Svadobná sála v Košiciach pre 100 ľudí. Nejaké rady?

Zobraz úvodný príspevok
Caute Kocky, prosim vas o nejake typy na svadobnu salu v KE. Momentalne nebyvam v KE a mam za sebou den behania po salach. Hladam salu pre Cca do 100 ludi, dobry kompromis medzi cenou a kvalitou a miestnost bez predelov. Gloria je uz takmer obsadena, mate niekto skusenost so Slaviou? Pripadne mate skusenosti s Gastromilou, pripadne Grand? A co je to "ges"? Je to vhodne aj pre svadbu do 100 ludi? Budem vam vdacna za kazdu radu :-)
Odpovedať
adka.pp Môžeš skúsiť ešte Hotel Centrum - tam môžu byť takisto ubytovaní hostia. Sesternica tam mala svadbu - ženích bol Španiel a bývala tam celá jeho rodina. Sála je teraz vynovená po rekonštrukcii.
Odpovedať
Profilova fotka
adka, my sme mali hostinu U leva- ale to si tusim niekde pisala, ze ta to tam neoslovilo 8-) nooo, este ma napadol hotel Dalia, tam ste sa boli pozriet?
Odpovedať
no aj ja som pocula o Dalii, ale neviem presne pre kolko ludi to je tak sa skuste pozriet na to :-) :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dalia je podla mojho odhadu tak do 50 ludi...
Odpovedať
no kocky, dik za typy, daliu sme omrkli, zda sa nam to tam male pre 70 ludi (suhlasim s tymi 50) aj ked casnik povedal ze tam vojdeme, nezdalo sa, inak prostredie pekne, u leva sme vylucili lebo sa nam nepaci, ze je parket oddeleny od stolov... centrum tiez nie, lebo jedna svadba tam uz v tom case je, keby boli dve vedla seba tak by to asi dost rusilo.. ja neviem, asi som velmi narocna :-|
Odpovedať
Profilova fotka
adka, v teledome ste boli?
Odpovedať
Profilova fotka
Jedlikovu ste skusili? kamoska tam mala svadbu a celkom pekne aj velke
Odpovedať
adka tak ja osobne si myslim, ze do dalie viac ako 50 nevojdete aj na 50 mi to pride len tak tak to moj nazor :-D oni ti kvoli zisku povedia, ze tam vojdete aj 100 :-D skus este teledom a slaviu neviem ci si aj to skusala :-)
Odpovedať
a co tak krasna nad hornadom? alebo kosicka bela?
Odpovedať
nooo miestnosti tolko a ani jedna nic :-( v teledome sme neboli, ale citala som tu niekde, ze su to prepojene miestnosti, oddelene paravanmi, takze asi nic :-| jedlikova, pokial viem, je to jedalen, tak si myslim, ze by to bolo jednak neosobne a jednak ze sa tam stratime, robia sa tam svadby so 120 hostami, takze asi tak :-) so slaviou nesuhlasime, najma kvoli sedeniu, ja chcem klasicke svadobne stoly, nie kresielka :-D no a posledne dve moznosti ako krasna nad hornadom a kosicka bela neprichadzaju do uvahy, kedze mame aj tzv cezpolnych a potrebujeme ich niekde ubytovat, a takto by sme ich asi len tahali z miesta na miesto... dakujem baby ste fakt zlate, ze mi takto pomahate... som velmi narocna??? :-|
Odpovedať
adka ale dlho nevyberaj, lebo potom ti uz nic nezostane volne - ja som tak vyberala a potom na mna zostala taka sala, ze nic moc a bola som rada aj zato :-S :-)
Odpovedať
adka.pp Mňa ešte napadla Hotelá akadémia - tam sa dá tiež aj ubytovať, majú hosťovské izby. Môj brat mal svadbu v Gastrorekrei na Letnej ulici - podnikateľské centrum - boli sme spokojní Hostí by ste mohli ubytovať v hosťovských izbách na internátoch na Boženy Němcovej - to je blízko.
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj koralka, ta hotelová je ze vraj obsadena uz rok dopredu, ale neboli tu velmi pozitivne ohlasy na nu, iba co sa tyka cien ked sa Ta este mozem opytat, nevies v akej cene su tam izby?
Odpovedať
adka podla mna nie len hotelovka je obsadena rok dopredu, ale vacsina sal :-)
Odpovedať
to yvett: vies co, ja som sa toho tiez bala, ale reserve boli len u leva a v grande..., zvysok zatial volny, no kym si my vyberieme... mali by sme sa poponahlat-aj ked denno denne mame na tuto temu debatku aj 20 min - cez telefon, nepohli sme sa :-|
Odpovedať
my sme hostinu v jedalni na Jedlikovej ulici, pri internatoch TU, so salou aj cenou sme boli velmi spokojni..v pohode sa tam voslo 130 lludi, aj viac by bolo ok...je to vynovene, nove sttpy, novo vymalovane, nove stolicky..personal ok, trocha si treba davat pozor na veducu-prevadzkarku, aby dobre pochopila co pozadujete, nam narobila trocha zmatky..cena vysla 400 SK na osobu
Odpovedať
my sme mali hostinu v hoteli Gloria Palac a mali sme 83 ludi. Do tej stovky je to tam vhodne. Mily personal aj prevadzkarka sa nam snazila vo vsetkom vyhoviet.
Odpovedať
Profilova fotka
adka, v teledome sme sa boli pozriet pred svadbou, ale paravany si nejak nepamatam,hmmm.teraz fakt neviem.uz je to davno :-D a v kosickej belej je aj hotel ;-) tu je link na jeden svadobny album :-) http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovedať
ani ja si paravany nepamatam skus tam skocit :-)
Odpovedať
adka.pp Ceny izieb bohužiaľ neviem :-( V Teledome sa tancuje v oddelenej miestnosti pokiaľ ma pamäť neklame. Napadla ma ešte Gastromila na Popradskej ulici - na ich stranke to vyzera celkom dobre.
Odpovedať
Adka.pp a co tak Penzion Marika v Budimíre, v pohode sa tam zmesti 70 ludi... brat tam mal svadbu, ale neviem ako sa tam pohybuju ceny teraz...
Odpovedať
Ahojte... Ak ma niekto skusenost s vybavovanim svadby v Krasne nad Hornadom pri Kosiciach, rada by som poprosila o nejake informacie.... budem tam mat v lete svadbu ale zial az dodatocne sa ku mne dostavaju zle spravy.... budem rada ak niekto napise hoc ake info.... dakujem
Odpovedať
moja sesternica tam mala svadbu, takze je to moja viac menej nepriama skusenost...vsetko fajn, casnici prifici, jedlo bezvadne...ja som nad nou tiez uvazovala avsak zarazila ma cena... co konkretne si pocula negativne?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Jednoznačne na ruzine Lesanka,mala som svadbu v Dalii, ale nezvladaju väčšiu svadbu...komentár najdes na fóre k hotelu dalia
Odpovedať
Histroricka radnica v Kosiciach na hlavnej prenajima priestor byvaleho kina Slovan v budove radnice na rozne prilezitosti,je to prerobena miestnost a krasna az pre 450 ludi
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?