Svadobna sála pre 110 ľudí v Košiciach

Ahojte...mate skusenosti so svadbou v spolocenskom pavilone ,alebo hotely Centrum v Kosiciach?....budeme mat velku svadbu cca 110 ludi tak mi prosim napiset ako ste boli spokojny vy a tak pod. Dakujem
Odpovedať
Ked budete mat 110 luci, tak urcite hotel Centrum je lepsi. Spolocensky pavilon je zbytocne velky, tam ak nemas nad 150 ludi, nesla by som tam. Bola som na 2 svadbach v Spolocenskom pavilone a nic moc, nehovoriac o tom, ze na nevestu som ani poriadne nedovidela, je to zbytocne velke. Okrem toho, ak je malo ludi vo velkom priestore, cele to posobi tak prazdne, aj na fotkach/videu to nebude dobre vyzerat... Pre 110 ludi by som este odporucala GESko, nad tym si nerozmyslala?
Odpovedať
alebo penzion Grand na Kovacskej. Alebo stredoskolsky internat Antona Garbana na Werferovej ma zrekonstruovanu jedalen krasnu a robia tam svadby. Alebo hotel Bankov, ci Hotelova akademia na Juznej triede. Alebo Dom umenia
Odpovedať
Restauracia Rubin - Kosice krásna... Bola som tam na svadbe, a aj ja tam budem mat svadbu. je to tam krasne, na urovni, jedlo vynikajuce, personal kvalifikovany...Ak mas tolko ludi, ako si pisala, je tam moznost okruhlych stolov...
Odpovedať
môžem len potvrdiť a doporučiť, aj my sme robili svadbu tam.
Odpovedať
Dakujem velmi pekne za info a za rady a napady. Restauracia Rubin je krasna to ano,ale vacsina hosti bude z daleka tak nechcem komlikovat dopravu este do krasnej...nieco co je blizko a nemusim riesit dalsie veci okolo dopravy a tak....Gesko sa nepaci priatelovy nakolko je tam sedenie ako v kine...ten internat na Werferovej tak o tom som ani netusila...vyzera to celkom dobre...uvidime=)...dakujem este raz....ale piste dalej svoje skusenosti najma s hotelom Centrum a pavilonom dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@lilli339 Dobrý deň, možno pomôžem. Hotel centrum, p. Sramek je velmi ochotny. Jedlo vynikajúce, priestory čisté, nové. Čo sa týka Werferovej, priestory tiež pekné. Jedlo som počula, že dobré, ale nechutnala som. Dá sa tam lacno následne prespať. Záleží od Vás, akú máte predstavu o priestore. Hotel Centrum je väčší a Werferova je menšia, ale pre 110 hostí stačí. Na Werferovej sme my napr. mali problém, že mali v celej miestnosti funkčnú len 1 zásuvku. Neviem však ako je to teraz. Držím palce pri výbere. Možno pomôže foto.
Odpovedať
Dakujem za odpoved...s panom Sramkom som uz rozpravala a mam rovnako velmi dobre pocity z nasho rozhovoru,len pri obhliadke saly mam pocit ze to bude mala sala, kedze z nasej rodiny kazdy rad tancuje a urcite budeme mat aj zivu hudbu a tak....ale tak dufam ze sa zmestime=)
Odpovedať
Profilova fotka
@lilli339 My budeme mat svadbu v hoteli Centrum :-) odporucam, brat mi tam obcas brigaduje na svadbach a hovori ze super :-)
Odpovedať
a este otazocka ak ste mali svadbu v hotely centrum svietili Vam vsetky svetla?
Odpovedať
Profilova fotka
@lilli339 a ktoru salu si pozerala? My budeme mat v nobel, tej najvacsej budeme mat 125 ludi a myslim si, ze aj ked sa vsetci nateperia na parket bude miesta dost a este tam chcem mat aj detsky kutik ;-)
Odpovedať
no my sme pozerali tu trosku mensiu...co je tu prva na foto od " mojaoslava" ze na 110 je to v pohode ako paci sa nam aj nobel lebo je vacsia,ale tak vela vyzdoby tam treba nakolko je ladena do zlta a nam to ladit nebude...neviem musime sa rozhodnut uz...este uvazujeme nad tym spolocenskym pavilonom...ale ako bolo uz vyssie pisane pri 110 ludoch to bude asi velmi velke...a uprimne dufam ze bude menej ludi ako 110=)))
Odpovedať
Profilova fotka
@lilli339 Dobrý večer, no ja môžem povedať z osobných skúseností, že p. Sramek ozaj vyšiel v ústrety so všetkým. Viete pri toľkých zdobeniach sme sa stretli napr. s takou neochotou, ktorou Vás zaťažovať nebudem, no p. Sramek nemal s ničím problém. Napr. ten svetelný strop niekde absolútne neodsúhlasia a tu to problém nebol, pritom je to na prácu časovo náročné. Ale ani s elektrikou problém nebol. zásuvky skoro pri každom stlpe :) Čo sa týka počtu hostí. Na spomínanej fotke bol počet hostí 110. Stoly boli rozložené dosť naširoko od seba. Ak by ste chceli získať väčší parket odporúčala by som ich trošku ztesniť, alebo rozložiť okolo sály a parket umiestniť uprostred. Určite Vám p. Sramek poradí a vyjde v ústrety, aby ste boli spokojná. Ešte raz držím palce, aby bolo všetko OK. A čo sa týka spoločenského. Robili sme tam jednu akciu v spolupráci s inou agentúrou a bolo tam myslím 200 hostí- bol to ples a ešte tam bolo plno miesta. :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Prikladám na ukážku fotky Spoločenský pavilón Košice a Hotel Centrum Košice. Za povšimnutie stojí aj priestor vo vynovenej sále KD v Šebastovciach.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?