Svadobná sála v Košiciach pre 100 ľudí. Nejaké rady?

Caute Kocky, prosim vas o nejake typy na svadobnu salu v KE. Momentalne nebyvam v KE a mam za sebou den behania po salach. Hladam salu pre Cca do 100 ludi, dobry kompromis medzi cenou a kvalitou a miestnost bez predelov. Gloria je uz takmer obsadena, mate niekto skusenost so Slaviou? Pripadne mate skusenosti s Gastromilou, pripadne Grand? A co je to "ges"? Je to vhodne aj pre svadbu do 100 ludi? Budem vam vdacna za kazdu radu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p...
Odpovedať
Profilova fotka
tu mas nieco o gesku.je to na laca novomeskeho,sala pre max myslim 160 ludi.pre 100vku je to super.nie drahe a pekne.len neviem,ci tam najdes volny termin.teda aspon co mas napisane,ze svadba bude 1.9. ale skusit treba:)my tam mame na asi 90 ludi v oktobri. http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p...
Odpovedať
Dik moc baykalac, snazivo studujem ...
Odpovedať
Dik za info, a ten GES je v Tiptope?
Odpovedať
jaja ges a Tip - top sú blízko seba ale nie sú to to isté.... Gesklub však pri tvojom dátume svadby voľný nebude, teraz som tam bola, aj ja som tam chcela mať svadobnú hostinu, je to tam rozprávkové, ale plne obsadené až do konca októbra ako mi ukázala manažérka v ich knihe... ak máš svadbu 1. septembta ako uvádzašd a počet hostí okolo 100 hostí tak ti skôr odporúčam ten Tip - top, pre ktorý som sa nakoniec rozhodla aj ja, je tam celkom pekne, v cene 650 Sk na osobu je aperitív, predjedlo, polievka a trikrát jedlo podľa výberu, avšak výzdoba myslím si, nie je až tak postačujúca, ja osobne si chcem objednať nejaké kvetinárstvo, i keď pani manažérka mi povedala, že od apríla budú mať návleky na stoličky a väčšiu výzdobu ale za príplatok 100 na osobu. ja ti to hovorím len preto, lebo som pobehala viacero miestností v KE a tam sa zaručene 100 ľudí bude mať ako v raji, lebo je to tam priestranné.... uvediem ti link na nich: www.tip-top-ke.sk myslím, že tak nejako...ale inak pekné sú aj herľany a tiež pre viac osôb, len tam je to na leto tiež obsadené, skús sa informovať aj tam...
Odpovedať
Profilova fotka
Podla fora ma 1.9.07 v Tip-Tope svadbu Janka23... :-S
Odpovedať
to som nevedela hmmmmmmmmm :-|
Odpovedať
Ahojte baby, ja mam presne 1.9.07 v Tip tope svadbu :-) a týždeň po mne moja kamarátka :-) a už sa veeeelmi tešíme :-) Kepassa a ty máš kedy? A nevieš náhodou koľko budu pýtať za tie návleky na stoličky?
