ti asi zbytočne budem teraz hovoriť... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky aj my sme boli v Loret de Mar pred 4 rokmi bolo tam suuuuuuuuuuuuuuper hotel Esmeralda. Juj tak by som šla niekam na dovolenku, no asi len o nejake 2-3 roky. Dora neboj svadba určite dopadne super niekedy vôbec nieje na škodu ked niečo vybavuješ na poslednú chvýľu. Nebudeš mať aspoň čas špekulovať :-D . Malý Jakubko je krásny už sa neviem dočkat ked budem aj ja mať drobčeka pri sebe.
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeee dievcata, dakujem za vasu podporu, ste veeeeeeeeeelmi zlate .... :-)
Odpovedať
ahojte dora uz mas aj saty,chcela by som aspon foto vidiet,nie su na nete? inak to hadam vsetky boli na tom Llorete :-D ,bolo dobre ze? ;-) Monika hotel sa volal Guitar hotel III,je to obrovsky hotel,ale je rozdeleny na vela casti,akoze nobls,starsia,nova,a nasa stara :-| ...inak velmi popularny hotel prave tam. Dora a ako je sintii?Kedy idu domkov?
Odpovedať
Profilova fotka
sunny, mam uz saty, aspon nieco ... su v mojom pripravnom albume... sintii je uz lepsie, zotavuje sa, zajtra by mali ist domov... :-)
Odpovedať
hej tak idem kuknut :-) je tak uz zajtra ide vari domkov,som myslela ze na SK si aj tyzden v nemocnici. Ja som si akurat zistovala co potrebujem na zmenu priezviska v pase,ale zas je toho tolko ze ma ide porazite .Najprv sobasny list apostalizovat,potom prelozit,potom ist do Londyna to zaregistrovat,potom cakat 2-3 mesiac,a az potom zas ist do Londyna urobit novy pas a potom po 4-5 tyzdnov zas ist do londyna po novy pas.Si asi neuvodumuju ze ist do londyna je fakt drahy spaz,uz len to parkovanie tam stoji majlant,a tiez nemam babysiterku na kazdy den,a to nevravim o sumach jednotlivych dokumentoch.Ja sa na to asi vyser....ale naco si kazit piatok,Akurat mi muz volal ze pride okolo 14.00 a sa ma uz nevie dockat,lebo sme to nemali ako sme prisli z dovci,tak hadam dnes bude maly dllllllho spat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny, tomu sa hovorí birokracia :-D + Dora, krásne šatočky si si vybrala, nádherné sú!
Odpovedať
ahoj monika a ty dnes pracujes? tu je hrozne uprsane ]-( ako je u nas?urcite teplucko a slnecno.....sme boli aj na Kovacke ked sme boli na SK,maly si to pekne uzil.Vy sa chystate niekam na dovcu? dora saty su fakt krasne ,take velkolepe ,budes krasna nevesta :-)
Odpovedať
kde ste kto? =-) dora ako sa dnes mas?este je zle?ci sa to uz lepsi? co inak nove ohladom svadby? akurat som pisala so sintiou tak sem nakukne ked bude mat chvilu,ma aj dalsi album tak sa kuknite aky je Kubko krasnucky,inak pekne koji a maju sa dobre,tak nech im to vydrzi :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Sunny, ahoj, ja som tu, ale asi neskoro :-| . Ako sa máš? Čo je tu ináč nové? Ja som práve teraz pozerala do plánovača a my to máme za 61 dní =-) . Neskutočne to bežíííííííí :-) Dori, aj ja sa musím pridať ku chválam ;-) . Krásne šiatky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Včera som dala do môjho prípravného albumu zopár fotočiek zo stretka, tak kuknite.
Odpovedať
tak babule zdravim vas,aj ked to tu upada,hadam sa len niekto pripoji ;-) iwus uz len 59,to ubehne ako voda,a este rychlejsie samotna svadba,ani sa nestacis spamatat a budes zienka domaca z 3 detmi :-D zartujem,vychutnaj si to ak sa da :-) monika kukla som album,vidis aj to je take neuveritelne na jedej fotke lucka z bruskom,a na druhej uz s kockosom lukim,ale je zlatucky x-) moj maly je dnes daky nervozny,niekde sa naucil krcit celom,a tak sa mraci cely den,dufam ze len prechodne :-x tu mame zas zimu,aj ked zatial neprsi,urcite zacne.....idem na trh kupit dake ovocie,mam chut na jogurt a jahodami,a vobec cely den by som chcela ovocny,posledne dni mi nebolo dobre od zaludka tak sa potrebujem precistit. Uz zajtra do prace,tak tu zas 7 dni vela nebudem,tak sa mi teraz ozvite ako sa mate 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata, dakujem za pochvalu siat, dufam ze budu take pekne aj na mne a hlavne dufam , ze sa do nich spracem :-|
Odpovedať
Profilova fotka
panecku baby kam ste sa vsetky podeli? =-) =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky, petulia, ako dopadla svadba???predpokladam ze uplne super, nestihla som sa stretnut s bratom, tak ani nic neviem... ako sa citis ako vydata??? :-) a mimochodom blahozeláááááááááám a prajem vela stasticka na spolocnej ceste zivotom ... :-) kedy doplnis fotocky,?? som hrooooooooozne zvedava ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeee petulia ma už za tým. tak gratulujem a prajem vsetko naj do manzelského života. :-) a tesim sa na foto x-)
Odpovedať
Profilova fotka
petulka, bola si nadherna nevesta ... dopln este fotocky, nech vidime viac... :-)
Odpovedať
