Svadobná sála v okolí PB (+/- 30 km) pre 100 ľudí

27. apr 2015150

Ahojte,
hľadám svadobnú sálu pre 100 ľudí v okolí PB. Okruh máme stanovený na cca 30 km.
Ďakujem za všetky tipy 🙂 .

• vo Hvozdnici je super... kukni FB Trulik Svadobné Služby...

• Ďakujem za tip 😉 . Dávame do širšieho výberu.

• @majuskaaaaaa  myslis kulturak???? ... ak ano, tak to mozem iba potvrdit ... az na ten stlp takmer uprostred, ale inak fakt, ze parada a tiez celkom dobra akustika 😉 ...

• Sponzor fóra
  • odporucam Gastro služby priamo v PB 🙂 https://www.facebook.com/gastrosluzby?fref=ts

• @kapelafantom  hej myslím kulturak... 🙂

• Gastro služby poznáme. Je to tam zaujímavé, ale hľadáme niečo menej "okukané" 🙂 . Už sme tam boli na rodinnej svadbe 🙂.

• a Lednické Rovne sú už ďaleko? My to máme tu: www.kmkrestaurant.sk...ale je tam ešte jedna sála, sklárska jedáleň (Gastro)...alebo potom niečo bližšie, v Púchove (Matador Business Centrum, nové divadlo, veľký kulturák v Streženiciach...)

• @martin_15  V PB jedáleň sou strojárke . 🙂 , ale pre takú sálu odporúčam dobré nasvietenie 🙂

• hotel vršatec SUPER

• Terno 🙂

• Môžem len plne odporučiť Balnea Grand Nimnica-kúpele. Veľký priestor, skvelé služby. Tiež sme mali 100 ľudí.

• Ahojte, my tiež chystáme svadbu a hľadáme nejaký vhodný priestor v okolí PB alebo PU. CHcela by som sa spýtať na tú Nimnicu, ako je to asi cenovo? Myslím prenájom sály a tak. Máme tiež okolo 100 ľudí a nie je jednoduché nájsť niečo. Hlavne takto na poslednú chvíľu, chceme to mať v septembri alebo najneskôr v októbri. A máte niekto skúsenosti s hotelom Alexandra v Púchove? Keď nič nenájdeme, tak to šupnem asi na jar 2016. 😛

• Ahoj, my planujeme svadbu na buduci rok a som rada, ze na to mam rok, lebo je zo vsetkym vela starosti, hlavne najst vhodny priestor,... Tiez som sa bola divat v hoteli Alexandra, cena prenajmu na taky pocet ludi je 700 eur a co som pocula aj Nimnica tak nejak vychadza, ale je to od ruky, zalezi odkial si. MBC je tiez super, ale tam za 100 ludi zaplatis 800 eur prenajom a obsluha je zevraj na nic. V Alexandre to vyzera super, je najlepsie ked sa pojdes pozriet osobne, manazerka je velmi mila, vsetko vam ukaze a vysvetli, v cene prenajmu je aj novomalnzelsky apartmant ktory mate k dispocizii (ak nebude obsadeny) od piatku, ale samozrejme len na nejake veci, nie na noc na prespatie, ak by bol nahodou obsadeny, tak bude urcite k dispozicii od soboty od rana az do nedele dokedy budete potrebovat. Lenze co pocuvam od ludi, su staznosti na jedlo, tak neviem, toto by som rada zistila, ci s tym ma niekto skusenosti, cena za vsetko je vyssia tak by som nebola rada, kebyze sme nespokojni s jedlom.

• @shiaela  Ahojky, dík moc za info, to s tými sálami nie je fakt ľahké, ale zdá sa mi naozaj veľa dať 800 Eur iba za miestnosť. Nakoniec sme sa rozhodli dať si svadbu v Považskej Bystrici do Terna ale bude to až 23.4.2016, tak aspoň bude čas všetko pripraviť. A za prenájom neberú nič a sála je pekná a vyhovuje nám to. A ešte tiež dávajú novomanželský apartmán zadara 🙂 S tým si mala pravdu, že na to treba čas, my sme sa len tak pokúšali, že či to nezorganizujeme aj skoršie, ale asi by to nebolo úplne také, ako chceme a tak sme to trocha posunuli. Tak už sa vytešujeme 🙂

• Tak to mate super, ze ste zohnali salu aj s apartmanom zadara. To v Puchove teda nehrozi. Skusim si pozriet to vase Terno v Povazskej, my to mame o tyzden skor a zavezne este nemame zajednanu sal, este nam akurat len vypracovali cenovu ponuku a je to teda palka, no uvidime, rozhodujeme sa stale 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov