Svadobná sála v Žiline pre 50 ľudí

2. máj 201820

Ahojte, viete mi poradiť svadobnú sálu v Žiline pre 50 ľudí? Je to taký nešťastný počet, lebo väčšinou sú sály (miestnosti) pre cca 30-40 ľudí a potom od cca 90 ľudí.
So snúbenkou sme boli pozerať Kultúrny dom v Závodí a páči sa nám, len sa bojíme toho, aby sme tam neboli stratení.
Villa Nečas by kapacitou spĺňala podmienky, ale je zbytočne drahá. Tiež nám odporúčali sálu pod kostolom na Vlčincoch, ale tá je podľa mňa tiež veľká. Máte ešte nejaké osvedčené tipy?
Ďakujem za každú radu.

 • A čo tak Vixx reštaurácia v centre mesta? 🙂 tam vie, že tiež viacerí mali svadbu 🙂

 • V Žiline a okolí je viacero miest na stredne veľkú svadbu, pozerali ste napríklad hotel Polom, penzión Centrál Park, ElToro ma 4 sály (rôzne veľkosti), penzión Kamélia, reštaurácia Il Pandrino, Gastro Novum a veľa ďalších. V okolí mi napadá sála v kultúrnom dome Gbeľany, kaštieľ Krasňany, kultúrny dom v Závodí je fajn, treba rozumne rozmiestniť stoly aby to nevyzeralo prázdno, kultúrny dom v Rosine, reštaurácia Marakana v Strážove a aj v Rajeckých Tepliciach je tiež viacero možností. Snáď som poradila a niečo nájdete 🙂

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Hotel 21
  Bratislava
  Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
  Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
  Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
  Články od našich partnerov
  Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
  Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
  Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
  Archív článkov od partnerov