Odpovedať
januša som rada, že konečne tu mám niekoho z TIP TOPU kde budeme mať aj my a to 21.7. :) joj inak klikni si na www.tip-top-ke.sk už som tu dávala link, vôbec nie som spokojná s ich tradičnou výzdobou teraz. lebo oni dávajú len obyčajný biely krátky obrus, základné papierové obrúsky a sviečky v tvojej zvolenej farbe ale to si vieš spraviť aj sama...s tým spokojná nie som, preto si výzdobu budem musieť zaobstarať asi sama. V sobotu sme boli zaplatiť zálohu a videla som ako to tam bolo rozprávkovo vyzdobené, výzdobu robila však ginka a tá, počula som, že si fajne nechá zaplatiť,...neviem...neviem.... a tie návleky budú účtované 100 na osobu. Čiže u nás by to vyšlo na 5200, -- sk tie návleky budú mať od apríla, potom sa na ne pôjdem určite pozrieť a aj podľa toho sa zariadim, lebo je mi ľúto vyhodiť 5200 sk na návleky a ešte ďalších neviem koľko tisíc zaplatiť ginke sa výzdobu hm ale ináč priestor a všetko je pekné veľmi sa mi to páčilo hneď od prvého momentu v piatok akú by ste si tam radi zvolili výzdobu vy? budeš ladiť ku oranžovo - žltej maľovke alebo ani nie? ;-) daj vedieť (ja by som chcela zlatú....uvidí še!) :-)
Odpovedať
Kepassa tak teraz si mi riadne dala... to vážne pýtajú za návleky na stoličku 100,-/osoba???? :-o čo sa zbláznili? Veď mi budeme mať 110 hosti :-p No vidím, že si asi fakt budem musieť všetko pripraviť sama ]-( Ginka si účtuje okolo 10 tis. takže tiež poriadna pálka. My to ladíme do oranžovo-žltej a urobím to tak, že si všetko nakúpim sama + balónova výzdoba a vezmem si dve dievčatá ktorým zaplatím po 500,- nech mi to v ten deň idu od rána vyzdobiť. Strašne ma to zlostí, že si to nemôžme vyzdobiť deň pred tým. Zlatá je fakt krásna....
Odpovedať
jani, presne dnes nadtými balónmi som uvažovala aj ja....lebo fakt 10 000, -- dať ginke...prehnané...tiež rozmýšľam nadtým, že si pôjdem veci nakúpiť sama...nejaký tyl, ktorý sa bude ťahať po strede stola, nejaké sviečky, kamienky, lupienky ruží, určite bude aj priateľnejšie riešenie.... rozmýšľala som takisto ako aj ty, že oranžová bude veľmi dobrou variantou, ale mama mi prízvukuje, že ako pekne ukáže zlatá ;-) tiež rozmýšľam nad červenou lebo si myslím, že skôr nájdem veci na aranžmá v červených farbách....neviem....dúfam, že nie si smutná, ale žiaľ, nič s tým nenarobíme, chcú zarobiť
Odpovedať
no tak sa im môžem vykašlať na tu ich výzdobu...jooooj aka som nahnevaná ]-( a to vážne dávajú krátke obrusy? Ja to robím tak, že bálony si kupujem sama a hélium kupujeme v Linde (2000sk) vyjde to asi na 300 balónov, tyl si kúpim v Ginke + na stôl budem sypať srdiečkové konfetky tiež oranžovo-žlté + medzi 12 hostí jednu tučnučku oranžovú sviečku..... no a tie stoličky, neviem ako poriešim...
Odpovedať
Článok sa načítava...
premyslené, premyslené... dovolila som si nakuknúť do tvojho prípravného albumu, máš tam balónikové srdce, budeš si ho vedieť spraviť sama? mne to príde ťažké....(všimni si je zamotané, prepletené ale peknučké) pýtam sa preto, lebo tiež som rozmýšľala, že vieš tam kde je priestor na tancovanie je veľa miesta a super by tam ukázali nejaké balóniky....(nad kúpou hélia som sa ešte nezamýšľala) inak ak mi dáš tvoj mail pošlem ti fotky čo sme nafotili v sobotu keď tam bola tá svadba....ak chceš ovšem a pé es: koľko približne výjde tyl v ginke? majú rôzne farby? totiž ja som tam ešte nebola :-|
Odpovedať
jasne pošli mi prosím tie fotky: yana13@azet.sk no to srdiečko by nám mal prísť urobiť kamarát, tak uvidíme či sa podarí :-) a tam kde sa bude tancovať tam budu balóniky na strope a budú z nich vysieť šnutočky :-) Priateľ tam práve volal a vraj keď nezaplatíš tých 100,- na osobu budeš mať dokonca také nejaké čudesné maslové obrusy... ide ma porayiť ]-( Tyl v Ginke výjde okolo 250,- ale máš tam toho veľmi veľa :-)