jeee babule ,ale ste sa tu rozkecali :-D ja padam do prace,ale ze nakuknem co nove a nove nist :-D petibula gratulujem vam :-) lucka pozerala som na MK ako lukasko rastie do krasy ,len tak dalej ;-) dora ako idu svadobne vybavovacky,v sobotu nam prislo oznamenie,dakujeme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, bola si krááásna a aj Julko bol bohovský! Gratulujem! Už sa teším na fotky od Gabiky. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cawte babule... dakujeme. Secko dopadlo superne.Bolo to uzasne a neskutocne kratke... keby mal ten den 60 hodin, ta by bol kratky :-D . Monika dakujeme za pomoc... bola si super, fakt.... diky x-) . Fotky doplnim od Gabiky, ked budu hotove. Zatial len taketo od Juliho bratranceka. Dnes sme si boli pozriet zabery co narobila Gabika, Lucka to ste boli vy s malickym fotit, ze??? Nebola som si celkom ista... ale boli ste to vy, ze? Podla tych zaberov co sme si dnes pozreli sa mate na co tesit :-p :-D ... super su. A trosku uprav a bude to 8-) . Dorka, uz sa to krati aj tebe... Radko bol superny na svadbe.... ako vzdy ;-) ... ak by si potrebovala s niecim pomoct, kludne sa ozvi, rada ti helfnem ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
Veru Petka, uz sa mi to krati, zacinam mat pomaly ale isto strach ako to vsetko dopadne, vobec to nevyzera ruzovo... ach jaj ako by som si chcela povedat "dopadlo to super" na mojho brata som neskutoce hrda, verim ze nesklame ani na nasej svadbe ;-) ale on nikdy nesklamal takze jedine co mozem s istotou povedat ze bude super, je moj brat ... :-) ale nejdem ho uz tolko chvalit lebo bude namysleny ... :-) dakujem za ochotu si veeeelmi mila, ak nieco ozvem sa ... inac aky bol ten detsky spevokol zo Železnej co ste mali v kostole?bo aj my ich ideme mat. .. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeee petulia aj ty si mi bola z niekade znama. :-D :-D :-D bola si fakt krásna nevesticka a fotky od gabiky budu urcite užasne podla tej jednej foto co sme videli. ;-) my uz mame cd s fotkami doma teraz musim povyberat z 250 zaberov tak asi 30-40. fuska to bude teda riadna. :-D fotky su pekne az na tie kde som ja. tie jej daju zabrat aby ich poupravovala aby tam nebolo vidno tie moje faldy. :-D
Odpovedať
ahojte holky petuli krasne foto,nech vam manzelsvo dlho vydrzi ,nech ste spolu stastni. lucka teda lukasko je chlapisko krasny,ale ty si aka kocka,som kukala album,ved ty si uz poporodnu vahu dala dole,wow .... dora krasne male brusko ,zatial vyzera na dalsieho chlopa :-D no a sintia ma uplne chrusta na zahryznutie x-) ....ma tu nakazite s tymi babetkami 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný večer Vám všetkým prajem, Petullia, bola si krásna nevestička ;-) , prajem Vám veľa veľa lásky a porozumenia v manželskom živote :-) . Ja nemám veľmi možnosť sa k Vám hocikedy pripojiť ;-( , to ma štve. Sunny, veru že to rýchlo beží :-) , ale teším sa.
Odpovedať
Profilova fotka
sunny, male brusko??? som v 4.mesiaci a tipuju mi tak siesty ... do kelu ved ja mam riadne bandero, pevne verim ze sa spracem do svadobnych siat .... :-. jakubko je absolutne zlatucky, na zjedenie, ja by som ho stale len ovoniavala a bozkavala, chuda dieta :-) len sa kludne nakaz, aj moja dalsia dobra kamoska je tehotna, takze to sa tak nakazujeme navzajom ... :-D to je asi ako virus, siri sa vzduchom :-D ivuska a co ty??si ticho o babanku, teba sme este nenakazili???? :-D
Odpovedať
ahojte som mala veeelky prispevok a mi zmizol =-) no nic tak este raz...... dora zatial mas male,pockaj ako ho budes volat v 40 tt,to budes obrovska :-D som akurat vcera sise spominala ,ze zatial mas brusko na chlopa,tak som zvedava,davas si zistit pohlavie? ako vyzraju pripravy vsetko ready? ahoj iwuss sme sa vcera minuli.... ako sa mas? Tiez pripravena na svoj velky den D? Ako sa inak mas?Nastavajuci poslucha? Neviete ako sa ma zunka? A co jajus?Ta uz ma tiez velke brusko ;-) Dnes sa musim objednat k ubarovi,stale mam dake trouble,tu blombu co mi robili pred dovcou,tak vedla toho zubu sa mi na dasne robi taka gulicka,akoby velka vyrazka,a je biela,si to prasknem ,poriadne zuby umyjem,a vyplachnem zub.mentolovou vodou a stale sa mi to vracia....neviem co je to.Niekto mi vravel ze na to budem potrebovat antibiotika 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Dori, keby som sem chodila častejšie, tak ma určite nakazíte :-D . O bábätku aj debatíme, ale pred svadbou sa určite už nakaziť nechceme :-N . Veď uvidíme ;-) . Sunny, mám sa fajn, na deň "D" som už pripravená asi na 95% x-) . Práve dnes som bola u kvetinárky, kvietky sú už objednané :-) . Už sa neviem dočkať, no letí to teda poriadne. Drahý počúva, aj keď som momentálne slamená vdova :-S , môj je v zahraničí. Ale tri týždne nejak vydržím x-) , potom to do svadby len tak preletí. Veď už len 51 dní =-) . Ja by som tiež mala ísť k zubárke, no len keby som sa nebála :-( . Zunka sa ozvala minulý týždeň mailom, má sa vraj raz tak, raz tak. Verím, že bude ok.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?