Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
A kedy si mi písala? Mne nič neprišlo!:( :-|
Odpovedať
Profilova fotka
2 týždne? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
Baby....mám dobrú správu :-) . Práve som písala s Gabikou a prisľúbila účasť na stretku x-). Dobrééé, nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeee ivulik to je supeeeeeeeeeer ... ja som s nou bola v piatok a zabudla som sa jej spytat .. no proste teraz mam hlavu uz len niekde na porodnej sale .... :-D akurat som prisla od doktora a zatial nerodim ale povedal ze co nie je dnes moze byt zajtra .. takze ma potesil ... :-|
Odpovedať
ahojte. tak to je fajn, zase sa super nasmejeme :-)
Odpovedať
AHOJTE BABULE, dora fotky su super ,fakt velmi pekne..malicku este dako udrz v brusku,ale zas na druhej strane ona vie kedy ma ten spravny cas ;-) nas krpec je zas chory 8-( ,chudacik,nechce si ani za nic kvapnut do nosa a potom sa mu neda dychat a budi sa ....inak sa mame dobre,som dost vytazena z prace ,mam dlhy tyzden toto je moje jedine volno dnes,inak robim do konca tyzdna 8 smicky aj sobota ,nedela 8-( ale zas na druhy tyzden ideme do Londyna jeeeee...muz ma koncert tak ideme cela partia sa uz tesim x-) jaj hned by som sa pridala na stretko,pokecat,zasmit...tak nech sa dobre bavite,budem na vas mysliet ;-) dora idem ti pisat ip.....
Odpovedať
Profilova fotka
Dori, ešte vydrž ;-) . Kedy máš TP presný? Mirka, veru nasmejeme :-D ...ako minule.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) dorka, fotky su faaaakt kraaasne x-) x-) a maly jakubko je krasne dietatko - ako aj luckin lukasko x-) Gabika ma super modely na fotenie :-D a tvoje fotky su tiez super... x-) tak aky to mas presny termin teda? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Mirka, ako? :-) Cez víkend ste všetko urobili, tak ako ste plánovali? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj babenky, tak mam na vas dalsiu predsvadobnu otazku ;-) S kadial ste mali kolace a tortu??? Ja som mala dohodnutu priatelovu sesternicu na pecenie torty a teraz mi poslala fotky tych co robila. No bez urazky otras, zdali sa prilis slahackove a staromodne na to ze ma baba nejakych 20-22 rokov. Ivi, dnes mam stretko s Jarkou Pohorelcovou.
Odpovedať
Profilova fotka
bola niektora z vas v salone Daren (nad T-mobil)?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Dada, no nam piekli v Detve kolace a vsetci boli uneseni - po svadbe sa kolace chvalili do nebies :-D hostia vychvalovali, u mna v robote, u manzelika, u svokra, svorky, - ze unikatne x-) ak chces, zistim u maminy, kde to davala piect presne a tortu mi robila jedna cukrarka od nas, a urobila ju velmi peknu, takze tiez sme boli spokojni :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dadi, ja som chcela ísť aj do toho salónu, ale nepotrafila som :-D . Zašiváreň :-p . My sme koláče len dostávali od hostí, ale 2 kartóny nám piekla kmotričkina mama. Pečie fakt super a lacno oproti ostatným. Ak budeš chcieť, pošlem Ti kontakt. V prípravnom albume mám aj foto torty od nej - biela. Tak ju pozdrav ;-) . Kočky, Gabika Vás všetky pozdravuje a potvrdila účasť na stretku x-) . Len kde to bude? Asi najprv na trhoch nie? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Vdaka Mirka aj Ivus, zistite mi prosim. Kamoska ma strasi ze taka torta z povrchom z marcipanu je ovela drahsia ako take klasicke. A ja som si vybrala uz taku. Dnes chcem ist pozriet do toho Darenu. Ale na ich webe ma nic take nazaujalo. Ivi, nerobis nahodou vo firme so zaciatocnymi pismenami S.T. (neviem ci to mozem napisat cele)
Odpovedať
Profilova fotka
Áno robí, prečo sa pýtaš? :-) No, radšej celé nepíš :-D Dadi, určite bude marcipánová drahšia, ale aj Zunka pečie torty, skús je poslať IP, je to kočky tiež z tejto témy, ale málo sem teraz chodí.