Odpovedať
hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm akože ak som správne pochopila, tak aj keď nezaplatíš tých sto na osobu budeš mať nejaký čudesný maslový obrus no obrusy ale akože nejaké nové čo budú mať dúfam :) či ne či čo? inak nejde mi centrum, tak si skús pozrieť môj prípravný album mám tam tri fotečky zatiaľ zo soboty kedy sme si boli rezervovať sálu ale upozorňujem výzdobu pripravovala ginka, aj srdcia nad mladomanželmi, aj obrusy aj ikebana aj svietniky na stoloch a dokonca aj samotné stoly, no všetko bolo od ginky :-S ]-( :-p
Odpovedať
Kepasska no to je hrozné :-( oni nám tam fakt dajú nejaký obrus, ktorý bežne používajú, boooooože a ja som ich taaak vychvaľovala ]-( Už som si pozrela tie fotky a tie stoli sú úplne fantastické, škoda že su z Ginky. Veď oni si účtujú viac než Slovan, to snád ani nie je možné.... obávam sa, že moja papuľka neostane tíško pri najbližšom stretnutí s prevadzkarkou.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ale dievcata, my sme platili 10tis za okruhle stoly plus navleky v Slovane. Plus 5tis za kvetinovu vyzdobu (spolu s kyticou). Podla mna v tom Tip-tope vobec neuctuju tak vela (ak v tom teda bude aspon nejaka vyzdoba, nie len navleky) Skuste si to porovnat s hocijakou agenturou, to by vyslo este viac ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte cajores, tak si tu citam vase infosky a ja mam tiez svadbu v Tip-tope, mne hovorila, ze na mojej svadbe uz budu aj navleky na stolicky a obrusy, ale nehovorila nic o tom, ze za to bude priplatok 100 Skk, co je podla mna zavadzanie zakaznika...normalne ste ma teraz sokovali...ale ked si pojdem vybavit menu, tak si to s nou poriesim, ale najprv sa poradim s nejakym pravnikom:)
Odpovedať
jani, ja tiež rozmýšľam len a len nadtým, že čo a ako spraviť aby bolo dobre...vieš lebo skús si to tak rozčítať, chceš výzdobu od nich? máš tuším 110 hostí si spomínala, vynásob si to stými korunami, 11 000, -- sk a to máš len návleky a obrusy, a niečo viac na stoly si prirátaj.....no....neviem ako to budeme my riešiť....nevieš ako si účtuje "dejsi?" neviem ako si píšu názov....
Odpovedať
Dejsi vraj niesú lacný... Ja si to asi všetko sravím sama, dosť často chodievam do velkoskladov s takými to vecičkami takže dúfam, že ma to nebude stáť toľko. A to čo sa pozvyšuje sa pokúsim predať, tak uvidíme. Veď ak niečo budeš potrebovať tak sa ozvi, alebo ak nemáš možnosť ísť do veľkoskladu tak môžme ísť kľudne spolu, aspoň od nich niečo odkukáme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kepassa > navlek so stuhou 154,- za ks ; okruhly stol+obrus+farebne riasenie 1180,- za ks
Odpovedať
jani, veľmi rada, bolo by to fajn kolegyňa :-) baykalac....to sú ceny v "dejsi" ???????
Odpovedať
no hotovo :-) Bayka nám teraz dala ďalšiu pálku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
100 Sk za navlek... :-. U leva od nas chcu len 50 korun :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kepassa > ano...
Odpovedať
Dobre Kepasska, tak až sa nám to bude nenávratne blížiť, pôjdeme dačo pobehať, oki? :-) Už sa teším :-) a v Tip Tope im spadnu sánky ako si to výzdobíme, tccccccc :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Janka23, Tvoj nastavajuci nie je nahodou Marek? =-)
Odpovedať
Bayka.... ANO :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D tak to sme sa asi videli pred svadbou Moniky v kostole Sv.Gorazda :-) A Marekova firma nam par dni predtym robila plynove rozvody :-)
Odpovedať
:-) juuuuj tak to ano, my sme Monike boli na svadbe :-) hiiiiii a presne mne Marek cosi rozprával, že s hovoril s nejakým kamarátom o tom, že máte fotky na mojasvadba...takže s tvojim manželom :-) tak to je super :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?