Odpovedať
Profilova fotka
Robím, nie robí :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zankine som si pozrela, aj sa mi pozdavaju, napisem jej, jarka mi obcas posiela e-maily, tak ta tam ma tiez uvedenu, len som nevedela ci si to ty. Inak, moja firma spolupracuje s tou tvojou
Odpovedať
Dadka, bola som nahodou v meste,tak som sa stavila v Darene - nuz, skoda slapat po schodoch. biiieeedaaa, dufam,ze ostatne salony vo ZV nie su na takej urovni :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Daren má teraz nejakú burzu, čitala som vo zvolensku :-) . A Ty kde presne pracuješ? V akej agentúre? :-)
Odpovedať
oni rozpredavaju veci, co tam maju, asi to zrusia...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky. konecne mam cas aj sem nakuknut :-) kodada aj nam piekla kolace jedna pani z DT a su fakt uzasne. aj teraz som si davala od nej robit tortu na maminu 50-ku a robila ju aj na moju svadbu. a karton kolacov u nej vyjde na 700 sk co je super cena ked si zoberies ze v kartone mas 100-115 ks. a najväcsia vyhoda je ze na pecenie pouziva maslo a nie margarin. aspon mne na tom dost zalezalo. :-) ak teda chces poslem ti aj ja kontakt
Odpovedať
Profilova fotka
a ivuska na teba mam velku prosbu. nemohla by si mi pofotit ten tvoj obklad v kupelke aj dlazbu a poslat na mail? prosim prosim. a ešte co ta vysla by som potrebovala vediet sestra totiz ide zariadovat byt a zhana nejaku peknu dlazbu v takých farbach ako mas ty.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Jani, ved aj ja som na ten salon prisla prave na zaklade toho inzeratu. V podstate som len chcela ist pozriet chlapovi svadobnu vestu. Tak ze tam ani nemusim ist??? Lucka, tak mi prosim posli kontakt na tu pani co ti piekla, Ivka - Weby Gruop Zvolen - robime aj web starnky okolitym mestam - ZV, DT, ZH, BB, Hrinova ... (trosku reklamy, len dufam ze to nebude vadit)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, ja nemám digi foťák. Má ho brat v UK. A keby sme to nejako cez Mirku a Jarda dojednali? To by bolo najlepšie. Jardo by to mohol pofotiť a rovno Ti to aj dať. Hmm? Nás to vyšlo veľmi lacno, dlažba v kuchyni a chodbe 4800,- sk, je to 16 metrov štvorcových a kúpelňa a WC aj s dlažbou cca 5500,- sk :-) . Práve včera som si bločky kontrolovala, tak viem x-) . A kde má sestra byt? :-) Dadi, tak to mi nič nehovorí :-|
Odpovedať
Profilova fotka
to bolo davnejsie, niekedy v r. 2004-2005
Odpovedať
Dadka, ja som si ho minule nahodou vsimla, su na poschodi a maju okna ako 7 days. kedze som bola v tom podchode,tak sa idem pozriet, najskor som nevedela ci som trafila spravne,lebo je to zastrcene a je to malinke, maju tam asi tak do 20 siat, to som ani nepozerala. 6 druhov topanok, ale iba tie vystavene cisla, tri korunky, tri sedy bizuterie, nejake ozdoby na auto ci co. a tri zavoje. ja som chcela pozriet zavoj, ale ani nahodou...a pre chlapov som tam nevidela uplne nic :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Cawte babule. adka nam piekal ockova kamoska, ale tak skus cez svokru, ona je s nasimi ta nech si vypyta cislo, tiez sme mali len same dobre ohlasy na kolace x-) , myslim ze bol za kus 7,- to je podla mna super cena a boli dost velke. V tom salone som bola, ale veruze nic moc... vsetky saty na jedno kopyto aj to o nicom :-| . Dobry vyber maju v nicole, ale su velmi drahe alebo Ellen, odtial som mala ja a teraz dost casto chodim aj okolo 5.ZS a vedla je taky malinky natriskany salon. Myslim Carmen, ale nie som si ista nazvom, ta som si vsimla celkom zaujimave vo vyklade, ale to ja zazriem tak za behu, ta sa mozno aj mylim :-N ... ale stoji za to si to obehat. Mozno v semitnom salone budu mat jedny jedine, do ktorých sa zamilujes ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Aj ja som bola v Darene, ale naozaj - ako napísala star, je to tam o ničom. Najlepšie bolo, že tam ani nebola majiteľka a pani z kaderníctva (hneď vedľa) mi dala kľúče, nech si to tam idem poskúšať =-) . Keby som nebola taká poctivka ako som, tak by im veľa z tej bižutérie a svadobných prkotiniek neostalo. No a všetky šaty mi boli veľké.. Mirka, úúúúžasnéééé fotky!
Odpovedať
Profilova fotka
Ozaj, budúce nevestičky - tento rok bude svadobný veľtrh aj v BB (nie len v BA), tak môžete popozerať aj tam. Zvyknú tam bývať fajn akcie.
Odpovedať
Profilova fotka
Cawo Monicka.. ako sa mate? Minule sme s Julim zazreli tvojho mangelika v meste, ta sa na nas tak kukol, ze odkial vas asi tak poznam :-D ... zlaty. Ides na stretko? Strasne tuzim aby si prisla ;-) ...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?